Medipe Zobacz profil firmy

Zarobki
5 / 5
Warunki umowy
5 / 5
Jakośc obsługi
5 / 5
Dopasowanie oferty
5 / 5
Liczba oddziałów
0 / 5
01 listopada 2017 13:41
Szkolenie1

Polecacie firmę Medipe z Wrocławia? Proszę o odpowiedź.

Nie znam tej firmy.
16 listopada 2017 14:42
Różne mają stawki. Ogólnie 1100- 1400e. A słyszałyście, że teraz dają premie świąteczne? 400 euro także opłaca się jeszcze bardziej, dlatego ja wyjeżdżam w grudniu. To będzie już trzeci mój wyjazd z tą agencją i jestem zadowolona. Fajnie, że mają przejżysty regulamin, a nie tak jak niektóre agencje.
16 listopada 2017 15:00 / 3 osobom podoba się ten post
grazi

Różne mają stawki. Ogólnie 1100- 1400e. A słyszałyście, że teraz dają premie świąteczne? 400 euro także opłaca się jeszcze bardziej, dlatego ja wyjeżdżam w grudniu. To będzie już trzeci mój wyjazd z tą agencją i jestem zadowolona. Fajnie, że mają przejżysty regulamin, a nie tak jak niektóre agencje.

A to Cię rolują...
Premia to sa dodatkowe pieniadze, a za święta, czyli dni wolne od pracy, należy się dodatkowa zapłata, jak psu buda i to nie żadna łaska.
19 listopada 2017 20:14
 
To jedna z niewielu agencji, gdzie regulamin nie tylko jest bardzo klarowny, ale jest również przestrzegany. Na koordynatora zawsze można liczyć w każdej sprawie, ciepłe słowo też od niego usłyszeć. No i stawki mają fajne. Teraz premie świąteczne jedne z najwyższych.
19 listopada 2017 22:24 / 3 osobom podoba się ten post
grazi

Różne mają stawki. Ogólnie 1100- 1400e. A słyszałyście, że teraz dają premie świąteczne? 400 euro także opłaca się jeszcze bardziej, dlatego ja wyjeżdżam w grudniu. To będzie już trzeci mój wyjazd z tą agencją i jestem zadowolona. Fajnie, że mają przejżysty regulamin, a nie tak jak niektóre agencje.

Napisz jeszcze czy brutto czy netto i od jakiej kwoty ZUS, bo to co piszesz to w kazdym ogloszeniu jest.
I jeszcze o jakim regulaminie piszesz.
19 listopada 2017 23:33 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Napisz jeszcze czy brutto czy netto i od jakiej kwoty ZUS, bo to co piszesz to w kazdym ogloszeniu jest.
I jeszcze o jakim regulaminie piszesz.

No, pżeciesz o pżejżystym. Co siem pytarz?
20 listopada 2017 10:56 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

No, pżeciesz o pżejżystym. Co siem pytarz?

Pzejzalas ja na wylot.Alez ten moj lapcio sepleni
08 stycznia 2018 14:15
Ktoś może teraz współpracuje z Medipe?
09 stycznia 2018 11:46 / 1 osobie podoba się ten post
ja słyszałam ostatnio w busie niezbyt pochlebne opinie na temat tej firmy, stawki nie są jakieś powalające a babeczki mówiły, że jakieś dziwne niesprawdzone miejsca mają i że opiekunki wszystko na miejscu same muszą sobie ustalić z rodziną, więc nie wiem o co chodzi z tym niby przejrzystym regulaminem
07 maja 2018 13:31 / 1 osobie podoba się ten post
Polecam tą firmę.
Praktycznie wszystko zgodnie z umową, oraz opisem o podopiecznym.
Wypłata zawsze na czas, a nawet trochę wcześniej.
Polecam
07 maja 2018 18:33 / 1 osobie podoba się ten post
No tak sobie u mnie było z tym opisem stanu podopiecznego.
Podano inną chorobę - SM, a było ALS - o wiele gorszy przypadek.
I właściwie w opisie choroby mało się zgadzało.
25 kwietnia 2019 09:47
Cześć dziewczyny, dawno tutaj nikt nic nie dodawał na temat tej firmy, więc się wypowiem.
Przyznam, że siedze w tym "fachu" juz ładnych parę lat, natrafaiłam na różne firmy dużo już widziałam i nic mnie już nie zdziwi. Wyjeżdzajac z nimi z polecenia koleżanki, która dla nich pracuje nie miałam zbyt wielu oczekiwań ale musze przyznać że miło się zaskoczyłam. Umowa jasna, przejrzysta, warunki dobre i nieoceniona pomoc koordynatora. Gdyby ktoś się zastanawiał nad podjęciem wspólpracy, zachęcam.
Pozdrawiam :) 
25 kwietnia 2019 14:12 / 1 osobie podoba się ten post
Pracuje z nimi 3 rok i też polecam. Eksperymentowałam z innymi ale z Medipe mi najlepiej "po drodze". 
01 września 2019 11:04
A jak jest ze składkami?
22 września 2019 13:16
 Szkoda, tylko że nie mówią o składkach ZUS odprowadzanych co 3 miesiące. Pojechałam na 2 miesiące i podobno składka będzie doprowadzona tylko za 1 miesiąc. Nic z tego nie rozumiem, nikt przed wyjazdem do pracy nie potrafił mi wyjaśnić tej sprawy pomimo, że prosiłam o kontakt.