Jak sie nie zanudzic w DE na wsi

14 marca 2016 10:16 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Pozdrawiam wszystkie wieśniaczki, bo ja tez do nich należę. Mam dość hałasu, szumu i tłoku. Mieszkam w centrum Górnego Śląska i nie pogardzę sztelą na wsi. Ach ten kontakt z naturą :skacze: Pewnie, że można się nudzić ale to ma swoje dobre strony. Nie każdy i nie w każdym wieku doceni taką nudę.

Ja tez mieszkam na sląsku w Czechowicach,lubie wioske bo spokoj jest ,ale brakuje mi Polskosci naszej,mowy klimatow.
14 marca 2016 10:18 / 1 osobie podoba się ten post
BaskaS

Przyroda , rower , spacery - moja recepta na nudę na wioskach .

rowerek bede miec huraaa  ,moze jakies kilo  spadnie. 
14 marca 2016 10:28
takaja

Masz rację nastepnym razem miasto miasteczko zmyliła mnie relacja zmienniczki auto stoi w garażu tak stoi ale to syna i synowej człowiek uczy się na błędach ;)

Autko mam szkoda ze prawka juz nie mam  ale pora zrobic ,wybralam ta prace  bo fajne warunki,sprawdzona oferta i dobrze mi tu  .spoksik nie zagine 'Pozdrawiam
14 marca 2016 10:30
fado

Jak się nie zanudzić na niemieckiej wiosce? Nie wybieram wioski. Jest od groma różnych ofert, to po co dobrowolnie pchać się na odludzie? Jeżeli ktoś lubi takie klimaty i siedzenie przed TV, to jego wybór.

To moj pierwszy wyjazd i wybralam prace sprawdzona przez moja ciocie.byla 5 km dalej ale odjechala do PL
14 marca 2016 12:17 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Pozdrawiam wszystkie wieśniaczki, bo ja tez do nich należę. Mam dość hałasu, szumu i tłoku. Mieszkam w centrum Górnego Śląska i nie pogardzę sztelą na wsi. Ach ten kontakt z naturą :skacze: Pewnie, że można się nudzić ale to ma swoje dobre strony. Nie każdy i nie w każdym wieku doceni taką nudę.

Mycha to zapraszam czerwiec lipiec wtedy będzie pełnia natury mmmmmmmmmmm świeży luft wszędzie dookoła :)
14 marca 2016 12:34 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiek11

rowerek bede miec huraaa  ,moze jakies kilo  spadnie. 

No to super ! 
14 marca 2016 19:16 / 5 osobom podoba się ten post
takaja

Mycha to zapraszam czerwiec lipiec wtedy będzie pełnia natury mmmmmmmmmmm świeży luft wszędzie dookoła :)

Kiedys poczułam taki "świeży luft" i byłam bardzo zaskoczona  U nas w PL nawet gnój inaczej pachnie   Ach te swojskie klimaty.
14 marca 2016 19:51 / 2 osobom podoba się ten post
Gosiek11

Ja tez mieszkam na sląsku w Czechowicach,lubie wioske bo spokoj jest ,ale brakuje mi Polskosci naszej,mowy klimatow.

Mieszkasz  tam  gdzie  Stachursky  ha,  haa     fajnie
14 marca 2016 20:09 / 4 osobom podoba się ten post
No i ja cosik wam powiem ! Jestem teraz w miasteczku,i co z tego jak sie nudze!!Nie zawsze na wsi jest nudno!!Dziade samotnik sam z telewizorem gada,ze mna lub zmienniczka tylko przy posiłkach !Samodzielny nic przy nim sie nie robi,no oczywiscie nie liczac prania sprzatania i posiłkow.Juz nawet myslałam ze zaczne uczyc sie na drutach robic ,ale mam dwie lewe rece do tego,owszem wyjde na spacer połaze troche no ale to tylko na przerwie ,jednak w domu musze byc na czatach.No i choc jestem tu tylko 5 tygodni ciagnie sie podwujnie ja lubie cos robic byc zajeta zeby czas szybko zleciał,no ale mam cisze moge powiedziec ze jestem na urlopie ale nudnym .Na drugiej stelli jestem na wiosce sklep,apteka,lekarz,i bank,no i kawiarenka,takie tu atrakcje.Do miasteczka mam 5 kil,wiecie jak mi tam czas smiga,dzien po dniu.Wiec nie zawsze na wiosce mozna sie nudzic!!Miłego wieczorku
14 marca 2016 20:16 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Mieszkasz  tam  gdzie  Stachursky  ha,  haa     fajnie:gitara:

Dawaj adres ,pojedziemy  
14 marca 2016 20:21 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Dawaj adres ,pojedziemy :-) :-) 

,,, ha, haa Nie znam adresu ale widziałam Go w sobotę, jechał ładnym autem
''czemu Wy nie macie tutaj kieliszków'' To cytat z Jego piosenki W głowie mi siedzi ta piosenka ,,,,,
14 marca 2016 20:22 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Dawaj adres ,pojedziemy :-) :-) 

nie możesz
14 marca 2016 20:24 / 2 osobom podoba się ten post
Michalinka

:lol1: nie możesz :lol2:

:
14 marca 2016 20:25 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

:strzela z bicza:::zaklopotanie:

14 marca 2016 20:27 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

,,, ha, haa Nie znam adresu ale widziałam Go w sobotę, jechał ładnym autem
''czemu Wy nie macie tutaj kieliszków'' To cytat z Jego piosenki :gitara: W głowie mi siedzi ta piosenka ,,,,,:-)

Nie ,kieliszki to ja mam od koloru do wyboru,zreszta bawic sie w kieliszki ,to juz niemodne,teraz szklany na topie