Wypieki #2

12 maja 2016 20:19
michasia

dodane na zapodaj.net

Michasiu, super talent z Twego syna:) Jesli to jego imie, to moj tato byl tez Olek
12 maja 2016 20:30
brawo, brawo, mam nadzieję że dobre, Jakie owoce?
12 maja 2016 20:32
Brawo !!
Z jabłkami czy z rabarbarem ??
12 maja 2016 20:33 / 3 osobom podoba się ten post
leni

Michasiu, super talent z Twego syna:) Jesli to jego imie, to moj tato byl tez Olek:-)

Mój syn to Michał, a Jego chrześniak Olek/ na komunię zrobił/ ale mam wnuka Aleksandra.Jak się dwa beztalencja spotkały to talencie zmajstrowały.
12 maja 2016 20:34 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

dodane na zapodaj.netTak bawi sie mój 32 syn, trochę w drzewie, i w arbuzach a sezon juz się zaczał. dzisiaj kończę bo skończę jako chwalipięta:czerwieni sie:

Jakie to piękne !
12 maja 2016 21:28 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Jakie to piękne !

Tylko nie trwałe.Przebiera w arbuzach godzinami, bo nie może byc za miękki i za dojrzały i robi tylko na jakies okazje-pracowite.
12 maja 2016 21:33 / 1 osobie podoba się ten post
Widać że talent plastyczny odziedziczył po tobie Michasiu Twoje torty i te arbuzy mają coś wspólnego
12 maja 2016 21:44 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Tylko nie trwałe.Przebiera w arbuzach godzinami, bo nie może byc za miękki i za dojrzały i robi tylko na jakies okazje-pracowite.

No i co zrobić z takim prezentem - zjeść szkoda, a nie przetrwa długo.
Kocham arbuzy, ale tego szkoda by mi było tknąć.
12 maja 2016 22:12 / 5 osobom podoba się ten post
Marta

Widać że talent plastyczny odziedziczył po tobie Michasiu Twoje torty i te arbuzy mają coś wspólnego:-)

  i te złe też ma po mnie.po ojcu tylko spodnie nosi
12 maja 2016 23:44 / 2 osobom podoba się ten post
No takiego to nie jadłam. Jak spróbujesz i przeżyjesz - opisz ważenia
12 maja 2016 23:51 / 2 osobom podoba się ten post
No to sie nazywa kreatywność
Przy okazji,Andrea jesli o kurtkę chodzi to oczywiście byl podstęp żeby cie zwabić na forum,mam nadzieje że sie nie gniewasz;)
Ale cobym nie wyszła na łgarza,naprawdę kurtki nie wzięłam ,ale przetrwam te pare chłodniejszych dni,spoko jam góralka choc tylko świętokrzyska
Dzięki za dobre serce
13 maja 2016 00:35 / 4 osobom podoba się ten post
toż to poezja smaków.Jesteś "niepowtarzalna' andrea.Sorki Basia .
13 maja 2016 07:02 / 4 osobom podoba się ten post
Gratuluję, Andrea. naprawdę.
Jabłko, gruszka - ok., ale żeby banana tam dodać, to bym nigdy na to nie wpadła.
Co do Niemców, masz rację. Tu, gdzie jestem wszyscy dbają o linię, dużo się mówi o zdrowym jedzonku, mąka to tylko orkiszowa i takie tam....
ale jak upiekę ciasto na dzień wizytacji, to Pdp-niejadek i jej syn potrafią we dwoje 3/4 ciasta zjeść. Piekę w tortownicy o średnicy koła młyńskiego - bo taką tu mam.
13 maja 2016 07:13 / 3 osobom podoba się ten post
Benita

Gratuluję, Andrea. naprawdę.
Jabłko, gruszka - ok., ale żeby banana tam dodać, to bym nigdy na to nie wpadła.
Co do Niemców, masz rację. Tu, gdzie jestem wszyscy dbają o linię, dużo się mówi o zdrowym jedzonku, mąka to tylko orkiszowa i takie tam....
ale jak upiekę ciasto na dzień wizytacji, to Pdp-niejadek i jej syn potrafią we dwoje 3/4 ciasta zjeść. Piekę w tortownicy o średnicy koła młyńskiego - bo taką tu mam.

Święta prawda ciasta lubią.Wszystkie ciasta przekładane uważają za torty.Pieką i oni ale przeważnie z gotowych podkładów i gotowych proszków, chociaż kremy też robią dobre.Ja dzisiaj robię z rabarbarem,.
13 maja 2016 13:05 / 4 osobom podoba się ten post
dodane na zapodaj.netZ rabarbarem jeszcze ciepłe, musze posypać cukrem pudrem bo bedzię się kwasić 95 latka Moja