Eurolines

13 maja 2016 13:52
Na 100% nie wiem czy uda mi sie 27.maja wyjechac do PL,a tylko Eurolines mi pasuje.Duzo ludzi teraz jezdzi?
13 maja 2016 14:04
Czy to jest ta sama firma co Eurobus? Wydaje mi się , że tak ...
13 maja 2016 14:12
Firma Eurobus-Euroliens od 1.05.2016 połączyła się z firmą Sindbad.Są jakieś zmiany w rozkładach ale nie wiem dokładnie jakie i ile.O połączeniu tych dwóch przewoźników dowiedziałam się od mojej agencji.Zrobiłam wielkie oczy bo nigdzie na ten temat nie było wzmianki.Tak więc radziłabym zadzwonić do nich i na 100% dowiedzieć się jak to teraz jest z zakupem biletu
13 maja 2016 14:16 / 1 osobie podoba się ten post
balutka

Firma Eurobus-Euroliens od 1.05.2016 połączyła się z firmą Sindbad.Są jakieś zmiany w rozkładach ale nie wiem dokładnie jakie i ile.O połączeniu tych dwóch przewoźników dowiedziałam się od mojej agencji.Zrobiłam wielkie oczy bo nigdzie na ten temat nie było wzmianki.Tak więc radziłabym zadzwonić do nich i na 100% dowiedzieć się jak to teraz jest z zakupem biletu

No to Sindbad jest juz teraz całkowitym monopolistą na rynku, wykosił albo wchłonął juz całą konkurencję. Nie będzie już alternatywy dla przewożenia ludzi jak worków ziemniaków i coraz bardziej aroganckich kierowców i pilotów.
Sprytne.
13 maja 2016 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda

No to Sindbad jest juz teraz całkowitym monopolistą na rynku, wykosił albo wchłonął juz całą konkurencję. Nie będzie już alternatywy dla przewożenia ludzi jak worków ziemniaków i coraz bardziej aroganckich kierowców i pilotów.
Sprytne.

To prawda.Zasmuciło mnie to trochę bo bardziej odpowiadała mi jazda Eurobusem a teraz co?Dooopa blada-chyba,że powstanie jeszcze jakaś inna konkurencyjna firma 
13 maja 2016 14:28 / 1 osobie podoba się ten post
Pod jaką nazwą bus to mi obojetnie,oby do domu:)A o polączeniu slyszalam jak jechalam w marcu od jednej pasazerki.
13 maja 2016 14:48 / 1 osobie podoba się ten post
Teraz juz sama nie wiem.Zobaczylam na stronie Sinbada(pisze Sinbad-Eurobus),to samo polaczenie co w Eurolines ale tansze o 19euro.
13 maja 2016 16:22 / 1 osobie podoba się ten post
Jechałam z nimi kilka razy do DE i słabo ich oceniam . Kierowcy niezbyt mili i przed ostatnio źle wydali bagaże dwóm kobietom ( zamienili walizki ) . Skutkiem tego był godzinny postój w jednym z miast . Podczas przesiadki pod Opolem jeden z kierowców potrąciłby kobietę , dobrze , że mężczyzna stojący obok odciągnął ją w ostatniej chwili . Karty stałego klienta do dziś mi nie przysłali ..
13 maja 2016 17:31 / 1 osobie podoba się ten post
A ja musze powiedzieć że ta zmianę - polaczenie Sindbada z innymi oceniam na plus
Teraz ode mnie tu do De jest linia express ,jedzie o 3 godz krócej więcej sporo...Wsiadam od razu do docelowego autokaru ,nie ma w Gliwicach przesiadki i pilnowania bagażu i godzinnego czekania Nie ma przystanków po drodze tak wielu jak to było.A cena pozostała bez zmiany.Biję więcej Sindbadowi brawo
13 maja 2016 17:36 / 1 osobie podoba się ten post
Ach to dlatego nie moglam na stronie eurolines zarezerwowac biletu, ciagle jakiss blad mi wyskakiwal, no nic busik zarezerwowany. Dobrze wiedziec na przyszlosc, trzeba poznac nowy rozklad Sindbada, dzieki ludziska :)
13 maja 2016 17:56 / 1 osobie podoba się ten post
A mi się połączenie Sindbada z Eurobusem nie podoba. Południowa Polska ma połączenia prawie że wszędzie z północnej Polski a tym samym ode mnie polikwidowali zarówno w Pl jak i w Niemczech. Do tej pory mogłam dojechać z Eurobusem wszędzie a teraz? I to trochę dziwne że w Polsce będzie tylko Sindbad. Ale wchodzi już konkurencja Polski Bus łączy się z niemieckim Flixbusem (tym zielonym) może coś ciekawego stworzą :) Sindbada nie lubie i zawsze sie broniłam rękami i nogami od niego.
13 maja 2016 18:08 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj kupiony bilet na środę do Regensburga koszt biletu prawie o 50zł.droższy.Polikwidowali kilka tras i przesiadki też w innych miejscach.Broniłam sie od Sindbada ale zobaczymy czas pokaże.Pani w biurze powiedziała że karty stałego klienta u Sindbada od 1500zł.a nie tak jak było u Eurolines za 1000zł.
13 maja 2016 19:18 / 1 osobie podoba się ten post
Ile czasu PRZED zamawiacie zwykle bilety?Zdarzylo sie,ze nie bylo juz miejsc?
13 maja 2016 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
monia2077

Dzisiaj kupiony bilet na środę do Regensburga koszt biletu prawie o 50zł.droższy.Polikwidowali kilka tras i przesiadki też w innych miejscach.Broniłam sie od Sindbada ale zobaczymy czas pokaże.Pani w biurze powiedziała że karty stałego klienta u Sindbada od 1500zł.a nie tak jak było u Eurolines za 1000zł.

Ja na maila dostałam info ,że łączą się i moją kartę z Eurobusa muszę wymienić na Sindbadową.W załączeniu były druki do wypełnienia i odesłania.Póki co wracam samolotem ,potem prawdopodobnie busem i może dopiero przed BN będę z nimi wracała.
13 maja 2016 21:30 / 2 osobom podoba się ten post
MartaP

Ile czasu PRZED zamawiacie zwykle bilety?Zdarzylo sie,ze nie bylo juz miejsc?

Tak trzy dni przed.Myślę że to ostateczny termin.Jeszcze mi się nie zdarzyło ,żeby miejsc nie było.Jak wracałam po Nowym Roku to na jednej trasie jechały dwa autokary i extra wydzielony autokar do Monachium.Ją osobiście bukuje miejsce tak z tydzień wcześniej.Chyba że to święta to możliwie jak tylko znam datę.