Gratulacje i życzenia z okazji wszelakich

06 października 2016 08:50 / 5 osobom podoba się ten post
Założyłam ten temat, bo nie tylko z okazji urodzin składamy sobie życzenia, ale i rocznice, imieniny, jubileusze Kasiu63 Dla Ciebie i Pana F.
06 października 2016 09:15 / 3 osobom podoba się ten post
Kasiu63 - dla Ciebie i Pana F. z serdecznymi życzeniami
06 października 2016 10:45
Ode mnie też przyjmij Foczko życzenia wszystkiego najpiękniejszego.
06 października 2016 17:39 / 3 osobom podoba się ten post
Dla Foczki i pana ,,F'' wszystkiego najlepszego i dużo takich rocznic razem .Pomyślności.
06 października 2016 23:19 / 3 osobom podoba się ten post
Dziękuję wszystkim za rocznicowe życzenia ,te tutaj i te w Powitajkach:):):)Również w imieniu pana F.
Ivanilko- 9-a:)
Dzwonię rano do pana F."Wszystkiego najlepszego"a on na to:"yyyyyyyyyyy,a z jakiej to okazji?"Tradycyjnie już zapomniał:)He he.Opowiadam mamie a ona: "Już????A mi się zdawało ,że to dopiero co było"
Dopiero ,albo już.....czas pędzi szybciorem:(
14 października 2016 11:59 / 5 osobom podoba się ten post
Składamy życzenia z okazji wszelakich, tak więc: Nie wiem, ale między nami być może są nauczycielki? tak więc wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta! Może ktoś powie, że zmieniły zawód, ale co się w życiu natuptały do szkoły, to one same wiedzą najlepiej....
14 października 2016 12:18 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

Składamy życzenia z okazji wszelakich, tak więc: Nie wiem, ale między nami być może są nauczycielki? :-) tak więc wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta! Może ktoś powie, że zmieniły zawód, ale co się w życiu natuptały do szkoły, to one same wiedzą najlepiej....

z wykształcenia jestem nauczycielem, więc dzięki 
14 października 2016 15:51 / 2 osobom podoba się ten post
Czego uczyłaś Alutka? Stawiam na ścisłe, bo jesteś rzeczowa i konkretna, a tu wyjdzie, że wuefu, hi, hi...
Jutro Kasia63 ma urodziny, 18 oczywiście, szykujcie piękne życzenia.
14 października 2016 16:46 / 1 osobie podoba się ten post
Romana1

Czego uczyłaś Alutka? Stawiam na ścisłe, bo jesteś rzeczowa i konkretna, a tu wyjdzie, że wuefu, hi, hi...
Jutro Kasia63 ma urodziny, 18 oczywiście, szykujcie piękne życzenia.

nie trafiłaś , kończyłam nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym 
14 października 2016 18:21 / 2 osobom podoba się ten post
Romana1

Czego uczyłaś Alutka? Stawiam na ścisłe, bo jesteś rzeczowa i konkretna, a tu wyjdzie, że wuefu, hi, hi...
Jutro Kasia63 ma urodziny, 18 oczywiście, szykujcie piękne życzenia.

Romana,już w drugim topiku przypominasz.......Jeszcze się kto poczuje przymuszony:):)Życzenia jesli mają być od serca i szczerze, to  tylko spontaniczne ,a nie przypominane.Spokojna głowa, kto chce ten pamiętać będzie:) O Twoich też, bo data bardzo łatwa do zapamiętania:):):):)
14 października 2016 18:27 / 5 osobom podoba się ten post
ZALEDWIE w drugim koleżanko przypominam, a takich co by się dali zmusić do składania Tobie życzeń, to tutaj nie ma!

Alutka, byłaś miła panią, z którą dzieci dzieliły się ostatnią gumą do żucia wyciągniętą prosto z buzi? Powiedz, że TAAAAAAK!
14 października 2016 18:35 / 3 osobom podoba się ten post
Alutka1

nie trafiłaś :-), kończyłam nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym :tanczy:

O !!!!!!! To musi Ci świetnie iść z facetami
14 października 2016 18:38 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM

O !!!!!!! To musi Ci świetnie iść z facetami :lol3:

Podobno facet rozwija się do 5-go roku życia a potem.......tylko rośnie....
14 października 2016 18:48
Romana1

ZALEDWIE w drugim koleżanko przypominam, a takich co by się dali zmusić do składania Tobie życzeń, to tutaj nie ma!

Alutka, byłaś miła panią, z którą dzieci dzieliły się ostatnią gumą do żucia wyciągniętą prosto z buzi? Powiedz, że TAAAAAAK!

pracując w przedszkolu rzeczywiście zdarzały mi się różne zabawne sytuacje sytuacje , w szkole zresztą też, wkońcu to małe, w związku z tym bardzo bezpośrednie dzieci.
14 października 2016 18:51 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

O !!!!!!! To musi Ci świetnie iść z facetami :lol3:

jasne, przecież studiowałam psychologię rozwojową dziecka . Dodam, że kliniczne przypadki rozpoznaję w lot