Muzyka, która dodaje Ci sił #5

08 stycznia 2017 13:51 / 4 osobom podoba się ten post
Oj Paolo .... jesteś niegodziwiec  .... nie dość że zbereźnik, to podważasz moją zdolność samodzielnego myślenia  
08 stycznia 2017 14:04 / 4 osobom podoba się ten post
Gabrysia

Oj Paolo .... jesteś niegodziwiec :blee: .... nie dość że zbereźnik, to podważasz moją zdolność samodzielnego myślenia :pojedynek: :-)

Wcale się tym nie przejmuj Gabrysiu. Paolo podważa wszystko co tylko się da.......i wciska swoje teorie z kosmosu....Ten typ tak ma......
08 stycznia 2017 16:09 / 6 osobom podoba się ten post
Co za sentymentalna niedzielka mi się zrobiła. Usłyszałam ten utwór i puszczam go sobie cały dzień. też tak kiedyś mieliście, że uwziął sie na was jakiś utwór i nie chcialzostawić was w spokoju? Nie wiem, czy dobrze wkleję ten utwór, jeśli mi nie wyjdzie to zostawię tylko link jakby ktoś chciał posłuchać co to za jedna zaraza mi tak zalazła za ucho. Coś mi jednak nie wchodzi. 
08 stycznia 2017 16:13
A może jednak weszło, już boję się edytować, bo mogę zepsuć. Sory za poprzednie byki.
08 stycznia 2017 16:24 / 2 osobom podoba się ten post
okszka

Co za sentymentalna niedzielka mi się zrobiła. Usłyszałam ten utwór i puszczam go sobie cały dzień. też tak kiedyś mieliście, że uwziął sie na was jakiś utwór i nie chcialzostawić was w spokoju? Nie wiem, czy dobrze wkleję ten utwór, jeśli mi nie wyjdzie to zostawię tylko link jakby ktoś chciał posłuchać co to za jedna zaraza mi tak zalazła za ucho. Coś mi jednak nie wchodzi. 

Stary i bardzo piękny utwór.......Nie dziwię się, że Ci wpadł do ucha i nie chce wyjść.....
08 stycznia 2017 16:54
okszka

Co za sentymentalna niedzielka mi się zrobiła. Usłyszałam ten utwór i puszczam go sobie cały dzień. też tak kiedyś mieliście, że uwziął sie na was jakiś utwór i nie chcialzostawić was w spokoju? Nie wiem, czy dobrze wkleję ten utwór, jeśli mi nie wyjdzie to zostawię tylko link jakby ktoś chciał posłuchać co to za jedna zaraza mi tak zalazła za ucho. Coś mi jednak nie wchodzi. 

Też go lubię słuchać jak wpadnie mi w ucho , dzięki za przypomnienie
08 stycznia 2017 17:00 / 5 osobom podoba się ten post
okszka

Co za sentymentalna niedzielka mi się zrobiła. Usłyszałam ten utwór i puszczam go sobie cały dzień. też tak kiedyś mieliście, że uwziął sie na was jakiś utwór i nie chcialzostawić was w spokoju? Nie wiem, czy dobrze wkleję ten utwór, jeśli mi nie wyjdzie to zostawię tylko link jakby ktoś chciał posłuchać co to za jedna zaraza mi tak zalazła za ucho. Coś mi jednak nie wchodzi. 

08 stycznia 2017 17:07 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Orim, musiałeś to podesłać, teraz para juz mi łazi ( jedno w jednym uchu, drugie w drugim)
08 stycznia 2017 17:25 / 5 osobom podoba się ten post


08 stycznia 2017 17:56 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Bardzo piękne...Mogę słuchać i słuchać.....Nastrojowe bardzo to tornero.....
08 stycznia 2017 18:06 / 4 osobom podoba się ten post
okszka

Co za sentymentalna niedzielka mi się zrobiła. Usłyszałam ten utwór i puszczam go sobie cały dzień. też tak kiedyś mieliście, że uwziął sie na was jakiś utwór i nie chcialzostawić was w spokoju? Nie wiem, czy dobrze wkleję ten utwór, jeśli mi nie wyjdzie to zostawię tylko link jakby ktoś chciał posłuchać co to za jedna zaraza mi tak zalazła za ucho. Coś mi jednak nie wchodzi. 

Ja tak też mam...
08 stycznia 2017 18:34 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Ja tak też mam...:-)

Mam ochote wyslac to do...kogos  
P.S. masz pozdrowienia od Darka,opowiadalam mu o Tobie
08 stycznia 2017 19:04 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Mam ochote wyslac to do...kogos :-) 
P.S. masz pozdrowienia od Darka,opowiadalam mu o Tobie:diabel2:

A ślij jeśli masz ochotę.....w końcu.... "każda kobieta by chciała, żeby facet walczył o nią tak, jak wiewiór o żołędzia"..../Epoka lodowcowa/

Ale to ten.....189 cm...?! Ech.... Tajemnica jakaś powinna być.....
Dzięki.
08 stycznia 2017 19:17 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

A ślij jeśli masz ochotę.....w końcu.... "każda kobieta by chciała, żeby facet walczył o nią tak, jak wiewiór o żołędzia"..../Epoka lodowcowa/
:lol3:
Ale to ten.....189 cm...?! Ech.... Tajemnica jakaś powinna być.....
Dzięki.

Cicho juz,ciiiii Lepiej sobie pospiewajmy,dobra? ;)))

08 stycznia 2017 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Cicho juz,ciiiii:-) Lepiej sobie pospiewajmy,dobra? ;)))

:-)

Już dobrze, ale śpiewać nie będę. Wolę słuchać....