Muzyka, która dodaje Ci sił #5

25 stycznia 2017 17:02 / 2 osobom podoba się ten post
;  


26 stycznia 2017 09:33
26 stycznia 2017 23:19 / 1 osobie podoba się ten post
  

 
26 stycznia 2017 23:42 / 1 osobie podoba się ten post
27 stycznia 2017 10:25
Na dobry dzień. 

Edit: Dla tych, co lubią rap!
29 stycznia 2017 12:15 / 1 osobie podoba się ten post
Rozkochałam się ostatnio we francuskiej muzyce  Ta dziewczyna z tego talent-show ma podobno polskie korzenie.  Oryginał w wykonaniu Raphaela tez fajny.     

29 stycznia 2017 12:43 / 1 osobie podoba się ten post
Jezuniu, nie dziwię się, że się rozkochałaś.. tego nie da się słuchać o tej godzinie :))
Ten pierwszy teledysk to istny ogień! 
29 stycznia 2017 12:56 / 2 osobom podoba się ten post
Pomoc forum2

Jezuniu, nie dziwię się, że się rozkochałaś.. tego nie da się słuchać o tej godzinie :))
Ten pierwszy teledysk to istny ogień! :kropla potu:

Sorry szefowo, ale Ty tos chyba ognia nie widziala Muza jest cudna, język jest cudowny a piosenkę mi wyszukał mój mąż

A tak przy okazji to dobrze, ze Cię widzę... bo mam pytanie. Czy ja to mam jakieś nałożone embargo na wklejanie zdjęć? bo próbuję juz chwilę i to ze wszystkich dostęnych domowych urządzeń z wi-fi i z żadnego nie idzie. Więc pytam jak ta "spod karpacia": ki ..... wodę mąci?
29 stycznia 2017 12:00 / 1 osobie podoba się ten post
Spróbuj ctrl+ F5, wyłącz i włącz urządzenie.
Nie wiem, co się stało, jak nie pomoże, zgłoszę do Wojtka.
Edit: a co do tego ognia, to właściwie zależy, kto i co sobie wyobraża.. Dla mnie - ogień. 
29 stycznia 2017 13:11 / 2 osobom podoba się ten post
Pomoc forum2

Spróbuj ctrl+ F5, wyłącz i włącz urządzenie.
Nie wiem, co się stało, jak nie pomoże, zgłoszę do Wojtka.
Edit: a co do tego ognia, to właściwie zależy, kto i co sobie wyobraża.. Dla mnie - ogień. :swiety:

Nie pomogło niestety, moja przemądrzała latorośl mówi, ze jakiś plugin na serwerze nie działa, ale ja nie wiem, o czym on do mnie gada... Zresztą nie pierwszy raz
Dobrze, zgłaszam do Wojtka, dzięki :)
30 stycznia 2017 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
  

30 stycznia 2017 22:56 / 2 osobom podoba się ten post
Przez nastepny tydzień będę sobie śpiewać piosenkę Elfinki bo 5 02 o 20 idę z Pdp na koncert tego pana Nie wspominam  o fakcie ze Pdp już od momentu przyniesienia biletów jest trzy razy dziennie i co najmniej raz w nocy gotowa do wyjścia:(
30 stycznia 2017 23:07 / 1 osobie podoba się ten post
ewal8

Nie pomogło niestety, moja przemądrzała latorośl mówi, ze jakiś plugin na serwerze nie działa, ale ja nie wiem, o czym on do mnie gada... Zresztą nie pierwszy raz :lol3:
Dobrze, zgłaszam do Wojtka, dzięki :)

Plugin czyli wtyczka:)Do każdej przeglądarki są wtyczki dodatkowe ,rozszerzające działanie kompa o różne funkcje.Jak wciąż Ci nie dziła to może trzeba aktualizować tę konkretną wtyczkę.Zaprzęgnij latorośl do pomocy zdalnej:)
30 stycznia 2017 23:00 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Przez nastepny tydzień będę sobie śpiewać piosenkę Elfinki bo 5 02 o 20 idę z Pdp na koncert tego pana :-( Nie wspominam  o fakcie ze Pdp już od momentu przyniesienia biletów jest trzy razy dziennie i co najmniej raz w nocy gotowa do wyjścia:(

Nie łam się, to jest taka misja dla Ciebie. Myślę, że Twoja PDP do końca życia będzie Ci wdzięczna za to wspólne wyjście.
Pomyśl, że pomożesz jej spełnić jedno z jej marzeń. 
Masz tu jeszcze jedną, dla zachęty. 

31 stycznia 2017 18:26 / 4 osobom podoba się ten post
 :gol: