Dowcipy i anegdoty #5

21 marca 2017 22:42 / 5 osobom podoba się ten post
21 marca 2017 22:50 / 7 osobom podoba się ten post
Dziennikarze pytają prezydenta usa, czy to prawda, że talibowie mają broń jądrową?
- oczywiście, możemy pokazać faktury.
22 marca 2017 00:03 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Kasiu, już wiem, skąd Ci się ten "mixer" wziął :D ;)!
22 marca 2017 00:04 / 7 osobom podoba się ten post
22 marca 2017 16:11 / 5 osobom podoba się ten post
22 marca 2017 16:22 / 7 osobom podoba się ten post
22 marca 2017 16:39 / 7 osobom podoba się ten post
Facet z USA zwiedzał Polskę i się zgubił. Zobaczył rolnika pracującego na polu i zatrzymał się zapytać o wskazówki. Rolnik powiedział mu, jak dostać się do głównej drogi. Facet chciał trochę pogadać, więc pyta:
- To pańska ziemia?
- Taak - odpowiedział rolnik.
- Duża jest?
- No, zaczyna się tam gdzie płynie strumień przy drodze, ciągnie się przez wzgórze aż do tego miejsca, gdzie widać to wielkie drzewo. Sięga od tamtej stodoły do tej wielkiej sterty kamieni, tego płotu i biegnie aż do tej drogi.
- To piękne miejsce. Ale opowiem panu o mojej ziemi w Stanach. Wsiadam do mojego samochodu na jednym końcu mojej farmy o wczesnym ranku. Jadę cały dzień i dopiero kiedy słońce zachodzi, docieram do końca mojej posiadłości. Co pan o tym myśli?
Rolnik myśli przez chwilę i mówi:
- Też miałem kiedyś taki stay samochód 
22 marca 2017 17:27 / 6 osobom podoba się ten post
Idzie muzyk do wruzki ,zeby powrozyc z kart !!No bo zył nie zbyt dobrze wiec miał obawy! Prosze mi powiedziec,gdzie trafie po smierci?,wruzka spojrzała w karty i mowi do nieba,a co tam bede robił spiewał w churze,ufffffffffffff no to sie uspokoił no nie trafie do piekła!! Gdy dochodzi do drzwi łapie za klamke wruzka mowi prosze pana ale proba juz za 3 dni!!
22 marca 2017 17:35 / 6 osobom podoba się ten post
Pytanie brzmi:skąd osoba,która to napisała ,wie jak drze się gwałcony orangutan???:):):):):)
22 marca 2017 19:50 / 6 osobom podoba się ten post
22 marca 2017 21:55 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

22 marca 2017 22:02 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Pytanie brzmi:skąd osoba,która to napisała ,wie jak drze się gwałcony orangutan???:):):):):)

Może z autopsji? 
23 marca 2017 13:05 / 3 osobom podoba się ten post
23 marca 2017 13:22 / 4 osobom podoba się ten post
23 marca 2017 20:27 / 2 osobom podoba się ten post
Bush trafił do piekła. Wita go tam sam naczelny Lucyfer i oprowadzając po piekle namawia do wybrania sobie miejsca kaźni. Pokazał mu zalewanych smołą, gotowanych w kotle, szarpanych rozżarzonymi cęgami, łamanych kołem, itd. Gdy tak chodzili uwagę Busha przykuła scena, w której staremu zgrzybiałemu staruszkowi młoda, cudnej urody, naga dziewczyna robiła loda.
- O! Tu mi się podoba! Wybieram to miejsce - krzyknął Bush
- Nie ma sprawy - odparł Lucyfer i zawołał w kierunku owej parki:
- Britney! Już wystarczy! Od dzisiaj pan Bush cię zastąpi.