Dowcipy i anegdoty #5

10 czerwca 2017 19:25 / 5 osobom podoba się ten post
10 czerwca 2017 19:37 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Ale sobie nieciekawe miesiące wybrałam na urlop cierpień i drzesień , no cierpień ciało jakżeś chciało
10 czerwca 2017 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Ale sobie nieciekawe miesiące wybrałam na urlop cierpień i drzesień , no cierpień ciało jakżeś chciało:smiech3:

Ja uwielbiam drzesień.
10 czerwca 2017 19:59 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Ja uwielbiam drzesień.

Ja też, a jak jest jeszcze grzybny , to i się podrzeć mogę 
10 czerwca 2017 20:04
Alaska

Ja też, a jak jest jeszcze grzybny , to i się podrzeć mogę :radosc1:

OOO !! Nic dodać nic ująć.
10 czerwca 2017 20:12 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

OOO !! Nic dodać nic ująć.

Grzyby to jest jedyną atrakcja , na jaką mogę liczyć na tym miejscu ,w którym teraz jestem.W ubiegłym roku załapałam się tylko raz,
bo przyjechałam tu po Wszystkich Świętych , ale 2 godziny i 2 plastikowe kosze , takie jak w sklepach, podgrzybków.
A tak w ogóle , to ja chyba jakaś  bo,kuź..a wszędzie mam daleko.Nuda.
10 czerwca 2017 20:18 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Grzyby to jest jedyną atrakcja , na jaką mogę liczyć na tym miejscu ,w którym teraz jestem.W ubiegłym roku załapałam się tylko raz,
bo przyjechałam tu po Wszystkich Świętych , ale 2 godziny i 2 plastikowe kosze , takie jak w sklepach, podgrzybków.
A tak w ogóle , to ja chyba jakaś :krol: bo,kuź..a wszędzie mam daleko.Nuda.

Moje ostatnie miejsce było tak spokojne, że można było cipca dostać. Ale były tam bardzo ładne lasy sosnowe. Posesja trochę na uboczu ale czasu też dużo no i rowerek pod ręką. Myślę, że grzyby się pojawią w odpowiedniej porze ale mnie tam nie będzie Tutaj też mam dużo czasu i już nie jest tak nudno. Praktycznie to centrum miasta ale jest cicho. Tylko lasu nie ma  Coś za coś. 
10 czerwca 2017 20:33 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Moje ostatnie miejsce było tak spokojne, że można było cipca dostać. Ale były tam bardzo ładne lasy sosnowe. Posesja trochę na uboczu ale czasu też dużo no i rowerek pod ręką. Myślę, że grzyby się pojawią w odpowiedniej porze ale mnie tam nie będzie :-( Tutaj też mam dużo czasu i już nie jest tak nudno. Praktycznie to centrum miasta ale jest cicho. Tylko lasu nie ma :-( Coś za coś. 

Z powodu tej cholernej nudy , wystartowałam na forum i się cieszę  
Ja tu kompletnie nie mam co robić , babcinka dementywna, ale spokojniutka, przesypiająca całe noce
Całej pracy przy niej , to tyle co kot napłakał , ciut więcej w okresie " grzewczym" bo piece.
Spadam stąd , bo nabałaganiłam,że hej 
10 czerwca 2017 20:38 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Z powodu tej cholernej nudy , wystartowałam na forum i się cieszę :-) 
Ja tu kompletnie nie mam co robić , babcinka dementywna, ale spokojniutka, przesypiająca całe noce
Całej pracy przy niej , to tyle co kot napłakał , ciut więcej w okresie " grzewczym" bo piece.
Spadam stąd , bo nabałaganiłam,że hej :-)

Sorrki, komu nabałaganiłaś ?? Babci ?? 
10 czerwca 2017 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Sorrki, komu nabałaganiłaś ?? Babci ?? :-)

No patrzcie ją jaka pyskata , a mówią na " mieście" , że nie lubisz bałaganu w tropikach czy tam topikach 
10 czerwca 2017 20:48 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

No patrzcie ją jaka pyskata , a mówią na " mieście" , że nie lubisz bałaganu w tropikach czy tam topikach :lol3:

Ten syf w topikach mnie bardzo wkurza ale nic na to nie poradzę. Jestem w mniejszości. Trzeba odpuścić, chociaż niektórych bym chętnie udusiła - na śmierć !!
Juz nie wspomnę, że taki jeden to ciągle ma fleki pod oczkami i nogi z dooopy już dawno wyrwane 
10 czerwca 2017 21:01 / 1 osobie podoba się ten post
Dziwie się jak może się bez nich poruszać
10 czerwca 2017 21:50 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Ten syf w topikach mnie bardzo wkurza ale nic na to nie poradzę. Jestem w mniejszości. Trzeba odpuścić, chociaż niektórych bym chętnie udusiła - na śmierć !!
Juz nie wspomnę, że taki jeden to ciągle ma fleki pod oczkami i nogi z dooopy już dawno wyrwane :lol1:

Myszencjo :)Spójrz na to inaczej to nie jest żaden syf, to spontan:):):):)
11 czerwca 2017 07:44 / 8 osobom podoba się ten post
11 czerwca 2017 07:45 / 8 osobom podoba się ten post