Sentencje na dzień dzisiejszy #4

16 czerwca 2017 18:31 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Basiu ...żmijko najsłodsza ..czy Ty przypadkiem nie przeżyłaś ostatnio jakiejś zawiedzionej miłości ?...Tak jakoś odbieram ....powaga .
Jeśli tak to przecież wiesz , że tego kwiatu pół światu ...albo każda potwora znajdzie swojego amatora ....I ja też na to liczę :buziaki1:...a co tam buziaki ...masz na pociechę ode mnie dzięciołki :buziaki:

Czasem szczęściu trzeba pomóc.
16 czerwca 2017 18:32 / 2 osobom podoba się ten post
Helena2311

Czasem szczęściu trzeba pomóc.:przytula:

Ekscybicjonizm jest karalny 
16 czerwca 2017 18:34 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Basiu ...żmijko najsłodsza ..czy Ty przypadkiem nie przeżyłaś ostatnio jakiejś zawiedzionej miłości ?...Tak jakoś odbieram ....powaga .
Jeśli tak to przecież wiesz , że tego kwiatu pół światu ...albo każda potwora znajdzie swojego amatora ....I ja też na to liczę :buziaki1:...a co tam buziaki ...masz na pociechę ode mnie dzięciołki :buziaki:

Barbarko ja jestem nieustannie zakochana, uwielbiam ten stan :)Dziekuje za troskę 
16 czerwca 2017 18:38 / 7 osobom podoba się ten post
ORIM

Ekscybicjonizm jest karalny :lol3:

Jaja jak berety...Nie może Baśka czekać na księcia na białym koniu.Musi mu wyjść naprzeciw...bo jak szkapa mu zdechła...to długo na niego poczeka.
16 czerwca 2017 18:50
Helena2311

Jaja jak berety...Nie może Baśka czekać na księcia na białym koniu.:ksiaze na rumaku:Musi mu wyjść naprzeciw...bo jak szkapa mu zdechła...to długo na niego poczeka.:nerwowy:

Która? 
16 czerwca 2017 18:53 / 2 osobom podoba się ten post
Helena2311

Czasem szczęściu trzeba pomóc.:przytula:

Jestem szczęśliwa, nawet bardzo :)
16 czerwca 2017 18:56 / 5 osobom podoba się ten post
Na pewno nie miała na imię Baśka, maleńki....
16 czerwca 2017 19:00
ORIM

16 czerwca 2017 19:06
ORIM

Jakoś nie bardzo widzę związek z cytatem, ale skoro tak uważasz....
16 czerwca 2017 19:22 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Która? 

Niepowtarzalna
16 czerwca 2017 19:26 / 3 osobom podoba się ten post
Mamy szkapę?
16 czerwca 2017 19:32 / 5 osobom podoba się ten post
Helena2311

Mamy szkapę?:zaskoczenie1:

No nie wiesz , że mamy ? A o kim tamta gadzina by pisała jak nie o starej szkapie , chabecie i ch..ust wie co jeszcze ?   Nawet zgadywać nie musisz  ...Zbiera mu się ..zbiera  ....Młodzieniec pierniczony się znalazł 
16 czerwca 2017 19:38 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No nie wiesz , że mamy ? A o kim tamta gadzina by pisała jak nie o starej szkapie , chabecie i ch..ust wie co jeszcze ?   Nawet zgadywać nie musisz  ...Zbiera mu się ..zbiera  ....Młodzieniec pierniczony się znalazł :smiech3:

Nie bij tylko...toć on bywa...czasami...zabawny inaczej...:plask:
16 czerwca 2017 19:41 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

Jakoś nie bardzo widzę związek z cytatem, ale skoro tak uważasz....

"  I nawet jeśli długo czekasz, pamiętaj, na najlepsze zawsze trzeba poczekać. Byle co może wziąć każdy. A Ty musisz wierzyć, że zasługujesz na więcej."

16 czerwca 2017 19:43 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No nie wiesz , że mamy ? A o kim tamta gadzina by pisała jak nie o starej szkapie , chabecie i ch..ust wie co jeszcze ?   Nawet zgadywać nie musisz  ...Zbiera mu się ..zbiera  ....Młodzieniec pierniczony się znalazł :smiech3:

Barbarko to wszystko z miłości do Ciebie. 
Tylko wstydzi się przyznać, może nie śmiały jest? 
Albo co?