Sentencje na dzień dzisiejszy #4

20 sierpnia 2017 22:42 / 3 osobom podoba się ten post
20 sierpnia 2017 22:43 / 5 osobom podoba się ten post
21 sierpnia 2017 18:19 / 6 osobom podoba się ten post
"Kiedy naprawdę zapragniesz miłości, będzie ona czekać na Ciebie." Oskar Wilde
21 sierpnia 2017 23:30 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

kurcze takie prawdziwe.Ale chyba na emeryturze zwolnie bo inaczej się nie da.Proza życia.
22 sierpnia 2017 00:05 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

kurcze takie prawdziwe.Ale chyba na emeryturze zwolnie bo inaczej się nie da.Proza życia.

A kcesz sie zajechac i nie dozyc???! Trza odpoczywac tyz w przerwach na robote,urlopowanie masz tyz to odpoczywaj i nie gon bo wtedy nie ma za czym,trza miec umiar i dac organizmowi tyz odpoczac i se popaczec chociaz na nature a nie ino robota,internet,telefon, telewizor
22 sierpnia 2017 00:10 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

A kcesz sie zajechac i nie dozyc???! Trza odpoczywac tyz w przerwach na robote,urlopowanie masz tyz to odpoczywaj i nie gon bo wtedy nie ma za czym,trza miec umiar i dac organizmowi tyz odpoczac i se popaczec chociaz na nature a nie ino robota,internet,telefon, telewizor :aniolki:

No kochana Ewko ja znikam codziennie na 2h i spotykam sie z moją koleżanką na pauzie i jedziemy zawsze rowerkiem do centrum a tam to wiesz sklepy ,lody itd ,no to nie mów że nie korzystam z przerw bo po powrocie i tak mam godzine na male rozmyślania na przykład na tarasieto i natra mi nie obca wiewiórki i króliczki obserwuje codzień!Acha a tv wcale nie oglądam w De prawie
22 sierpnia 2017 00:13 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

No kochana Ewko ja znikam codziennie na 2h i spotykam sie z moją koleżanką na pauzie i jedziemy zawsze rowerkiem do centrum a tam to wiesz sklepy ,lody itd ,no to nie mów że nie korzystam z przerw bo po powrocie i tak mam godzine na male rozmyślania na przykład na tarasie:-)to i natra mi nie obca wiewiórki i króliczki obserwuje codzień!:-)Acha a tv wcale nie oglądam w De prawie:tanczy:

Noooo! To masz wybaczone bo te emerytury i swiadczenia to se mozna ale,nie beda pisac co zrobic,trza zwalniac tyz teraz
22 sierpnia 2017 00:15 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Noooo! To masz wybaczone bo te emerytury i swiadczenia to se mozna ale,nie beda pisac co zrobic,trza zwalniac tyz teraz :karmic ptaki:

Ale chciała bym zwolnić tak z 2 miesiące nic nie robić tylko poprostu w domku siedzieć ale sie no Nie da!!to dla ciebie .
22 sierpnia 2017 08:20 / 3 osobom podoba się ten post
22 sierpnia 2017 08:22 / 3 osobom podoba się ten post
22 sierpnia 2017 08:27 / 2 osobom podoba się ten post
22 sierpnia 2017 09:01 / 6 osobom podoba się ten post
22 sierpnia 2017 20:34 / 7 osobom podoba się ten post
moni.r

Ale chciała bym zwolnić tak z 2 miesiące nic nie robić tylko poprostu w domku siedzieć ale sie no Nie da!!:aniolki:to dla ciebie .

2 miesiace???? toz bysmy zwariowaly od braku roboty hahahaha!!!  Dziekuje za janiolka,tyz mam cos dla ciebie ladnego mena
22 sierpnia 2017 22:14 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

2 miesiace???? toz bysmy zwariowaly od braku roboty hahahaha!!! :lol3: Dziekuje za janiolka,tyz mam cos dla ciebie ladnego mena :aniolki:

Ja ...jakbym miała ładnego mena ...jakiegoś to za cholerę bym nie oddała . Drugiej@ jakiejś .
23 sierpnia 2017 08:25 / 1 osobie podoba się ten post