Odpowiedzialność opiekunki

27 grudnia 2016 19:32 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

Mnie taka elektroniczna niańka chyba wykończyłaby nerwowo, jest to przydatne owszem,ale działa trochę destrukcyjnie, wyobrażam sobie, jak miałabym się nawet mimochodem wsłuchiwać cały czas w to urządzenie,czy nic się nie dzieje. Kiedyś miałam dzwonek, to na jego dźwięk za każdym razem podskakiwałam i nie raz wydawało mi się ,ze dzwonił, choć tak nie było. Robi się schiza. :/

ja po powrocie z praacy jeszcze przez kilka dni 'slysze' wolanie mojego PDP.
10 stycznia 2017 11:52 / 1 osobie podoba się ten post
Dziekuje za odpowiedzi. Mam elektryczna nianie tylko jest meczaca. Zostaje z dziadkiem caly czas, w nocy mam wlaczona nianie i jak cos slysze to zaraz sie budze. Nie wyspana jestem. Moje dni pracy dobiegaja konca, kolezanka bedzie teraz na moim miejscu to dziadek bedzie chodzil jak w zegarku. Szczesliwie nic zlego sobie nie zrobil. Rozmawialam z corka dziadka i uspokoila mnie, nie mam sie czym martwic bo nie moge sluzyc, jako jego laska, czy chodzik.
Po powrocie do Polski poczytam o tych ubezpieczeniach, dla wlasnego spokoju cos moze doplace przy nastepnym wyjezdzie bo bede ponownie do tego samego dziadka jechac.
10 stycznia 2017 11:54
Dzien dobry, witam sie :) Pan opiekun to pewnie skarb, sily macie to i dzwigac jest latwiej.
10 stycznia 2017 12:06 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Elektryczna niania męczy ale bez niej to bym się bała pracować. :(
No wszystko zależy od człowieka. Niektóre opiekunki podchodzą do wszystkiego ze zdrowym rozsądkiem. Wszystko zależy od stanu podopiecznego.
Jak dziadek chce czuć się młody i chodzić o własnych siłach to może kilka upadków go zniechęci i wróci do balkonika?
Aaaa i jeszcze jedno poproś pracodawcę o wytyczenie obowiązków, czas na przerwę. To niebywałe żeby być przy podopiecznym cały czas. Jego komfort też się liczy, możę chce pobyć czasami sam.

Wiesz jak to jest z ta lista obowiazkow jak sie jest zatrudnionym u kolezanki? Wszystko jest na gebe, ze tak sie wyraze. Nie bede jej tez obciazac kosztami dodatkowego ubezpiczenia i jak cos sama sobie oplace.
17 stycznia 2017 10:02 / 3 osobom podoba się ten post
MilenkaK

Wiesz jak to jest z ta lista obowiazkow jak sie jest zatrudnionym u kolezanki? Wszystko jest na gebe, ze tak sie wyraze. Nie bede jej tez obciazac kosztami dodatkowego ubezpiczenia i jak cos sama sobie oplace.

Czy ja wiem? Rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać, nikt za to po gębie ci nie da. To jest praca tu nie ma sentymentów! Oczywisice mozesz zapłacić za dodatkowe ubezpieczenie, ale z drugiej strony możesz też negocjować warunki. Jak wspólpraca nie będzie ci sie układać to masz tak duzo ogloszen, ze z pewnoscia cos trafisz. Nie warto siedziec w 1 miejscu, jak cos spedza sen z powiek to lepiej szukaj w międzyczasie innej oferty. Powodzenia!
17 stycznia 2017 10:05 / 4 osobom podoba się ten post
A niech się wygaduje. :) W tej pracy można czasami świra dostać z samotności, tym bardziej jak cię na wiochę poślą. Cud jak jest internet, ja to kiedyś przechodziłam. Zostały mi spacery, spacery i jeszcze raz spacery.
17 stycznia 2017 12:47 / 2 osobom podoba się ten post
Może obu tych rzecz?A Ty niedobra pogoniłaś nową koleżankę,uciekła i pewno nieprędko wróci.Wracaj Milenka,krzywdy nikt Ci zrobić nie chciał:)
17 stycznia 2017 13:13 / 5 osobom podoba się ten post
Jak to nikt?Ty odpowiesz,ja i jeszcze parę innych osób:)Nie przypominam ja sobie,żeby jakies forumowe pytanie bez odpowiedzi zostało:)
05 lutego 2017 15:34 / 2 osobom podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

ja po powrocie z praacy jeszcze przez kilka dni 'slysze' wolanie mojego PDP.

oj dobrze ze nie jestem sama - myslalam ze tylko ja tak mam
13 marca 2017 14:27 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie ponownie, wyjazd w domciu i na nowo praca, tam gdzie byłam. Nastawienie lepsze i dziadzio w lepszym humorze! Słucha z laską chodzi, rolatorek wymieniony.
Koleżanka teraz odpoczywa, pozdrawiam wszystkich, na przerwie napiszę więcej zmykam na dół. Milka