Sylwester i Nowy Rok - życzenia

31 grudnia 2016 07:58 / 22 osobom podoba się ten post
31 grudnia 2016 08:21 / 19 osobom podoba się ten post
31 grudnia 2016 08:34 / 21 osobom podoba się ten post
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i  ............( doczytaj na obrazku)
31 grudnia 2016 08:55 / 20 osobom podoba się ten post
Życzę wszystkim w Nowym Roku samych radości i mądrych postanowień noworocznych
31 grudnia 2016 09:14 / 21 osobom podoba się ten post
Życzę wszystkim wielu sukcesów,spełnienia nawet najodważniejszych marzeń,
mądrych decyzji,oparcia w rodzinie, pewnych przyjaciół, satysfakcji, spokoju
i pomyślności na cały nadchodzący 2017 rok
31 grudnia 2016 09:17 / 23 osobom podoba się ten post
Niech wspólna radość i zabawa towarzyszy nie tylko początkowi Nowego Roku, ale przeniesie się na wszystkie jego dni. Dużo miłości i szczęścia! Życzenia noworoczne składa... Wasz forumowy kolega Orim


31 grudnia 2016 09:56 / 22 osobom podoba się ten post


Szczęsliwego Nowego Roku kochane Opiekunkowo :)
31 grudnia 2016 10:00 / 21 osobom podoba się ten post
Kochani, zdrowia przede wszystkim, wspaniałej zabawy w nadchodzącym Nowym Roku, dużo miłości, uśmiechu, szacunku do siebie i innych...Niech ten Nowy Rok nie będzie gorszy od mijającego....Tego sobie i Wam życzy forumowa koleżanka ewa59......
31 grudnia 2016 10:00 / 14 osobom podoba się ten post
31 grudnia 2016 10:11 / 24 osobom podoba się ten post
31 grudnia 2016 10:14 / 19 osobom podoba się ten post
31 grudnia 2016 12:30 / 24 osobom podoba się ten post
Chlopcy i dziewuszki....aby strzelilo i pieronem sie skonczylo tym co w robocie niech babki spia....dziadki wiadomo spokojne chlopy...jakby polaczyc toto w duecie to i zabawe dobra znajdziecie.....nie pijta duzo bo zdrowia szkoda a nasza brac musi byc mloda....zajedziem do dom.....wypijem kwasu ja juz polece bo nimom casu.....NAJLEPSZEGO zjedzmy szczesliwe w domu czekaja niech ino naszej kasy nie wydaja...bo my jak dojne wiadomo w Swiecie tak opiekunki maja i przecie nikt sie nie gniewa....kazdy sie cieszy matka przywiezie...na nic nie straci a my bedziemy piekni bogaci...Pomyslnosci....milych gosci spokojnej nocy a rano MOCY......bo my wolnego nie mamy ....my wlasciwie niczego nie wymagamy bo my roboty to tok myslenia nikt nie probuje tego pozmieniac....ale nadejdzie i dla nas czas i ja w to wierze bo wierze w WAS....
31 grudnia 2016 12:49 / 22 osobom podoba się ten post
Szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim. Oby nie był gorszy od 2016. Ja już kieckę ubrałam, pazurzyska pomalowałam, czekam na resztę.
31 grudnia 2016 13:10 / 20 osobom podoba się ten post
Kochane Opiekunkowo ! Wpadłam do Was na chwilę  ( bo do pracy na noc trza mi się szykować .... - ale ma to też dobrą stronę : po raz pierwszy zamiast z szampanem i ukochanym  będę witać nowy rok z pampersami   , zawsze to nowe doznania ....)  
Opiekunkowo - Wszystkim Wam życzę na nadchodzący rok dużo szczęśliwych , pięknych i radosnych dni . Niech się spełniają Wasze marzenia , a droga do nich niech okaże się łatwa i prosta . Wszystkiego najlepszego !!!
Znalezione obrazy dla zapytania KOT Z SZAMPANEM
31 grudnia 2016 13:15 / 18 osobom podoba się ten post
Żeby się żyło, żeby się wiodło, żeby się chciało i żeby się mogło !