Sylwester i Nowy Rok - życzenia

01 stycznia 2017 11:39 / 20 osobom podoba się ten post
Wszystkiego najlepszego w Nowym 2017 Roku...!!! Zdrowia bo jest bezcenne, uśmiechu bo otwiera serca, miłości bo jest niezbędna do życia...i szmalu, który pomaga w tym życiu...
Uściski noworoczne dla wszystkich....
01 stycznia 2017 12:47 / 14 osobom podoba się ten post
01 stycznia 2017 12:51 / 8 osobom podoba się ten post
ewa59

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2017 Roku...!!! Zdrowia bo jest bezcenne, uśmiechu bo otwiera serca, miłości bo jest niezbędna do życia...i szmalu, który pomaga w tym życiu...
Uściski noworoczne dla wszystkich....:-)

miłości bo jest niezbędna do życia...i szmalu, który pomaga w tym życiu...????
dobre 
i przeczytałem uciski noworoczne  az mnie w nerke załupało 
01 stycznia 2017 12:58 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

miłości bo jest niezbędna do życia...i szmalu, który pomaga w tym życiu...????:lol3:
dobre :-)
i przeczytałem uciski noworoczne :-) az mnie w nerke załupało :-)

A co w tym dziwnego....?
01 stycznia 2017 13:01 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

A co w tym dziwnego....?

nic  tylko wyszło na to ze bez kasy nie ma miłości 
a moze i racja 
kochajmy sie jak bracia a liczmy sie jak Żydzi 
01 stycznia 2017 13:10 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM

nic :-) tylko wyszło na to ze bez kasy nie ma miłości :-)
a moze i racja :-)
kochajmy sie jak bracia a liczmy sie jak Żydzi :-)

A co to za miłość za kasę....? Źle zrozumiałeś albo ja źle się wyraziłam....Powinnam napisać, że forsa pomaga w realizacji naszych marzen.......
A wogole to się czepiasz.....
01 stycznia 2017 13:19 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

A co to za miłość za kasę....? Źle zrozumiałeś albo ja źle się wyraziłam....Powinnam napisać, że forsa pomaga w realizacji naszych marzen.......:-)
A wogole to się czepiasz.....

Czepia się, czepia, może fundował a tu nic
01 stycznia 2017 13:58 / 14 osobom podoba się ten post
Kochani, Wam Wszystkim składam życzenia Szczęśliwego Nowego Roku 2017, zdrowia, pokoju i miłości, niech ustaną wszelkie waśnie, kłótnie i wojny, niech spełniają się Wasze marzenia, niech wszystkie Stelle na, które Was los rzuci będą spokojne, bezproblemowe i dobrze płatne, abyście mogli spędzać więej czasu na urlopach w domu.

Ja wczoraj bawiłam się na balu sylwestrowym w wyborowym towarzystwie (nie byłam na Sylwestrze już parę lat) i bardzo fajnie spędziłam ten wieczór z mężem i przyjaciółmi. Pozdrawiam Was z poniższego zdjęcia
Zdjęcie użytkownika Zofia Staluszka.
01 stycznia 2017 14:21 / 18 osobom podoba się ten post
Szczęśliwego Nowego Roku jeszcze raz Wam życzę. Kochani dużo zdrówka bo jak ono będzie, to resztę da się ogarnąć
01 stycznia 2017 15:34 / 15 osobom podoba się ten post
Powiadają starzy Indianie,że jaki Nowy Rok ,taki cały rok......No cóż,zaje...fajnie bo u mnie rozpoczął się sraczką PDP.....Jedyna nadzieja w tym,że starzy Indianie są w błędzie:):):)Z tym jakże optymistycznym przesłaniem jeszcze raz życzę całemu Opiekunkowu dużo szczęścia i miłości:):):)
01 stycznia 2017 19:09 / 14 osobom podoba się ten post
01 stycznia 2017 19:40 / 10 osobom podoba się ten post
Ach,na śmierć zapomniałam pożyczyć Wam wszystkim entuzjastycznego podejścia do PDP,na który tak bardzo zależy agencjom:):):)Tak więc moi mili uśmiech jak banan i entuzjastycznie,z radością zmieniamy pampersy i po raz milionowy odpowiadamy na te same pytania naszych podopiecznych,entuzjastycznie,choćby Was w środku skręcało:):):)
02 stycznia 2017 20:21 / 2 osobom podoba się ten post
Szczęśliwego Nowego Roku 2017
02 stycznia 2017 20:31 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Powiadają starzy Indianie,że jaki Nowy Rok ,taki cały rok......No cóż,zaje...fajnie bo u mnie rozpoczął się sraczką PDP.....Jedyna nadzieja w tym,że starzy Indianie są w błędzie:):):)Z tym jakże optymistycznym przesłaniem jeszcze raz życzę całemu Opiekunkowu dużo szczęścia i miłości:):):)

30 grudnia 2017 18:44 / 23 osobom podoba się ten post
Pozwólcie , że już dzisiaj złożę Wam miłe Panie i sympatyczni Panowie udanego zakończenia starego i powitania nowego roku. Niech każda (y) z Was znajdzie wiele radosnych chwil i by spełniły się Wasze jeśli nie marzenia, to choć oczekiwania. Przepraszam, że już teraz, tak wcześnie, składam te życzenia ale wraz ze swą towarzyszką doli i niedoli wybieram się na odpoczynek sylwestrowo-noworoczny i nie będę być może miał sposobności kontaktu z forum. Trzymajcie się zatem dzielnie i do "napisania" gdzieś tak za dwa tygodnie. Buziaki dla wszystkich Pań i shacking hands z Panami.