Odparzenia pod biustem

31 grudnia 2016 11:44
Kama84

Ella Bella , znam Bepanten, smaruję nim świeże tatuaże . On jest raczej tłusty, ale może na takie coś też pomaga, kto wi..........    Dzięki również.

Kazdy ma inne Ph skory,trudno więc powiedzieć co pomoże. A jesli rozwinął sie grzyb,musi byc juz odpowiedni lek.
31 grudnia 2016 12:50 / 3 osobom podoba się ten post
Oj dobra tam ,nie ma paniki z tymi cyckami. Dzisiaj przy kąpaniu zerknęłam, skóra do skóry była fest przyklejona a poza tym mocno czerwone zaognione trochę jakby. I to wszystko, zlałam wodą pod bieżącym strumieniem, potem osuszyłam, przesmarowałam maścią jakąś do problemów skórnych na koniec buchnęłam pudrem.Stanik założyłam jak zwykle. Powinno się uspokoić myślę. Dobrze,że ran nie było.
31 grudnia 2016 16:27 / 5 osobom podoba się ten post
Kama84

Oj dobra tam ,nie ma paniki z tymi cyckami. Dzisiaj przy kąpaniu zerknęłam, skóra do skóry była fest przyklejona a poza tym mocno czerwone zaognione trochę jakby. I to wszystko, zlałam wodą pod bieżącym strumieniem, potem osuszyłam, przesmarowałam maścią jakąś do problemów skórnych na koniec buchnęłam pudrem.Stanik założyłam jak zwykle. Powinno się uspokoić myślę. Dobrze,że ran nie było.:blee:

Wezmę Cię chyba wirtualnie uduszę!!!!Jak ta skóra ma teraz oddychać jak ja zatkałaś skutecznie?!Mocno czerwone,zaognione,skóra do skóry fest przyklejona.Litości kobieto!!Myśl trochę!Pflege była?Pokazałaś?Umyj to jutro z tego mazidła ,któe się tam zrobi przez dzień cały i noc,umyj,nie zlewaj,tak to trzeba zrobić ,żeby tego kremu zbrylonego z pudrem ani odrobiny tam nie było,potem osusz i na 100% suchą skórę daj sam puder,cienką warstwę ,nie że nawalisz pół opakowania.Losie.....nie mam słów.....Chciałabyś ,żeby Ciebie ktoś tak "pielęgnował"??? 
31 grudnia 2016 16:36
kasia63

Wezmę Cię chyba wirtualnie uduszę!!!!Jak ta skóra ma teraz oddychać jak ja zatkałaś skutecznie?!Mocno czerwone,zaognione,skóra do skóry fest przyklejona.Litości kobieto!!Myśl trochę!Pflege była?Pokazałaś?Umyj to jutro z tego mazidła ,któe się tam zrobi przez dzień cały i noc,umyj,nie zlewaj,tak to trzeba zrobić ,żeby tego kremu zbrylonego z pudrem ani odrobiny tam nie było,potem osusz i na 100% suchą skórę daj sam puder,cienką warstwę ,nie że nawalisz pół opakowania.Losie.....nie mam słów.....Chciałabyś ,żeby Ciebie ktoś tak "pielęgnował"??? 

Kasia, bez paniki, ta maść,którą użyłam jest specjalistyczna/ pytałam Pfleige/ na receptę z jakimś tam dodatkiem. Nie ma ran ani odparzeń,tylko rumień. Więc na przemian ter daję raz maść raz puder. Zapach był nie przyjemny bo ciało się pociło a nie często się myła. Ale nic poważnego się nie stanęło.syt opanowana    Nie nerwuj się tak bo ci żyłka pęknie    ale dzięki za rady :)  na przyszłość będę robić wg Twoich wskazań.
31 grudnia 2016 16:47 / 4 osobom podoba się ten post
Kama84

Kasia, bez paniki, ta maść,którą użyłam jest specjalistyczna/ pytałam Pfleige/ na receptę z jakimś tam dodatkiem. Nie ma ran ani odparzeń,tylko rumień. Więc na przemian ter daję raz maść raz puder. Zapach był nie przyjemny bo ciało się pociło a nie często się myła. Ale nic poważnego się nie stanęło.syt opanowana :-)   Nie nerwuj się tak bo ci żyłka pęknie :-)   ale dzięki za rady :)  na przyszłość będę robić wg Twoich wskazań.

Jak coś takiego czytam, to trudno się nie wkurzyć.Ale ok,to Twoja PDP i Twój problem.Żyłka minie pęknie,spokojna głowa.:)Ale co sobie myślę to moje....