Opiekun prawny - podopieczny bez rodziny

29 grudnia 2016 16:35 / 11 osobom podoba się ten post
Witajcie popołudniowo. Dalszą część bloga piszę na papierzeWszystko u mnie ok.

Wątek z "powitajki i na wyjeździe" - powstał nowy temat.
29 grudnia 2016 16:58 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Witajcie popołudniowo. Dalszą część bloga piszę na papierze:-)Wszystko u mnie ok.:-)

Wątek z "powitajki i na wyjeździe" - powstał nowy temat.

Cieszę się ,że wsio ok,ale nie cieszę się ,że przerzuciłaś się na wersję papierową:(  Szkoda:(
29 grudnia 2016 17:06 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Cieszę się ,że wsio ok,ale nie cieszę się ,że przerzuciłaś się na wersję papierową:(  Szkoda:(

Od kiedy przestałam zabawnie komentować poczytność i tak mi spadła
29 grudnia 2016 17:13 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Od kiedy przestałam zabawnie komentować poczytność i tak mi spadła:lol2:

ale tu nie ma dewident z reklam wiec poczytność czy ogladalność nie ma znaczenia 
29 grudnia 2016 17:13 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Od kiedy przestałam zabawnie komentować poczytność i tak mi spadła:lol2:

No,wiesz ! A fe fe ,pozbawiłaś nas lektury:(Mnie na pewno,choc przyznaję,nie zawsze lakowałam,ale to z pośpiechu ,żeby nastepne przeczytać:)Pisz z powrotem!Nie być taka,nooooooo
29 grudnia 2016 17:20 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Od kiedy przestałam zabawnie komentować poczytność i tak mi spadła:lol2:

Ja zaglądam zawsze,może jednego słowa nie lajkuję ,ale czytam chętnie .
29 grudnia 2016 17:33 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Od kiedy przestałam zabawnie komentować poczytność i tak mi spadła:lol2:

Czytamy, czytamy  nawet trochę się martwię o Ciebie bo te wpisy takie jakby zapobiegawcze są i ta radość z Ciebie wyleciała 
29 grudnia 2016 17:37 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

Czytamy, czytamy :przytula: nawet trochę się martwię o Ciebie bo te wpisy takie jakby zapobiegawcze są i ta radość z Ciebie wyleciała :aniolki:

Jesteś Nugatku uwaznym czytelnikiem.Nie jest mi tu łatwo.
29 grudnia 2016 17:39 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja zaglądam zawsze,może jednego słowa nie lajkuję ,ale czytam chętnie .

Ja też nie lajkowałabym tego co sama piszę, nie mówiąc o reszcie.
29 grudnia 2016 17:41 / 2 osobom podoba się ten post
A As miałby je zrobić? 
29 grudnia 2016 17:59 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Jesteś Nugatku uwaznym czytelnikiem.Nie jest mi tu łatwo.

Hawanka,wszyscy chyba to mówimy!Trafiłaś na wyjątkowy hardcor:(Już pisałam wcześniej-Ala solo,byłaby ekstra sztela,ale ten nieszczęsny As......też żal chłopa  bo stary,chory i coraz bardziej niesamodzielny ,ale niemożebny do bólu.

Przy okazji mam pytanie do tych co bardziej w  temacie są,a propos takiej sytuacji jak u Hawany.Jak to jest ,kiedy seniorzy nie mają rodziny?Kto i na jakiej podstawie ustanawia im pełnomocnika prawnego?Są na to jakieś przepisy?Kto takiemu pełnomocnikowi płaci i jakie ma on uprawnienia i obowiązki?Komu np.można się na niego poskarżyć?Osobiście się nie zetknęłam z taką sytuacja ,ale wartałoby wiedziec takie rzeczy w razie W.
29 grudnia 2016 18:19 / 11 osobom podoba się ten post
Trzy razy przeczytałam to co napisałeś i nie doszukalam się ironii ! Wezwijcie pogotowie ! Oby to nic poważnego...
29 grudnia 2016 18:22 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Ja też nie lajkowałabym tego co sama piszę, nie mówiąc o reszcie.

Piszesz bardzo fajnie i wcale nie przestawaj. Wcześniej byłaś u pani Mydełkowej i pamiętam,że często zaśmiecałam ci z Nugatką blog. Dostałysmy pozowlenie więc było "hulaj dusza.."
29 grudnia 2016 18:32 / 4 osobom podoba się ten post
..." Raczej nie był to As wywiadu z Gestapo. " - tylko to brzmi ironicznie,jednak w tak długim poście raczej traci na swojej ironiwości.
29 grudnia 2016 18:59 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Piszesz bardzo fajnie i wcale nie przestawaj. Wcześniej byłaś u pani Mydełkowej i pamiętam,że często zaśmiecałam ci z Nugatką blog. Dostałysmy pozowlenie więc było "hulaj dusza.." :-)

A co to by było za życie bez żartów. To jest moje największe wsparcie