Magda macht das schon! Neue RTL Serie über polnische Altenpflege

05 stycznia 2017 22:40 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Jesooo, ja nawet nie zauwazyłam , że Magda miała skarpetki i szpilki. No bez jaj. Naprawdę jesteście takie małostkowe?

Doda każdy zwraca na coś uwagę i panowie na pewno wiedzą jaki miała Magda biust ,a ja patrzyłam na buty ( bo bardzo lubię ) i widziałam skarpetki.
05 stycznia 2017 22:47 / 2 osobom podoba się ten post
ivetta

Doda każdy zwraca na coś uwagę i panowie na pewno wiedzą jaki miała Magda biust ,a ja patrzyłam na buty ( bo bardzo lubię ) i widziałam skarpetki.

No...jak by to powiedzieć....ja też zwróciłam uwagę na biust
A mówiąc całkiem powaznie, to wazna dla mnie była treść i forma przekazu, a nie kostiumy aktorów. Ale...każdy patrzy, choć widzi zupełnie coś innego
Tak na marginesie, to zdziwiłabyś się, a może i nie, jak ubierają się niektóre polskie opiekunki w pracy. Niektóre to jakby do klubu nocnego się wybierały, więc Magda w skarpetkach i szpilkach jest wierną kopią niektórych pań opiekunek.
05 stycznia 2017 22:53 / 6 osobom podoba się ten post
ivetta

Nie obrażam się i nic nie mam do crocsów ,ale nie w zimie do ludzi .Ja bardzo nie lubię flejtuchowatych  ludzi  i tu nie chodzi o gust ,ale o ogładę ogólnie .Jak mozna tak chodzić w zimie po śniegu ,czy nawet jechac samochodem.
Przecież  to też brak poszanowania dla osoby do której przychodza .Nie chodzi tu o wyższość ,a o gustach to już w ogóle nie dyskutuję .
Robię swoje jak najbardziej ,ale to taka praca ,że wśród róznych ludzi ,a stare przysłowie mówi ,,jak cię widza ,tak cię piszą ''

No i tu też przyznaję Tobie rację.
Razu jednego pojechaliśmy z Pdp na proszoną, wystawną kolację do dobrej restauracji. Zaproszenie było od "wysoko postawionej" jak to się u nas powiada, osoby. No i zaproszenie otrzymała też znajoma Niemka.
Zawoziłem obie panie, toteż tamta przyszła wcześniej ze 2 godziny. Byłem pewien, że się przebierze.
Pdp i ja wystrojeni jak na wesele, a tamta jakoś tak zyczajnie"ulicznie". Włosy potargane, buty obłocone, bo akurat lało ))))),  jak przyleciała tak z nami pojechała. Całe towarzystwo "na wieczorowo", a błotna panna na luzie. Kein problem. Kazała se 2 lampy czerwonego winka stawiać i bawiła się wybornie. Przynajmniej ubrania jej nie krępowały.
No i to się nazywa mieć do wszystkiego dystans.
05 stycznia 2017 22:58 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

No cóż....ja lubię ludzi za to jakimi są, a nie za to jak wyglądają. Ot, taka subtelna różnica.:-)

Co to crocksy to musialem sprawdizić. No i wizytowe to one na pewno nie są. One są do pracy w ogordzie przeznaczone chyba.
05 stycznia 2017 23:03 / 5 osobom podoba się ten post
Knorr

Co to crocksy to musialem sprawdizić. No i wizytowe to one na pewno nie są. One są do pracy w ogordzie przeznaczone chyba.

Najlepsze buty świata. Po domu, do sklepu po produkty, dla gości, na podwóko, na plażę, na zwiedzanie i w ogóle do wszystkiego, super.
Oczywiście mówię o oryginalnych,a nie o plastikowych z Kika za 2 euro, udekorowanych w cekiny, kwiatki i inne pierdolety, w ktorych noga się poci i robią się nagniotki
05 stycznia 2017 23:04 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Jesooo, ja nawet nie zauwazyłam , że Magda miała skarpetki i szpilki. No bez jaj. Naprawdę jesteście takie małostkowe?

Nie jestem malostkowa ale to akurat mi się rzucało w oczy.....to nawet nie były szpilki tylko takie sandałki na obcasie i do tego białe skarpetki.....takie kobiece,  z koronkową obwódką. Ale Magda jako Magda jest fajna. Żywiołowa i wesoła.
05 stycznia 2017 23:14 / 8 osobom podoba się ten post
No cóż, skrycie liczylam na jakąś dyskusję jeśli chodzi o treść serialu, a okazuje się, że treść nie jest w ogóle wazna. Wazne jest , że były skarpetki do szpilek i duzy biust Mnie się jeszcze w oko rzuciła figura Matki Boskiej słusznych rozmiarów, jako rzecz niezbędna na wyjeżdzie, a ubawił zdziwiony wzrok starszej pani
Crocksów będę broniła jak niepodległości, a tymczasem udaję się do pierza, bo cisnienia mi nie staje. Dobranoc miłe opiekunki i mili opiekunowie :)
05 stycznia 2017 23:17 / 6 osobom podoba się ten post
doda1961

No...jak by to powiedzieć....ja też zwróciłam uwagę na biust :lol2:
A mówiąc całkiem powaznie, to wazna dla mnie była treść i forma przekazu, a nie kostiumy aktorów. Ale...każdy patrzy, choć widzi zupełnie coś innego:lol2:
Tak na marginesie, to zdziwiłabyś się, a może i nie, jak ubierają się niektóre polskie opiekunki w pracy. Niektóre to jakby do klubu nocnego się wybierały, więc Magda w skarpetkach i szpilkach jest wierną kopią niektórych pań opiekunek.

W niektórych zawodach obowiązuje dress code. W pracy opiekunki również. Przynajmniej ja to tak odbieram.....A więc panie, które ubierają się wyzywająco tzn duże dekolty, krzykliwe kolory, biżuteria zbyt obfita, buty na obcasie a nawet paznokcie długie i pomalowane na czerwono powinny się zastanowić czy taki wizerunek jest odpowiedni do tego zawodu. Natomiast jestem za tym, żeby zawsze wyglądać ładnie, czysto i świeżo.......
05 stycznia 2017 23:24 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

mozna.
To zalezy jak daleko mieszkasz od nadajnika dvbt i jaką masz antene do odbioru telewizji cyfrowej - naziemnej.
Albo pozostaje ci internet
http://www.tvnow.de/rtl/magda-macht-das-schon/list/aktuell

Ja oglądam w domu niemiecką telewizję przez satelitę. Mam bardzo dużo dostępnych programów przez Astrę  i nie mam problemu z odbiorem.
05 stycznia 2017 23:31 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Czyli z dużej chmury mały deszcz.
Nie oglądałem, bo zapomniałem :-)))

Ja też zapomniałam
06 stycznia 2017 10:13 / 3 osobom podoba się ten post
Pytam dzisiaj mojej Frau co oglądała wieczorem w tv, Ona mówi że nic bo zasnęła natychmiast. Czyli telewizor ryczał a Ona smacznie spała - gdybym wypiła 1,5l wina z koleżanką też bym smacznie spała i tv by mi w tym nie przeszkadzało
06 stycznia 2017 11:10 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Najlepsze buty świata. Po domu, do sklepu po produkty, dla gości, na podwóko, na plażę, na zwiedzanie i w ogóle do wszystkiego, super.
Oczywiście mówię o oryginalnych,a nie o plastikowych z Kika za 2 euro:lol2:, udekorowanych w cekiny, kwiatki i inne pierdolety, w ktorych noga się poci i robią się nagniotki:-)

Te, które w necie sprawdzałem ceny były powyżej 100 PLN i dużo więcej nawet, ale wyglądają niczym "gumiaki".
No ale jeśli wygodne i wszędzie można.....
06 stycznia 2017 11:15 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Co to crocksy to musialem sprawdizić. No i wizytowe to one na pewno nie są. One są do pracy w ogordzie przeznaczone chyba.

Dokładnie ,te buty to jak najbardziej do ogrodu ,czy na basen,uszły by na wspólnym biesiadowaniu przy grilu na wolnym powietrzu..
Jak widze stopy w skarpetkach i na to japonki ,to tez jestem zniesmaczona.Kazdy chodzi jak się mu podoba ,że mi się nie podobaja pewne rzeczy ,to szczegół.
06 stycznia 2017 11:33 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Najlepsze buty świata. Po domu, do sklepu po produkty, dla gości, na podwóko, na plażę, na zwiedzanie i w ogóle do wszystkiego, super.
Oczywiście mówię o oryginalnych,a nie o plastikowych z Kika za 2 euro:lol2:, udekorowanych w cekiny, kwiatki i inne pierdolety, w ktorych noga się poci i robią się nagniotki:-)

O właśnie ! Jeżeli już to niech będa drogie a nie z KiKa .....Dobra rada : podebrać se z jakiegoś " dobrego sklepu " metkę z " 100 e " , przylepić ( na kropelkę , będzie pewniej ) na owe obuwie i już będzie " aligancko " ......Ludzieee ...takie sexy obuwie z KiKa ??? toż to zbeszczeszczenie , profanacja ....i do tego jeszcze cekinki ? Jak można ? 
06 stycznia 2017 11:38 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O właśnie ! Jeżeli już to niech będa drogie a nie z KiKa .....Dobra rada : podebrać se z jakiegoś " dobrego sklepu " metkę z " 100 e " , przylepić ( na kropelkę , będzie pewniej ) na owe obuwie i już będzie " aligancko " ......Ludzieee ...takie sexy obuwie z KiKa ??? toż to zbeszczeszczenie , profanacja ....i do tego jeszcze cekinki ? Jak można ? :lol3::lol3::lol3:

Też nie wiem...jak można... Wiem za to czego nie można. Jako miłośniczka , uzytkowniczka i znawczyni tego obuwia, nie polecam do koszenia trawy. Nogi są tak zielone, że dobrą godzinę trzeba je moczyć, żeby odmoczyć . Jesli załozymy skarpetki to po czynnosciach ogrodowych, nadają się tylko do wyrzucenia. Tak więc polecam kosić trawę w .......szpilkach i w .....skarpetkach, najlepiej zielonych