Dzień kobiet - życzenia

08 marca 2012 13:05 / 1 osobie podoba się ten post

Dziś 8 marca z tej okazji zycze wszystkim  i w Polsce i za granicą Wszytskiego najleszego dziewczyny :)


moze to takie proste dostawanie kwiatkow itp zwykly mily gest


ale dla tych co niewiedza to taka ciekawostka ze dzien kobiet zostal tak nazwany poniewaz akurat 8 marca ladnych pare lat wstecz kobiety wygraly walke o rownouprawnienie :)


8 marca to nasze swieto ustanowione niestety dzieki ofiarom podczas tej walki ...

08 marca 2012 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
Witam wszystkie Panie choć jestem tutaj nowa składam Wam wszystkim takze serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet wszystkiego naj naj...:)
08 marca 2013 02:01 / 6 osobom podoba się ten post

Niech każdy dzień będzie dla Was jedyny w swoim rodzaju,


 


a każde nowe wyzwanie niech utwierdza Was w przekonaniu,


 


że jesteście wyjątkowymi osobami.


 


 


Z okazji Dnia Kobiet, trochę staroświecki Misiek życzy wszystkim opiekunkom samych radosnych chwil.


 


 


http://www.kartki.pl/receiveEcard/vHwwuYdoyskY2axLXibfGmvSPphjjvT5

08 marca 2013 06:26

Wszystkiego Dobrego -Wszystkim kobietom !!!

08 marca 2013 07:16
Wszystkiego dobrego kobiety w dniu naszego święta,stawiam dzban pełen tulipanów dla wszystkich,pogodne dnia życze.
08 marca 2013 08:20
Wszyatkiego najlepszego!!! Najgorsze, ze trzeba to swieto obchodzic w samotnosci :(
08 marca 2013 08:42
Nie jest tak źle, z naszym forum da się przeżyć, tym bardziej, że destylacja bobofiutka idzie pełną parą: -)))Wszystkiego najlepszego nam życzę!
08 marca 2013 08:58 / 1 osobie podoba się ten post
Tutaj rowniez wszystkiego najlepszego dla wszystkich forumowiczek milego dnia
08 marca 2013 09:08
Wszystkiego najlepszego dziewczyny . U nas w Polsce to jest naprawdę święto tutaj krótka wzmianka w radio , moja babcia zdziwiona a dziadek w ogóle żadnego ,,ales gutes''nic , a szkoda , bo to zawsze byłoby miło...
08 marca 2013 09:45 / 1 osobie podoba się ten post
PRZYJMIJ ZYCZENIA BABO KOCHANA OD DRUGIEJ BABY Z SAMEGO RANA
NIECH DZIEN CALY BEDZIE RADOSNY
BADZ ZDROWA BABO I CZEKAJ WIOSNY
SZCZESCIA ZYCZE TOBIE;SOBIE I KOBIETOM W CALYM GLOBIE.
BY MARZENIA SIE SPELNILY I NAS CHLOPY WYRECZYLY!
MY DZIS DRINKI I KAWECZKI
NASZE SWIETO DZIS BABECZKI!!!!!!!!!!

08 marca 2013 09:55
witam was wszystkie panie wszystkiego naj,naj ,naj w dniu naszego świeta mam nadzieje,ze panowie beda pamietali,a swoja droga jak zamierzacie tan dzien swietowac,ja dzisiaj dostalam od swojej polowki czekoladki.
08 marca 2013 09:55
witam was wszystkie panie wszystkiego naj,naj ,naj w dniu naszego świeta mam nadzieje,ze panowie beda pamietali,a swoja droga jak zamierzacie tan dzien swietowac,ja dzisiaj dostalam od swojej polowki czekoladki.
08 marca 2013 09:55
witam was wszystkie panie wszystkiego naj,naj ,naj w dniu naszego świeta mam nadzieje,ze panowie beda pamietali,a swoja droga jak zamierzacie tan dzien swietowac,ja dzisiaj dostalam od swojej polowki czekoladki.
08 marca 2013 09:59
A ja bede swietowac je tak: jade z moim podopiecznym do fryzjera.....ostrzyc JEMU wlosy zeby ladnie i schludnie wygladal,pozniej wypiore JEGO koszule zeby mial czyste a potem pomoge przygotowac obiad,to co ON lubi..... i taki mam MOJ dzien kobiet hihihihihi
08 marca 2013 10:01 / 2 osobom podoba się ten post
Dopiero jak temat zobaczylam to dotarlo do mnie ze jest 8 marca.Ja nie obchodze od lat tego święta.Data kojarzy mi sie z b smutnym wydarzeniem i staram sie nie myslec i nie wspominac.
Ale Wam dziewczynki ,które swietujecie -wsiewo charoszewo:):):)all the best:):):):)alles gut:):):)tutto bene:):):)すべてが良い:):):)wszystkiego dobrego