Dzień kobiet - życzenia

08 marca 2013 13:35
Napisałem, że jestem staroświecki bo teraz to się obchodzi jakieś "durackie" święta w rodzaju Halloween i inne. A ja obstaję przy tych tradycyjnych.

I nawet świętować będę tradycyjnie, tak jak kiedyś Dzień Kobiet świętowali mężczyźni:

Po prostu popijemy sobie z bratem .
08 marca 2013 13:45
Dziękuję za życzenia. Sylwunia jak dodałaś zdjęcie?
08 marca 2013 14:16
Paula

Dziękuję za życzenia. Sylwunia jak dodałaś zdjęcie?

Wzięłam "odpowiedź" na dole ramki jest załącz zdjęcie i tam jest 3- punktowa instrukcja :))) dodaj zdjęcie i wyślij odpowiedź.

08 marca 2013 14:31
Wszystkiego naj Wam Mile Panie i sobie zycze,a i chlopakom,zycze milego dnia,bo tak jak napisal Misiek,8 marca w Dzien Kobiet od zawsze faceci sie rowniez dobrze bawili.Nawet ja pamietam czasy,kiedy to pod kazda kwiciarnia staly dlugie kolejki meszczyzn,po czym odchodzili z tulipanem,lub gozdzikiem w reku.Moja mama jak wracala z pracy 8 marca,zawsze byla lekko podchmielona,usmiechnieta,z nareczem kwiatow i paczka rajstop,a i paczka kawy ziarnistej byla.Ja jako mala kobietka dostawalam czekolade od taty i dziadka,hihihihihi,fajnie bylo.Oczywiscie patrzylam na to dziciecymi oczami.Wtedy,to bylo wielkie swieto.Milego dnia opiekunki.Ja w prezencie zafudowalam sobie mycie okien i jestem bardzo zadowolona,bo juz wszystkie umylam,babcia po obiedzie a ja na zaslozonego papieroska sobie wyskocze na taras.
08 marca 2013 14:41 / 1 osobie podoba się ten post
Nie zapominajmy że jestesmy kobietami i mamy dziś swoje święto. Odrobinę szaleństwa zafundujmy sobie. Miłego dnia!!!
08 marca 2013 16:38 / 3 osobom podoba się ten post

Kwiaty dla wszystkich dziewczyn!!!!!!!!!!!


 


 

08 marca 2013 17:11

IGGusiu.... dziekuje za piekne kwiaty...


 


Bedac w miescie zajrzalam do ulubionego sklepu z ciuchami.... kupilam sobie pare spodni.... miecikutkie milutkie dzinsowe..... sweter do tego.... z przodu ciut krotszy z tylu dluzszy i podkoszulke granatowa pasujaca pod sweterek.... lekko wystaje spod niego /gora i dolem/ ech cudo.... na buciki czasu nie bylo....


 

08 marca 2013 17:15

piękne:) 

08 marca 2013 17:21 / 2 osobom podoba się ten post
Przyłączam się do zyczeń. Dla wszystkich koleżanek forum wszystkiego co najlepsze z okazji Dnia Kobiet!
08 marca 2013 17:22 / 3 osobom podoba się ten post
Sentencja na dziś:
Kobieta ma tyle siły,że zadziwia męzczyzn.Dżwiga ciężary losu,rozwiązuje problemy,jest pełna miłości,radości i mądrości.Uśmiecha się gdy chce krzyczeć,śpiewa gdy chce się jej płakać,płacze gdy się cieszy i śmieje gdy się boi.Jej miłosć jest niekontrolowana.Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to,że zapomina ile jest warta.
08 marca 2013 17:27

mądra myśl. nic dodać nic ująć..

08 marca 2013 17:31 / 1 osobie podoba się ten post
annoM... zaprzecze w jednym.... otoz szczegolnie Niemki.... nie zapominaja ile sa naprawde warte /czesto nic nie warte/ ich mezczyzni tak wysoko je cenia... jak one siebie.... ktoras z dziewczyn pisala.... ze brak pewnosci Polek wynika z wychowania kataolickiego... jakas czesc tej prawdy we mnie tkwi... moze moje wnuki pozbeda sie tej przypadlosci.... bo dzieciaki moje.... zbyt delikatne jeszcze na zmiany...
08 marca 2013 17:43 / 3 osobom podoba się ten post
kika1

annoM... zaprzecze w jednym.... otoz szczegolnie Niemki.... nie zapominaja ile sa naprawde warte /czesto nic nie warte/ ich mezczyzni tak wysoko je cenia... jak one siebie.... ktoras z dziewczyn pisala.... ze brak pewnosci Polek wynika z wychowania kataolickiego... jakas czesc tej prawdy we mnie tkwi... moze moje wnuki pozbeda sie tej przypadlosci.... bo dzieciaki moje.... zbyt delikatne jeszcze na zmiany...

Na mojej przedostatniej stelli dziadziuś którym się opiekowałam zawsze mi powtarzał że; kobiety polskie są wspaniałymi, matkami, żonami, opiekunkami, robią wszystko dla wszystkich tylko zapominają o sobie. zapominają że im się też coś od życia należy nie biorą pod uwagę swoich potrzeb  .... zapominają że trzeba być trochę samolubnym że ich życie to nie tylko dom, mąż dzieci.... I zawsze mi mówił Johanna żyj dla siebie  idz do kina, na spacer, bez ciebie dom się nie zawali...jak będą głodni niech sobie ugotują ty się tylko wypalasz a co dzieciom po matce która nie ma dla nich czasu lub mężowi po żonie która jest wiecznie zmęczona...

08 marca 2013 17:47
Kiko! Masz rację ale myślę,że nasze dzieci już mają poczucie własnej wartości.To juz zupełnie inne pokolenie niż my.
08 marca 2013 17:58
Joasiu... dziadzius Twoj mial racje.... brak nam pozytywnego egoizmu....
annoM.... moj syn nie umie sie lokciami rozpychac... ciezko mu sie zdobywa dobra dla rodziny.... corcia ma sie duzo lepiej.... a moze ja tylko tak wszystko na czarno widze...