Dzień kobiet - życzenia

06 marca 2015 13:41 / 5 osobom podoba się ten post
:):)
06 marca 2015 21:05
michasia

:):)

Wynika z tego, ze to mezczyzna czyni ze mnie kobiete?
07 marca 2015 09:01 / 13 osobom podoba się ten post
„JA KOBIETA: Nie czytam żadnych instrukcji. Wciskam guziki, aż zadziała.

Nie potrzebuję alkoholu, żeby narobić sobie obciachu. I bez alkoholu daje radę Uśmiech

Nie jestem rozkapryszona, tylko „emocjonalnie elastyczna”!

Najpiękniejsze słowa świata: „Idę na zakupy” Uśmiech

Nie mam żadnych dziwactw! To są „special effects”!

Kobiety powinny wyglądać jak kobiety, a nie jak wytapetowane kości!

Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera!

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej – na miotle!

To nie jest żaden tłuszcz! To „erotyczna powierzchnia użytkowa”!

Gdy Bóg stworzył mężczyznę, obiecał, że idealnego faceta będzie można spotkać ma każdym rogu... a potem uczynił ziemię okrągłą?

Na moim nagrobku niech będzie napis : „Co się głupio gapisz? Też bym wolała leżeć teraz na plaży!”

Tak, tak... my kobiety jesteśmy bowiem jedyne w swoim rodzaju...



Tak, tak... my kobiety jesteśmy bowiem jedyne w swoim rodzaju...
07 marca 2015 09:59 / 4 osobom podoba się ten post
hi hi hi -Benita - co racja to racja !!! Jesteśmy nie do pokonania , silniejsze niż młot pneumatyczny i mądrzejsze niż wikipedia . "Kobieta jest arcydziełem wszechświata" powiedział niejaki Gotthold Lessing ( chyba to jedyny Niemiec , którego zdanie popieram w całości... :) )  Ale samego święta kobiet jakoś... nie lubię .  Najwcześniejszym pierwowzorem święta kobiet są matronalia ,obchodzone w starożytnym Rzymie na początku wiosny . Piękny zwyczaj obdarowywania kobiet prezentami, tańce i śpiewy , ucztowanie - to by mi nawet odpowiadało . I cieszyło . I zachęcało do świętowania .   Jednakże nowożytna geneza święta jest smutna , nawet tragiczna . Wiąże się bowiem ze śmiercią 129 kobiet , które zginęły w pożarze fabryki tekstylnej w Stanach Zjednoczonych (zamknięte w niej przez właściciela owej fabryki, który w ten sposób chciał stłumić ich walkę o lepsze warunki pracy) . Początkowo święto miało upamiętniać  śmierć  tych kobiet .Potem zmieniło nieco swój charakter  .  Oficjalnie 8 marca został ustanowiony świętem kobiet w 1910 roku ( jako ciekawostka - projekt święta zgłosiła niemiecka socjalistka Klara Zetkin) Święto świętem - ale ktoś je musi przygotować , i dlatego średnio mi się ono podoba .....  Znalezione obrazy dla zapytania kobieta pracująca    
07 marca 2015 10:34 / 1 osobie podoba się ten post
TAK.
07 marca 2015 11:19 / 7 osobom podoba się ten post
                                                       Limeryki na Dzień Kobiet
 
Dla Was kochane Polskie Kobiety,
chcę pisać wiersze a nie pamflety.
Lecz zamiast poetyki,
wychodza limeryki.....
- nie mam niestety,weny poety
     
   Czy pamiętacie Polskie Kobiety.
   8 - Marca, w komunie fety?
   Rajstopy i gożdziki,
   raut z winem marki "siki".....
   -dziś,nawet tego nie ma niestety!
     
      Znają na śiwcie Polskie Kobiety,
      bo są skarbnicą męskiej podniety.
      Ich sexapil zanika,
      tylko za radiem Rydzyka...
      - gdy moherowe włoża berety.
 
         Zawszy w historii Polskie Kobiety,
         twórczym natchnieniem były poety.
         Dziś Polka robi wszystko,
         by stać sie feministką....
         - gejów przybywa przez to niestety.
 
8 Marca,choć Dniem Kobiety,
ma komercyjne tylko zalety.
Kwiaciarnie sie bogacą,
panowie kasę tracą.......
- organizując sobie bankiety.
 
    Autor: G.Lewkowicz                                                                             a ja lubię 8 MARCA.
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
07 marca 2015 15:56 / 6 osobom podoba się ten post
Kobieta - puch marny! Kobieta - niebianka! Kobieta - to cacko! To raju mieszkanka! To wietrzna istota! Serc ludzkich królowa! To rodu ludzkiego... mniej ważna połowa! Kobieta? A ja wam powiadam zaiste: Gdy myśli porządnie i serce ma czyste, Gdy od czczych uniesień i marzeń jest wolna, Gdy szczerze dla drugich poświęcić się zdolna, Gdy ziemię swą kocha uczuciem poczciwem, Gdy myślą od pracy do Boga aż sięga, Och! Wtedy kobieta jest świętym ogniwem, Które ziemię z niebem sprzęga.
07 marca 2015 16:01 / 5 osobom podoba się ten post
Benita

„JA KOBIETA: Nie czytam żadnych instrukcji. Wciskam guziki, aż zadziała.

Nie potrzebuję alkoholu, żeby narobić sobie obciachu. I bez alkoholu daje radę Uśmiech

Nie jestem rozkapryszona, tylko „emocjonalnie elastyczna”!

Najpiękniejsze słowa świata: „Idę na zakupy” Uśmiech

Nie mam żadnych dziwactw! To są „special effects”!

Kobiety powinny wyglądać jak kobiety, a nie jak wytapetowane kości!

Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera!

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej – na miotle!

To nie jest żaden tłuszcz! To „erotyczna powierzchnia użytkowa”!

Gdy Bóg stworzył mężczyznę, obiecał, że idealnego faceta będzie można spotkać ma każdym rogu... a potem uczynił ziemię okrągłą?

Na moim nagrobku niech będzie napis : „Co się głupio gapisz? Też bym wolała leżeć teraz na plaży!”

Tak, tak... my kobiety jesteśmy bowiem jedyne w swoim rodzaju...



Tak, tak... my kobiety jesteśmy bowiem jedyne w swoim rodzaju...

Kwintesencja kobiecości - musiałam zacytować Ciebie aby ten tekst tak szybko nie znikł w odmętach forum -super. DDD
07 marca 2015 19:01
Czy Niemcy świętują Dzień Kobiet? Nie wiem czy sie czegos spodziewać czy nie.
Mam nadzieję że nie świętują.
07 marca 2015 19:40
Nie spotkalam sie, zeby swietowali:) Na szczescie:)
07 marca 2015 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
w kalendarzu mojego pdp jest tylko wpis przy dacie że to międzynarodowy dzień kobiet i my z tej okazji jutro obiadek w restauracji
07 marca 2015 19:51 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien Kobiet jest kazdego dnia, ale tylko prawdziwi mezczyzni o tym wiedza:)
07 marca 2015 20:03
magmab

w kalendarzu mojego pdp jest tylko wpis przy dacie że to międzynarodowy dzień kobiet i my z tej okazji jutro obiadek w restauracji

no no kochana...
08 marca 2015 07:52 / 5 osobom podoba się ten post
Dziś syn podopiecznej z żoną zabierają nas na "wycieczkę" do Gotingen. Ma być fajnie. Zamierzam się dobrze bawić. Pogoda cudna. Słońce i bardzo ciepło.
Wam też życzę miłego dnia. Bo każde święto jest po to, aby przypomnieć, że są ludzie życzliwi i dobrze nam życzą i że każdy dzień jest świętem, bo jest jedyny, niepowtarzalny. To dzień z naszego życia.
08 marca 2015 08:05 / 5 osobom podoba się ten post
...to swietujemy..