Internet w Niemczech

14 czerwca 2017 21:00
Gabrysia

Da Aniu, da :-) ...... już w większości sieci (nawet w najpopularniejszym Aldiku) jest możliwość zresetowania i odnowienia limitu -za identyczną opłatą/doładowaniem i to co najmniej 2-krotnie. 

O widzisz, o tym niewiedziałam, a możesz opisać co zrobić,żeby np po 18 dniach znów móc korzystać z nowego doładowania ?
14 czerwca 2017 21:09 / 5 osobom podoba się ten post
A masz!
Poprowadź nauki przedmałżeńskie. 
14 czerwca 2017 21:11 / 6 osobom podoba się ten post
Nasz forumowy Dr.Paolo ma odpodziedz na każdy problem,ale ja bez termometru w pracy i co teraz ? 
14 czerwca 2017 21:13 / 5 osobom podoba się ten post
ania37

Nasz forumowy Dr.Paolo ma odpodziedz na każdy problem,ale ja bez termometru w pracy i co teraz ? 

Ja też bez termometru,sprawdzam śluz przed doładowaniem
14 czerwca 2017 21:25
ania37

O widzisz, o tym niewiedziałam, a możesz opisać co zrobić,żeby np po 18 dniach znów móc korzystać z nowego doładowania ?

np. u aldika -Flatrate XL: trzeba doładować 15e i zabukować opcję "Neues High-Speed Volumen" .....zużyty limit bdzie wyzerowany i dostaniesz nowe 5GB ale okres ważności się nie przedłuża.



TARIF


 

14 czerwca 2017 21:25 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

O widzisz, o tym niewiedziałam, a możesz opisać co zrobić,żeby np po 18 dniach znów móc korzystać z nowego doładowania ?

np. u aldika -Flatrate XL: trzeba doładować 15e i zabukować opcję "Neues High-Speed Volumen" .....zużyty limit bdzie wyzerowany i dostaniesz nowe 5GB ale okres ważności się nie przedłuża.
To istnieje już od ponad roku 
14 czerwca 2017 21:37 / 6 osobom podoba się ten post
Mądra decyzja. Jeszcze zacząłby Ci się cykl comiesięczny osiemnastoletni pomnożony przez ilość brzuchów, czasem do kwadratu...
14 czerwca 2017 21:49 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Mądra decyzja. Jeszcze zacząłby Ci się cykl comiesięczny osiemnastoletni pomnożony przez ilość brzuchów, czasem do kwadratu...

No pewnie, że mądra. W końcu to "dr. Paolo"...wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008
15 czerwca 2017 07:46
Gabrysia

np. u aldika -Flatrate XL: trzeba doładować 15e i zabukować opcję "Neues High-Speed Volumen" .....zużyty limit bdzie wyzerowany i dostaniesz nowe 5GB ale okres ważności się nie przedłuża.
To istnieje już od ponad roku :-)

jeszcze jedno:zajrzałam na stronę Alditalk i co się okazuje?

Od przedwczoraj (13.06) zrobili modyfikację:
-teraz opcja XL ma 5,5GB (było 5 GB) i jej ważność 4 tygodnie czyli 28 dni (było 30 dni),
-nie mogłam znaleźć w tej opcji odnawiania limitu "Neues High-Speed Volumen" ..... ale myślę, że to jest przeoczenie, bo na niemieckich portalach piszą, że od 13.06. odnowinie tej opcji - to 5,5GB (zresztą ta moliwość powinna być wszędzie tam, gdzie się bukuje taryfę -np. w programiku Alditalk Verbindungsassistent).