Na wyjeździe 37

29 marca 2017 09:05 / 8 osobom podoba się ten post
Jutrzenka łaskawie wstała , dziamga resztki śniadania i oczekujemy na przybycie nadwornej fryzjerki, a może lepiej, stylistki.
Ciągle jeszcze zastanawiam się na jaki kolor się przefarbować na wiosnę 
W południe przybywa Pani M. i chcę jej niespodziankę zrobić  
29 marca 2017 09:18 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oj ....i  cisnienie z lekka podniesione ....niepotrzebnie tutaj zajrzałam :-(...Co kuźwa kręci ? kto Cię kręci ? ..... To ja od piątku w " plackach " siedziałam a Ty mi @ jedna zarzucasz , że kłamałam , bo nie chciałam z Tobą gadać ??? .....a kto upiekł bardzo pracochłonnego a'la snickersa ? a kto zrobił torta ? ....może kuźwa krasnoludki coooo ? :lol3: To ja ani minuty wolności w piatek i sobotę nie wyczułam a Ty mnie zarzucasz opierdalaństwo i krętactwo ? ...Uduszę , uduszę gazinę jak tylko mi po rękę się nawinie ....psiakrew ! :lol3:

Nie uduś jej tak na śmierć. Zostaw jeden dech, coby zdołała ożyć. Czasami się nam tutaj przydaje 
29 marca 2017 09:18 / 7 osobom podoba się ten post
Misiek

Jutrzenka łaskawie wstała , dziamga resztki śniadania i oczekujemy na przybycie nadwornej fryzjerki, a może lepiej, stylistki.
Ciągle jeszcze zastanawiam się na jaki kolor się przefarbować na wiosnę :afro:
W południe przybywa Pani M. i chcę jej niespodziankę zrobić :zaskoczenie1: :yahoo:

Jeśli mogę coś zasugerować to kolory wiosenne....Żółty, zielony, bialy, fioletowy.....Zrób sobie taki misz masz....Pani M. będzie na pewno zaskoczona...... 
29 marca 2017 09:25 / 5 osobom podoba się ten post
Misiek

Jutrzenka łaskawie wstała , dziamga resztki śniadania i oczekujemy na przybycie nadwornej fryzjerki, a może lepiej, stylistki.
Ciągle jeszcze zastanawiam się na jaki kolor się przefarbować na wiosnę :afro:
W południe przybywa Pani M. i chcę jej niespodziankę zrobić :zaskoczenie1: :yahoo:

Hitem tej wiosny bedzie róż  
29 marca 2017 10:29 / 9 osobom podoba się ten post
Już po krzyku.
Jutrzenka ma fryzurę a'la alte deutsche frau.
Mnie natomiast fryzjerka powiedziała, że może nałożyć dowolną farbę, ale zaręcza, że pierwszy napotkany patrol zwinie mnie do czubków  
Stanęło na obcięciu i na naturalnym blond-grau.
Poszły na to dwie dyszki, pudełko pralinek z domowych zasobów i dwa komplementy dla fryzjerki z prywatnych zasobów 
29 marca 2017 10:55 / 10 osobom podoba się ten post
Do mojej Pdp przyjeżdża fryzjer do domu. Facet jest na emeryturze i chyba sobie dorabia.
Nie dowidzi, źle strzyże i bierze 10 ojro....Za każdym razem powtarzam pdp żeby zmieniła fryzjera. Raz ją zawiozłam do salonu fryzjerskiego w pobliskim miasteczku. Ładnie ja obcięli i jeszcze namówilam ją na hennę na brwi....Wyszła odmieniona i zadowolona. Zapłaciła chyba 35 ojro. Po miesiącu zaproponowałam, że ją znowu tam zawiozę....Ale jakoś straciła zainteresowanie tym salonem.....
Znowu przychodzi fryzjer za 10 ojro.....
29 marca 2017 11:17 / 10 osobom podoba się ten post
ewa59

Do mojej Pdp przyjeżdża fryzjer do domu. Facet jest na emeryturze i chyba sobie dorabia.
Nie dowidzi, źle strzyże i bierze 10 ojro....Za każdym razem powtarzam pdp żeby zmieniła fryzjera. Raz ją zawiozłam do salonu fryzjerskiego w pobliskim miasteczku. Ładnie ja obcięli i jeszcze namówilam ją na hennę na brwi....Wyszła odmieniona i zadowolona. Zapłaciła chyba 35 ojro. Po miesiącu zaproponowałam, że ją znowu tam zawiozę....Ale jakoś straciła zainteresowanie tym salonem.....:-)
Znowu przychodzi fryzjer za 10 ojro.....:lol3:

Oj Ewa, toż chyba nie o fryzurę babci się rozchodzi   Facet to wiadomo, może być kulawy, ślepy, przygłuchy ale portki ma mieć 
29 marca 2017 11:27 / 7 osobom podoba się ten post
Mycha

Oj Ewa, toż chyba nie o fryzurę babci się rozchodzi :lol1:  Facet to wiadomo, może być kulawy, ślepy, przygłuchy ale portki ma mieć :lol1:

Gdyby to o faceta chodziło to jestem w stanie zrozumieć.....Ale tu chodzi o geld.....
Wygląda jak pół dupy zza krzaka ale co miesiąc zaoszczędzi trochę ojraskow. Nie jestem w stanie tego zrozumieć bo do biednych nie zalicza się......
29 marca 2017 11:31 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Gdyby to o faceta chodziło to jestem w stanie zrozumieć.....Ale tu chodzi o geld.....:-)
Wygląda jak pół dupy zza krzaka ale co miesiąc zaoszczędzi trochę ojraskow. Nie jestem w stanie tego zrozumieć bo do biednych nie zalicza się......

Ewa babcia ma 2 w 1. Geld zaoszczędzony i na faceta sobie popatrzy
29 marca 2017 12:09 / 1 osobie podoba się ten post
Obiad zjedzony, dzień zaliczony.
Teraz wyjazd na spacerek z Panią M.
29 marca 2017 12:52 / 9 osobom podoba się ten post
ewa59

Gdyby to o faceta chodziło to jestem w stanie zrozumieć.....Ale tu chodzi o geld.....:-)
Wygląda jak pół dupy zza krzaka ale co miesiąc zaoszczędzi trochę ojraskow. Nie jestem w stanie tego zrozumieć bo do biednych nie zalicza się......

No i niech se ma fryzurkę " cyto "....cy to dupa...cy to głowa ...cy to miska klozetowa ?
29 marca 2017 20:32 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oj ....i  cisnienie z lekka podniesione ....niepotrzebnie tutaj zajrzałam :-(...Co kuźwa kręci ? kto Cię kręci ? ..... To ja od piątku w " plackach " siedziałam a Ty mi @ jedna zarzucasz , że kłamałam , bo nie chciałam z Tobą gadać ??? .....a kto upiekł bardzo pracochłonnego a'la snickersa ? a kto zrobił torta ? ....może kuźwa krasnoludki coooo ? :lol3: To ja ani minuty wolności w piatek i sobotę nie wyczułam a Ty mnie zarzucasz opierdalaństwo i krętactwo ? ...Uduszę , uduszę gazinę jak tylko mi po rękę się nawinie ....psiakrew ! :lol3:

Ta? ...A fotkę jaką da na udokumentowane tegoż wytworu ?
Tylko czytam ,jakie to się ciasta wypiekuje,ale tylko czytam , ((((
Kiedyś to przez skaypa widziałam,cała blachę serniczka ,pochwaliła się ,a teraz tylko gada))))
Muszę Cię 
29 marca 2017 20:51 / 10 osobom podoba się ten post
magdzie

Ta? ...A fotkę jaką da na udokumentowane tegoż wytworu ?:lol3::lol3:
Tylko czytam ,jakie to się ciasta wypiekuje,ale tylko czytam , ((((
Kiedyś to przez skaypa widziałam,cała blachę serniczka ,pochwaliła się ,a teraz tylko gada))))
Muszę Cię :aniolki:

Nie umiem robić zdjęć i wstawiać . Serniczkiem to się chwaliłam w Solingen albo w Getyndze , ale tam piekłam na tym samym piętrze , gdzie lapek se stojał . Mogłam drażnić Twe oko . Teraz piekę na dole ( piecyk lepszy ) " ustrajam " na górze .....Zresztą ...gdzie mi tam w głowie chwalenie się było ...nawet nie pomyślałam . Ważne , że konsumującym chyba smakowało , bo a'la snickersa w biegu załapałam a torta obowiązkowo przy biesiadnym stole .....Juz daj mi spokój gadzino jedna  Spotkamy się kiedyś w PL to Ci takich ciast napiekę , że wagowo ze trzy kilo Ci przybędzie w ciągu dwóch - trzech dni . Nie będziesz chciała jeść to stanę z batem nad Tobą i na siłę w paszczękę wpychać będę ....o ! 
30 marca 2017 09:11 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oj ....i  cisnienie z lekka podniesione ....niepotrzebnie tutaj zajrzałam :-(...Co kuźwa kręci ? kto Cię kręci ? ..... To ja od piątku w " plackach " siedziałam a Ty mi @ jedna zarzucasz , że kłamałam , bo nie chciałam z Tobą gadać ??? .....a kto upiekł bardzo pracochłonnego a'la snickersa ? a kto zrobił torta ? ....może kuźwa krasnoludki coooo ? :lol3: To ja ani minuty wolności w piatek i sobotę nie wyczułam a Ty mnie zarzucasz opierdalaństwo i krętactwo ? ...Uduszę , uduszę gazinę jak tylko mi po rękę się nawinie ....psiakrew ! :lol3:

Oj Basia nie mogla byś kolo mnie pracować? takiego snikersa, torcika wlasnej roboty to bym sobie zjadła !
30 marca 2017 10:16 / 11 osobom podoba się ten post
Niech mnie dziś ktoś kopnie w d...bo mam takiego lenia że sama jestem na siebie zła!!