Na wyjeździe 37

24 czerwca 2017 19:44 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mysiu,następnym razem niech dziadek celuje w jakiegoś przystojniaka,będziesz miala okazję go ratować...:smiech3:

A wiesz, że mu to powiem  Ciekawe jak zareaguje. 
24 czerwca 2017 19:48 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

A tam! Gadanie! Mnie oczy lataja za meska plcia. Za kobietami tylko wtedy jak ma jakies dzinsy fajne,albo pachnie perfumami,ktorych nie znam:wystawia jezyk1:

Bo Ty się Fioletko prawidłowo rozwijasz. No trudno ( ale możliwe ) żebyś się za babami oglądała. Mój pdp czasami się jeszcze obejrzy. Zawsze jak go do firmy zawiozę, to z dziewczynami na recepcji żartuje, kokietuje je skubaniec jeden 
Tak sobie myślę, że ze mną to chyba coś nie teges jest, bo ja się już za nikim nie oglądam  Cholera !!
24 czerwca 2017 19:49 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Bo Ty się Fioletko prawidłowo rozwijasz. No trudno ( ale możliwe ) żebyś się za babami oglądała. Mój pdp czasami się jeszcze obejrzy. Zawsze jak go do firmy zawiozę, to z dziewczynami na recepcji żartuje, kokietuje je skubaniec jeden :-)
Tak sobie myślę, że ze mną to chyba coś nie teges jest, bo ja się już za nikim nie oglądam :strach na wroble: Cholera !!

Ja wiem dlaczego! Dawno kota nie widzialas
24 czerwca 2017 19:52 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ja wiem dlaczego! Dawno kota nie widzialas:wysmiewa:

No nie widziałam. A jak już to na cudzym płocie 
24 czerwca 2017 19:54 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

:smiech2: No nie widziałam. A jak już to na cudzym płocie :lol2:

Kupie Ci jednego i w prezencie dam. Obiecuje,ze bedzie w normalnym kolorze,dobra?
24 czerwca 2017 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Kupie Ci jednego i w prezencie dam. Obiecuje,ze bedzie w normalnym kolorze,dobra?:kotek:

Najważniejszy jest ogonek,im bardziej puchaty tym kot rasowszy... Mysia musi mieć coś extra.
24 czerwca 2017 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Najważniejszy jest ogonek,im bardziej puchaty tym kot rasowszy...:hihi: Mysia musi mieć coś extra.

Ty łobuzie 
24 czerwca 2017 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Kupie Ci jednego i w prezencie dam. Obiecuje,ze bedzie w normalnym kolorze,dobra?:kotek:

Hę a przechadzany ??  Ze schroniska może ??
24 czerwca 2017 19:59 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Najważniejszy jest ogonek,im bardziej puchaty tym kot rasowszy...:hihi: Mysia musi mieć coś extra.

To musi byc Pers! ;))))
24 czerwca 2017 20:01 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Hę a przechadzany ??  Ze schroniska może ??

A na cholere Ci przechodzony kocurek? Nie wiadomo czy dlugo pociagnie a i ze stawami pewnie problem ma,weeez,nawet tak nie mysl! Bedzie calkiem nowy,dziewiczy mozna powiedziec ;)))
24 czerwca 2017 20:02 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

To musi byc Pers! ;))))

Może być,byle nie w turbanie...
24 czerwca 2017 20:03 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Może być,byle nie w turbanie...:smiech3:

 
24 czerwca 2017 20:03 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

A na cholere Ci przechodzony kocurek? Nie wiadomo czy dlugo pociagnie a i ze stawami pewnie problem ma,weeez,nawet tak nie mysl! Bedzie calkiem nowy,dziewiczy mozna powiedziec ;)))

No brzmi bardzo ciekawie  Mów do mnie jeszcze .....
24 czerwca 2017 20:07 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Może być,byle nie w turbanie...:smiech3:

Przestan! Wyluskamy go z tych szmat. Tylko ogon ladnie natapirujemy,zeby sie godnie prezentowal
24 czerwca 2017 20:10 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Przestan! Wyluskamy go z tych szmat. Tylko ogon ladnie natapirujemy,zeby sie godnie prezentowal:-)

We trzy damy radę,chyba że okaże się nieco dzikim Persem,wtedy z tapirowaniem ogona może być trudno...