Zakupy 4

29 czerwca 2017 19:32
basiaim

Ten mi się spodobał.
Zrobiłam zdjęcie, co by facetowi podsunąć- jak ma mi pachnieć :-)


O to to piękny co nie,mnie zachwycił
29 czerwca 2017 19:33 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś kupiłam farbę do włosów,a właściwie do pasemek. Zawartość bardzo mnie poruszyła i wzruszyła,bo jest tam wszystko co należy mieć do zrobienia pasemek. Najbardziej podoba mi się czepek z dziurkami,ale jest i specjalny grzebień i pędzel do nakładania farby. Pierwszy raz takie cudo kupiłam i aż się doczekać nie mogę efektu. Używał ktoś takiej farby?Znalezione obrazy dla zapytania reelle dm
29 czerwca 2017 19:35 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

O to to piękny co nie,mnie zachwycił

Bardzo mi się też spodobał.

Psiknęłam na papierek i jęknęłam, jak powąchałam. Aż się facet obok zaciekawiony popatrzył 
29 czerwca 2017 19:36 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Dziś kupiłam farbę do włosów,a właściwie do pasemek. Zawartość bardzo mnie poruszyła i wzruszyła,bo jest tam wszystko co należy mieć do zrobienia pasemek. Najbardziej podoba mi się czepek z dziurkami,ale jest i specjalny grzebień i pędzel do nakładania farby. Pierwszy raz takie cudo kupiłam i aż się doczekać nie mogę efektu. Używał ktoś takiej farby?Znalezione obrazy dla zapytania reelle dm

Ja poczekam aż wypróbujesz 
29 czerwca 2017 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Ja poczekam aż wypróbujesz :-)

Dziś zamierzam,ale się boje...
29 czerwca 2017 19:44 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Dziś zamierzam,ale się boje...

Nie bój się, najwyżej będziesz "ciekawie" wyglądała 
29 czerwca 2017 19:46 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Bardzo mi się też spodobał.

Psiknęłam na papierek i jęknęłam, jak powąchałam. Aż się facet obok zaciekawiony popatrzył :lol3:

A ja szłam i szłam za facetem mialam skręcić i poszłam za nim dopiero się odsknęłam co ja robię jak kawał drogi uszlam za tym zapachem,ale głupio mi było zaczepić i zapytać.I wyobraż sobie byłam z moją pd u dentysty i ten zapach poczułam dokladnie ten sam,a nos mam spory wyczuje wszystko,i zapytalam go co to tak pięknie pachnie,podał mi nazwę sprawdzilam w dauglas jest,tylko muszę do innego miasteczka się wybrać aby kupić
30 czerwca 2017 16:18
Zastanawiam się nad stacją parową firmy Tefal, ktoś ma i może się tu opinią podzielić ? Nie mam jeszcze konkretnego typu,bo to na razie pomysł w mojej głowie...Fakt,że tu 4 godz. prasowałam i nawet nie odczułam,że prasowałam, martwi mnie wielkość tego urządzenia,bo mam małe 'm' i trzeba znaleźć miejsce,gdzie je ulokować po prasowaniu...Tutaj w Penny widziałam,chyba 80€ jak dobrze pamiętam_________dziś brzydka pogoda,chciałam fotkę pstryknąć i poczytać opinię ludzi... Może któraś ma takie urządzenie ?
30 czerwca 2017 16:39 / 2 osobom podoba się ten post
Kupuj, bo naprawdę warto.
30 czerwca 2017 16:41 / 3 osobom podoba się ten post
ania37

Zastanawiam się nad stacją parową firmy Tefal, ktoś ma i może się tu opinią podzielić ? Nie mam jeszcze konkretnego typu,bo to na razie pomysł w mojej głowie...Fakt,że tu 4 godz. prasowałam i nawet nie odczułam,że prasowałam, martwi mnie wielkość tego urządzenia,bo mam małe 'm' i trzeba znaleźć miejsce,gdzie je ulokować po prasowaniu...Tutaj w Penny widziałam,chyba 80€ jak dobrze pamiętam_________dziś brzydka pogoda,chciałam fotkę pstryknąć i poczytać opinię ludzi... Może któraś ma takie urządzenie ?

Hmmm....mam stację parową Philipsa w domu...nierozpakowaną. Właśnie ze względu na małe mieszkanie.
Stoi w szafie, a ja korzystam ze zwykłego żelazka.
Mój przyjaciel ma, właśnie z Tefala (ale nie wiem dokładnie jaką) i prasuje jak szalony. Twierdzi,że łatwo lekko i przyjemnie.
30 czerwca 2017 17:32 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Hmmm....mam stację parową Philipsa w domu...nierozpakowaną. Właśnie ze względu na małe mieszkanie.
Stoi w szafie, a ja korzystam ze zwykłego żelazka.
Mój przyjaciel ma, właśnie z Tefala (ale nie wiem dokładnie jaką) i prasuje jak szalony. Twierdzi,że łatwo lekko i przyjemnie.

Kiedyś widziałam test tej stacji parowej Philipsa i się nią zauroczyłam. Praktycznie prasuje sama,trzeba tylko reką przesuwać żelazko. Na pewno sobie taką sprawię,choćbym miała się o nią potykać..
30 czerwca 2017 17:37 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Kiedyś widziałam test tej stacji parowej Philipsa i się nią zauroczyłam. Praktycznie prasuje sama,trzeba tylko reką przesuwać żelazko. Na pewno sobie taką sprawię,choćbym miała się o nią potykać..

A zda to ustrojstwo egzamin , u takiej osoby ,która chronicznie niecierpi prasować? 
30 czerwca 2017 17:39 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

A zda to ustrojstwo egzamin , u takiej osoby ,która chronicznie niecierpi prasować? :-)

Oj kochana,w tym żelazku można zakochać się od pierwszego prasowania. Tu raczej powinnaś się bać ,że w nałóg prasowania wpadniesz,nie dość że sobie wszystko poprasujesz to i sąsiadom. 
30 czerwca 2017 17:45 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

A zda to ustrojstwo egzamin , u takiej osoby ,która chronicznie niecierpi prasować? :-)

Zda,mówi Ci to największy wróg prasowania:)Tą stacją parową prasuje się bez żadnego wysiłku,właściwie para prasuje a Ty nawet specjalnie łapką nie machasz.Podobnie jak Ivanilka juz dawno jestem zauroczona:)Ale się nie zaopatrzam bo prasownia w domu mam tyle co nic więc się nie kalkuluje,bo jak już kupowac to markową a nie jakąś typu Aldi czy Lidl.