Zakupy 4

12 czerwca 2017 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

To z filtra też mogę te fusy wyjąść  i sie wymasować? 

Yes!
12 czerwca 2017 19:41
Barbara48

To z filtra też mogę te fusy wyjąść  i sie wymasować? 

Yes!
12 czerwca 2017 20:00 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Ale to maska, chyba ,że peeling enzymatyczny, pachnie jakoś?

To nie jest peeling, ale po takim "obłożeniu" błotkiem, to  powłoka cielesna jest taka...no.....fajoska Zapach to taki bardziej....błotno-morski wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008
13 czerwca 2017 23:22 / 6 osobom podoba się ten post
Dziś dzień zakupowy,sklepy daleko,jeżdżę z córką Kulki raz na tydzień.Dzisiaj wyjątkowo pojechałyśmy pod Frankfurt do dużej galerii,wymienić Kulkowe butki i przy okazji wpadłyśmy do CA bo przeceny.Wypatrzyłam sobie portki,dżinsy z lycrą z 29,90 na jedyne 15 przecenione-zmierzyłam,jak na mnie szyte,co zdarza się rzadko:)Stoimy do kasy a córka chaps mi portki spod pachy i do ucha szusza,że to mały prezent od niej:)Nie protestowałam za bardzo:)Spodenki są w kolorze "piasek pustyni" ,pierwsze jasne od lat ,jakie kupiłam.Zadowolona:)
15 czerwca 2017 07:50 / 8 osobom podoba się ten post
Wczorajszy shopping uważam za udany.

Trochę "tradycyjnych" zakupów do domu- chemia, kawa; parę ciuszków.
W końcu kupiłam nowe słuchawki do telefonu, bo stare już jakiś czas temu padły.
Trafiłam też na wyprzedaż/likwidację sklepu z butami. Wyhaczyłam płaskie sandałki S.Oliver za 19€ (z 49,99€ przecenione). Mierzyłam też piękne koralowe szpilki Tamaris, ale coś mnie uwierały i odłożyłam.

Aha...i zakupiłam w DM ten peeling zachwalany przez Was, na razie 1 szt.
21 czerwca 2017 15:05 / 9 osobom podoba się ten post
Pochwalam się, kupiłam w ruskim sklepie wiadereczko ogórków małosolnych Noż kurcze przykleiło się toto do mnie, już połowy nie ma Na usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że to wiadereczko jest. Nie wiadro !!
21 czerwca 2017 15:50 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Pochwalam się, kupiłam w ruskim sklepie wiadereczko ogórków małosolnych :mniam: Noż kurcze przykleiło się toto do mnie, już połowy nie ma :glodny: Na usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że to wiadereczko jest. Nie wiadro !! :niesmialy:

Ale szczujesz , zaraz ślinotoku dostanę. 
21 czerwca 2017 16:12 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ale szczujesz , zaraz ślinotoku dostanę. 

Też dostałam w sklepie ślinotoku. Ciężko mi było z tym wiadereczkiem do domu dziadka wrócić nie wpychając tam łapy  ale jakoś poszło. Za to po dotarciu do kuchni ..... mniam mniam.
21 czerwca 2017 20:19 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Pochwalam się, kupiłam w ruskim sklepie wiadereczko ogórków małosolnych :mniam: Noż kurcze przykleiło się toto do mnie, już połowy nie ma :glodny: Na usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że to wiadereczko jest. Nie wiadro !! :niesmialy:

Tyz lubia jeszcze z pajda chleba i smalcem ze skwarkami niebo w gebie!! 
21 czerwca 2017 20:33 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

Tyz lubia jeszcze z pajda chleba i smalcem ze skwarkami niebo w gebie!! :glodny:

Lubię dobry smalec ze skwarkami ale może ze 2-3 razy w roku mi się trafi. Unikam. A ogórki mogę bezkarnie jeść. Jutro dobiję wiadereczko a pojutrze pojadę do Ruska po nowe. Żona dziadka chce koniecznie się ze mną wybrtać, bo nie była tam a jest coraz bardziej zainteresowana. 
21 czerwca 2017 20:43 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Lubię dobry smalec ze skwarkami ale może ze 2-3 razy w roku mi się trafi. Unikam. A ogórki mogę bezkarnie jeść. Jutro dobiję wiadereczko a pojutrze pojadę do Ruska po nowe. Żona dziadka chce koniecznie się ze mną wybrtać, bo nie była tam a jest coraz bardziej zainteresowana. 

Chociaz kobita pozna nasze ulubione smaki. Tyz tak mysle,ze jak cie na te ogorki tak wzielo to moze jakich witamin brakuje, mikroelementow? Biore doraznie witaminy bo ospala jestem a ta praca do lekkich nie nalezy. Woda z ogorkow ponoc zdrowa to se czasami z pol szklanki wypijam.
21 czerwca 2017 20:46 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

Chociaz kobita pozna nasze ulubione smaki. Tyz tak mysle,ze jak cie na te ogorki tak wzielo to moze jakich witamin brakuje, mikroelementow? Biore doraznie witaminy bo ospala jestem a ta praca do lekkich nie nalezy. Woda z ogorkow ponoc zdrowa to se czasami z pol szklanki wypijam.

Myślę, że witamin mi nie brakuje. Ja uwielbiam ogórki małosolne  No jakoś na jednym nie potrafię przestać a że małokaloryczne, to sobe pozwalam.
21 czerwca 2017 21:03 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Myślę, że witamin mi nie brakuje. Ja uwielbiam ogórki małosolne :-) No jakoś na jednym nie potrafię przestać a że małokaloryczne, to sobe pozwalam.

No gdzie nie wejdę,tam mnie wk... zdenerwują, o sklepie z małosolnymi, mogę zapomnieć i korniszonów do ukiszenia też niet.
21 czerwca 2017 21:06 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

No gdzie nie wejdę,tam mnie wk... zdenerwują, o sklepie z małosolnymi, mogę zapomnieć i korniszonów do ukiszenia też niet.:glodny:

No mówię Ci jakie dooobre !!!  Aż strzelały pod ząbkami  Sama radocha i orgazm podniebienia !!  
21 czerwca 2017 21:08 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No mówię Ci jakie dooobre !!! :lol3: Aż strzelały pod ząbkami :mniam: Sama radocha i orgazm podniebienia !!  

Spadaj! Maupa! Normalnie mam całą gębę śliny!