Zakupy 4

21 maja 2020 07:18 / 8 osobom podoba się ten post
dakota

Aha😏dzięki za odp.nie wiedziałam czy to cienie czy jest troche z przetarciami.poluje na taką kurtke już długo ale w kazdej wyglądam dziwnie,chyba nie taka figura🙄

Ramoneski mają różny krój. Widziałam też takie o kroju tzw pudełkowym. W nim osoba drobna, taka jak Ty nie będzie wyglądać dobrze, a tak jak piszesz dziwnie. Ta na zdjęciu jest taliowana. Osoby o figurze typu A, czyli z szerokimi biodrami nie dopną się w niej, tak jak i te o figurze typu jabłko, czyli jak to mówią - dziewczyny śląskie, w barach szerokie , a w d.....e wąskie 
Dla tych to własnie ten krój pudełkowy jest lepszy.
Taka dopasowana w talii ładnie lezy na szczuplych osobach o własciwych proporcjach. Takiej szukaj- na zdjęciu niczego twojej figurze zarzucić nie można 
21 maja 2020 08:06 / 13 osobom podoba się ten post
nincia

To jest prawda że chłop to zawsze powie że pasuje i ładne :hihi:, mojemu powiedziałam że jakbym ubrała worek od kartofli to też by powiedział że dobre i ładne, aby tylko dać mu spokój,pewnie większość kobiet tak ma :tak: :hejka:

Ja się mojego nawet nie pytam tylko kupuje, gorzej jak metkę z cena zobaczy 
Dzień dobry kochani 
Życzę miłego dnia, przeżytego w dobrym zdrowiu i spokoju 
czyli wszystko na swoim miejscu i w odpowiednim czasie :
22 maja 2020 10:05 / 4 osobom podoba się ten post
Ja tam mówie swojemu że go nie rozliczam ile na wędkowanie wydaje i nie wnika co sobie kupiłam i za ile. Jest wspólny budżet ale też każdy ma swoje pieniążki 
22 maja 2020 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Ja tam mówie swojemu że go nie rozliczam ile na wędkowanie wydaje i nie wnika co sobie kupiłam i za ile. Jest wspólny budżet ale też każdy ma swoje pieniążki :-)

31 maja 2020 17:28 / 1 osobie podoba się ten post
Szukam e perfumerii tutaj w De ?
31 maja 2020 18:23 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Szukam e perfumerii tutaj w De ?

Douglas.de, Notino.de, pewnie jeszcze jest kilka.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.