Zakupy 4

19 maja 2020 20:50 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Były i długie w tej kolorystyce . Niestety nawet ja jestem wysoka 1.72 to soudalam bo ziemi. Rzadko chodzę w wyższych butach więc musiałabym może skracać. Długie miały ramiączka i kopertowy zakładany dekold. 

Wiesz , że jestem ciut wyższa to by pasowala
19 maja 2020 20:54 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

W Ilmenau jak byłam w sklepie mierzyłam zielona piżdzącą skutecznie pięknie by pasowała do rudego włosa i przecena była na 75 .Co z tego jak rozmiar mój wcięlo, ja nie jestem gruba nie ,nie, ale zamek by szczelił:bezradny::hihi:

I kiecka do tego zamaszysta . Fiu, fiu .
Ale to własnie taki peszek . W przecenie rozmiarówka jest juz przebrana - niestety i boli dusza , czy coś tam 
20 maja 2020 13:32 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Bardzo ładna . Taka trochę w azteckim stylu jakby :-)
Do powłoczystych kiecek jak znalazł, a wiem co mówię, bo sama takie noszę . Mini mi nigdy nie leżało :-)
Ty jestes hippie, ja bardziej w metalową nutę uderzam. Pochwalę się moją zdobyczą. Skórasiem kupionym na amazonie. Kosztowała niewiele ponad 120 eur, a skóra mięciutka, choć żaden projektant. Do tego glany , czy trampki , sunglasy  w zlotej oprawie :-) i się nawet Putina nie wystraszę :lol2:

Fajna kurtka??ona jest czarna?czy granatowa?
20 maja 2020 13:40 / 3 osobom podoba się ten post
dakota

Fajna kurtka??ona jest czarna?czy granatowa?

Bardzo ciemny brąz . Z jaśniejszymi przetarciami przy kołnierzu, kieszeniach, zamku.
20 maja 2020 14:22 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Bardzo ciemny brąz . Z jaśniejszymi przetarciami przy kołnierzu, kieszeniach, zamku.

Aha?dzięki za odp.nie wiedziałam czy to cienie czy jest troche z przetarciami.poluje na taką kurtke już długo ale w kazdej wyglądam dziwnie,chyba nie taka figura?
20 maja 2020 23:14 / 7 osobom podoba się ten post
dakota

Aha?dzięki za odp.nie wiedziałam czy to cienie czy jest troche z przetarciami.poluje na taką kurtke już długo ale w kazdej wyglądam dziwnie,chyba nie taka figura?

E tam dziwnie, bierz pod pachę kulizankę od serca doradzi .Chłopa nie bierz bo zawsze powie że na Tobie wszystko dobrze leży byłeś w końcu kupila i obłędnym wzrokiem szukać będzie sklepu ze śrubkami.....albo co gorsza  usłyszysz hmmmmmm no nie wiem właściwie hmmmmm
21 maja 2020 00:25 / 7 osobom podoba się ten post
Konwalia08

E tam dziwnie, bierz pod pachę kulizankę od serca doradzi .Chłopa nie bierz bo zawsze powie że na Tobie wszystko dobrze leży byłeś w końcu kupila i obłędnym wzrokiem szukać będzie sklepu ze śrubkami.....albo co gorsza  usłyszysz hmmmmmm no nie wiem właściwie hmmmmm:rozmysla::hihi:

To jest prawda że chłop to zawsze powie że pasuje i ładne , mojemu powiedziałam że jakbym ubrała worek od kartofli to też by powiedział że dobre i ładne, aby tylko dać mu spokój,pewnie większość kobiet tak ma  
21 maja 2020 07:18 / 8 osobom podoba się ten post
dakota

Aha?dzięki za odp.nie wiedziałam czy to cienie czy jest troche z przetarciami.poluje na taką kurtke już długo ale w kazdej wyglądam dziwnie,chyba nie taka figura?

Ramoneski mają różny krój. Widziałam też takie o kroju tzw pudełkowym. W nim osoba drobna, taka jak Ty nie będzie wyglądać dobrze, a tak jak piszesz dziwnie. Ta na zdjęciu jest taliowana. Osoby o figurze typu A, czyli z szerokimi biodrami nie dopną się w niej, tak jak i te o figurze typu jabłko, czyli jak to mówią - dziewczyny śląskie, w barach szerokie , a w d.....e wąskie 
Dla tych to własnie ten krój pudełkowy jest lepszy.
Taka dopasowana w talii ładnie lezy na szczuplych osobach o własciwych proporcjach. Takiej szukaj- na zdjęciu niczego twojej figurze zarzucić nie można 
21 maja 2020 08:06 / 13 osobom podoba się ten post
nincia

To jest prawda że chłop to zawsze powie że pasuje i ładne :hihi:, mojemu powiedziałam że jakbym ubrała worek od kartofli to też by powiedział że dobre i ładne, aby tylko dać mu spokój,pewnie większość kobiet tak ma :tak: :hejka:

Ja się mojego nawet nie pytam tylko kupuje, gorzej jak metkę z cena zobaczy 
Dzień dobry kochani 
Życzę miłego dnia, przeżytego w dobrym zdrowiu i spokoju 
czyli wszystko na swoim miejscu i w odpowiednim czasie :
22 maja 2020 10:05 / 4 osobom podoba się ten post
Ja tam mówie swojemu że go nie rozliczam ile na wędkowanie wydaje i nie wnika co sobie kupiłam i za ile. Jest wspólny budżet ale też każdy ma swoje pieniążki 
22 maja 2020 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Ja tam mówie swojemu że go nie rozliczam ile na wędkowanie wydaje i nie wnika co sobie kupiłam i za ile. Jest wspólny budżet ale też każdy ma swoje pieniążki :-)

31 maja 2020 17:28 / 1 osobie podoba się ten post
Szukam e perfumerii tutaj w De ?
31 maja 2020 18:23 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Szukam e perfumerii tutaj w De ?

Douglas.de, Notino.de, pewnie jeszcze jest kilka.
22 lipca 2020 23:17 / 3 osobom podoba się ten post
No i są, pochwalę się moim wczorajszym nabytkiem, który to, za sprawką Tiny  zmusił do działań matematycznych 
23 lipca 2020 07:31 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

No i są, pochwalę się moim wczorajszym nabytkiem, który to, za sprawką Tiny  zmusił do działań matematycznych :lol1:

No a jak! Nie dość, że ładne, to jeszcze dodatkowa opcja all inklusive