Szukam koleżanki 5

18 czerwca 2021 09:07
cześc,szukam kogoś z  Genewy
18 czerwca 2021 09:50
To dowaliłeś teraz  Jeśli masz fejsa to spróbuj poszukać oprócz opiekunkowych-po  grupach zrzeszających szwajcarską Polonię. Jest ich kilka. Chyba szybciej tam kogoś znajdziesz. Albo na forach polonijnych.
18 czerwca 2021 10:04
tina 100%

To dowaliłeś teraz :-) Jeśli masz fejsa to spróbuj poszukać oprócz opiekunkowych-po  grupach zrzeszających szwajcarską Polonię. Jest ich kilka. Chyba szybciej tam kogoś znajdziesz. Albo na forach polonijnych.

dzięki,spróbuję ,może sie uda
19 czerwca 2021 21:49
tina 100%

To dowaliłeś teraz :-) Jeśli masz fejsa to spróbuj poszukać oprócz opiekunkowych-po  grupach zrzeszających szwajcarską Polonię. Jest ich kilka. Chyba szybciej tam kogoś znajdziesz. Albo na forach polonijnych.

cześć,wychodzi ,że nikt z /poważnych /zawodów nie brata sie z opiekunkami
19 czerwca 2021 23:29 / 1 osobie podoba się ten post
maras1

cześć,wychodzi ,że nikt z /poważnych /zawodów nie brata sie z opiekunkami:przeklina:

Sprawdzałam jeszcze walizkę, bo jutro też na Szwajc do pracy w tym mało szanowanym zawodzie , ale musiałam odpisac, bo się lekutko zdenerwowałam. Może muszą szybko zaprawe mieszać, żeby nie skamieniała , bo upał, a podlać ogromny ogród to też sporo czasu zajmuje :) Swoją drogą, bardzo dobrze płatne zajecie. Wpadło mi w oko całkiem niedawno ogłoszenie. Jeżeli masz kontakt ze Spitexem-to zapytaj. Wiedzą wszystko i o wszystkich :) Ktoś napewno gdzieś jest, bo w Genewie jest sporo Polaków.Chociaż może w sytuacji jaką opisujesz lepiej sie skumać ze Szwajcarami. Lubią gadać też.Miałam dwie kolezanki, ale się wykruszyły. Z jedną sporadycznie spotykam sie w dzien wolny, bo pracuje w Bernie, ale do kawkowania ani do rowerowania nikogo  Jest jakaś budowa w pobliżu, makaroniarze, Polacy też, ale jakoś mnie tą "poważną" stronę nie ciągnie .
 
24 czerwca 2021 10:24 / 2 osobom podoba się ten post
Cześć, cześć ...jest ktoś na wyspie Fohr...i ma ochotę na kontakt...
 
24 czerwca 2021 17:31 / 2 osobom podoba się ten post
Może  jest tu Pan Darek który pracuje 60km od Osnabruck mam zmieniać 5lipca .Miejscowość Schuttorf.
25 czerwca 2021 20:42 / 2 osobom podoba się ten post
97956 Werbach -Gamburg , zapraszam na kawę 
 
28 czerwca 2021 22:58
tina 100%

Sprawdzałam jeszcze walizkę, bo jutro też na Szwajc do pracy w tym mało szanowanym zawodzie , ale musiałam odpisac, bo się lekutko zdenerwowałam. Może muszą szybko zaprawe mieszać, żeby nie skamieniała , bo upał, a podlać ogromny ogród to też sporo czasu zajmuje :) Swoją drogą, bardzo dobrze płatne zajecie. Wpadło mi w oko całkiem niedawno ogłoszenie. Jeżeli masz kontakt ze Spitexem-to zapytaj. Wiedzą wszystko i o wszystkich :) Ktoś napewno gdzieś jest, bo w Genewie jest sporo Polaków.Chociaż może w sytuacji jaką opisujesz lepiej sie skumać ze Szwajcarami. Lubią gadać też.Miałam dwie kolezanki, ale się wykruszyły. Z jedną sporadycznie spotykam sie w dzien wolny, bo pracuje w Bernie, ale do kawkowania ani do rowerowania nikogo :-( Jest jakaś budowa w pobliżu, makaroniarze, Polacy też, ale jakoś mnie tą "poważną" stronę nie ciągnie .
 

Też czasami się denerwuję,ale wiem ,że zarabiam więcej , nie muszę się natyrać i robię coś dobrego dla innych
 
29 czerwca 2021 08:21
maras1

Też czasami się denerwuję,ale wiem ,że zarabiam więcej , nie muszę się natyrać i robię coś dobrego dla innych
 

Całkiem inny świat niż w Niemczech. No i nie ciążą między opiekunami a rodziną jakies naleciałosci z drugiej wojny światowej. Nie da się ukryc, że ciągle jakiś tam żal wyłazi. Też mam  luzik i sobie chwalę. To co ważne dla mnie to ten czas wolny. Dokładnie przestrzegany i wolny dzionek gdzie sie do pdp nie musze ruszać. Tylko zadek w troki i na wycieczkę 
30 czerwca 2021 22:20 / 1 osobie podoba się ten post
42477 jest ktoś może w pobliżu ?
 
06 lipca 2021 08:27 / 2 osobom podoba się ten post
30890....okolice Hannoweru....może ktoś chętny na kawę i spacer?
06 lipca 2021 09:01 / 2 osobom podoba się ten post
Może ktoś jest w Schuttorf 48 465?
07 lipca 2021 20:30 / 2 osobom podoba się ten post
88214????
14 lipca 2021 16:49 / 1 osobie podoba się ten post
83684 od 1 sierpnia tam będę .
Może jest ktoś blisko ???