Zachodniopomorskie 4

27 kwietnia 2017 17:57 / 2 osobom podoba się ten post
Witam wieczorową porą, mam nadzieję, że dzień upłynął leniwie.
27 kwietnia 2017 17:57 / 2 osobom podoba się ten post
Witam wieczorową porą, mam nadzieję, że dzień upłynął leniwie.
27 kwietnia 2017 18:59 / 2 osobom podoba się ten post
okszka

Witam wieczorową porą, mam nadzieję, że dzień upłynął leniwie.

Nie bardzo, nie bardzo, ale ujdzie :)
Dobry wieczór .
27 kwietnia 2017 19:23 / 2 osobom podoba się ten post
Mnie wczoraj coś telepało, ale wziełam aspirynę +calcium z wit C, babcia mi trochę ciśnienie podniosła i przeszło :)
27 kwietnia 2017 19:46 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mnie wczoraj coś telepało, ale wziełam aspirynę +calcium z wit C, babcia mi trochę ciśnienie podniosła i przeszło :)

Nie ma to jak podniesienie ciśnienia bez wspomagaczy, człowiek od razu zdrowieję . Dbaj o siebie dbaj, bo jak choróbsko się rozwinie to mamy przechlapane
27 kwietnia 2017 19:50 / 2 osobom podoba się ten post
okszka

Nie ma to jak podniesienie ciśnienia bez wspomagaczy, człowiek od razu zdrowieję :nerwowy2:. Dbaj o siebie dbaj, bo jak choróbsko się rozwinie to mamy przechlapane

Na razie jest ok, ale te niemieckie zarazki mogą fazę utajenia przechodzić :)

Raz byłam fest przeziębiona w Niemczech i myslałam, że zejdę.
28 kwietnia 2017 08:37 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień doberek kobitki. Miłego dzionka.
28 kwietnia 2017 20:04 / 2 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór, ostatni wieczór w DE, a jak dobrze pójdzie to może ostatni wieczór ostatniego wyjazdu
28 kwietnia 2017 20:32
tina 100%

Dobry wieczór, ostatni wieczór w DE, a jak dobrze pójdzie to może ostatni wieczór ostatniego wyjazdu :cheerleaderka2::gitara:

Czyżby to koniec pewnego rozdziału? Taki koniec końca?????? 
28 kwietnia 2017 20:38 / 1 osobie podoba się ten post
okszka

Czyżby to koniec pewnego rozdziału? Taki koniec końca?????? 

Tak być może. Mimo ,że pracę w Niemczech traktowałam jako coś normalnego, nie rozkminiałam tego w żaden dramatyczny sposób- musiałam pracować- tyle i o czym tu gadać, to zawsze gdzieś rozglądałam się za innym rozwiązaniem i może klapnie.
28 kwietnia 2017 20:44 / 2 osobom podoba się ten post
Praca jak praca- wykańcza ta rozłąka najbardziej.
28 kwietnia 2017 21:00 / 4 osobom podoba się ten post
Doświadczenie się zawsze przyda i znajomość języka niemieckiego też, bo to zaprocentowało.
Dostałam propozycję pracy w dziale handlowym w fabryce okien i drzwi. Może trochę po znajomości, bo dyrektor tego oddziału pochodzi z mojej miejscowości i się znamy. Już nie wdając się w szczegóły, to potrzebny mu jest ktoś z ze znajomością niemieckiego, bo mu tam jakiś młody zamiast robić to w gry komputerowe naqr...ia. Komputer ani excel też mi nie obcy. Zobaczymy co się urodzi- pogadać można :)
29 kwietnia 2017 08:02 / 4 osobom podoba się ten post
Witam i o zdrówko pytam, wyspani, to ten kto musi do roboty, a ten kto nie, to do wyra dalej leniuchować.Dla wszystkich miłej soboty
01 maja 2017 16:38 / 5 osobom podoba się ten post
Cześć dziewczyny :) Od soboty wieczór już jestem w domu i pomału wskakuję we właściwy rytm. W niedzielę obudziłam się wcześnie rano- zakodowało mi się na szteli i tak, żeby nie obudzić śpiącego jeszcze mojego Lfa :) wzięłam moje psie szczęscie i wymknęłam się na poranny spacer. Rześkie powietrze, opadające mgły podświetlone słońcem, swiergot ptaków to jedne z tych rzeczy za którymi tak bardzo tęskniłam. Nawet skrzypienie roweru na którym pojawił się sołtys, który się wybrał posłuchac co w trawie piszczy nie zburzyło mi błogiego nastroju :) Życzę Wam miłego dnia :)
01 maja 2017 16:57 / 3 osobom podoba się ten post
Hejka. U mnie powoli wraca psia pogoda, tylko wczoraj było słonecznie. Spokojnego dzionka tym w pracy i tym co się byczą w domciu.
Tak Tina, nie ma to jak w domciu, nawet to co kiedyś drażniło, po powrocie już nie, bo wiadomo wtedy, że się jest u siebie.