Zachodniopomorskie 4

17 czerwca 2017 09:41 / 1 osobie podoba się ten post
Witam zachodniopomorzanki ...chałupka ogarnięta zaraz obiadek i pauza ...no i jeszcze siedem takich dzionków i do domku..
17 czerwca 2017 10:37 / 1 osobie podoba się ten post
Witajcie dziewczyny w sobotni dzionek ;-)A przedemną jeszcze 33 dni i do domku;-)
18 czerwca 2017 07:56 / 1 osobie podoba się ten post
Witaski kobietki,No to jeszcze jedna niedziele zaliczyc i juz pozniej jjak z bicza!Miłej niedzieli zycze
19 czerwca 2017 07:27
19 czerwca 2017 09:11 / 1 osobie podoba się ten post
Jutro wyruszam w Wasze rejony - Zachodniopomorzanki - nadchodzę!
20 czerwca 2017 07:40 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Jutro wyruszam w Wasze rejony - Zachodniopomorzanki - nadchodzę! :-)

Malgi od 1.do 5 bede w  domku wiec cie odwiedze tylko sie szybko ogarne,potem jade do Gdanska na urlopu,powrut i znowu do roboty hihi
20 czerwca 2017 07:41
Dzien doberek
20 czerwca 2017 07:43 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Malgi od 1.do 5 bede w  domku wiec cie odwiedze tylko sie szybko ogarne,potem jade do Gdanska na urlopu,powrut i znowu do roboty hihi:tanczy:

Malgi lipca od 1-5 bede w domku
20 czerwca 2017 08:01 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Malgi lipca od 1-5 bede w domku:-)

Tak to zrozumiałam Cieszę się, że sie spotkamy
20 czerwca 2017 08:15 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Tak to zrozumiałam :-) Cieszę się, że sie spotkamy :-)

Ja tez buziole
20 czerwca 2017 10:27 / 1 osobie podoba się ten post
Witajcie kobietki ufff wczoraj mąż odebrał moje wyniki z biopsji tarczycy okazało się że to "tylko" Hashimoto .... Pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłego dnia..
20 czerwca 2017 10:39 / 1 osobie podoba się ten post
Joasia

Witajcie kobietki :-) ufff wczoraj mąż odebrał moje wyniki z biopsji tarczycy okazało się że to "tylko" Hashimoto .... Pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłego dnia..

Joasiu, i skąd to Hashimoto się u Ciebie wzięło? Miałaś wcześniej problemy z tarczycą? Ja teraz leczę niedoczynność tarczycy.
20 czerwca 2017 11:26 / 2 osobom podoba się ten post
krymas148

Joasiu, i skąd to Hashimoto się u Ciebie wzięło? Miałaś wcześniej problemy z tarczycą? Ja teraz leczę niedoczynność tarczycy.

Od jakiegoś czasu leczyłam się na niedoczynność tarczycy... Przy ostatnim badaniu krwi moje tsh było bardzo wysokie .. Po zrobieniu usg okazało się ze mam powiększone węzły chłonne a i stan mojej tarvzycy się pogorszył.... Dostałam skierowanie na biopsję moich guzów bo istniało podejrzenie Hashimoto lub nowotworu tarczycy..  Oprócz guzów tarczycy miałam inne dolegliwości zaczynając od rosnącej wagi a koncząc na podwyższonym kortyzolu, wypadających włosach itp.
B
20 czerwca 2017 12:43 / 1 osobie podoba się ten post
Joasia

Od jakiegoś czasu leczyłam się na niedoczynność tarczycy... Przy ostatnim badaniu krwi moje tsh było bardzo wysokie .. Po zrobieniu usg okazało się ze mam powiększone węzły chłonne a i stan mojej tarvzycy się pogorszył.... Dostałam skierowanie na biopsję moich guzów bo istniało podejrzenie Hashimoto lub nowotworu tarczycy..  Oprócz guzów tarczycy miałam inne dolegliwości zaczynając od rosnącej wagi a koncząc na podwyższonym kortyzolu, wypadających włosach itp.
B

To dlatego piszesz, że na szczęście to Hashimoto. 
20 czerwca 2017 12:50 / 1 osobie podoba się ten post
Czyli teraz leczenie i będzie dobrze. :)