Zachodniopomorskie 4

13 lipca 2017 10:33 / 2 osobom podoba się ten post
Witaj kobietki;-) Gdzie sie pochowałyście?? Pozdrawiam z Willich... No zostało jeszcze 7 dni;-)
13 lipca 2017 19:04 / 1 osobie podoba się ten post
Witam wieczorkiem dziewczyny, już jestem... To już pewnie myślisz o pakowaniu Joasiu?
13 lipca 2017 19:28 / 2 osobom podoba się ten post
okszka

Witam wieczorkiem dziewczyny, już jestem...:przytul aniola: To już pewnie myślisz o pakowaniu Joasiu?

Oj tak dzisiaj wywlokłam walizkę z szafy coby ją przewietrzyć i pajaki przegonić i powolutku mogę ją zapełniać ;-) ;-)
14 lipca 2017 09:11 / 1 osobie podoba się ten post
Cześć piątkowo, leniwego, co by się za bardzo nie przemęczać.
14 lipca 2017 11:07 / 2 osobom podoba się ten post
Witam w piątek;-) u mnie za oknem słoneczko świeci więc i humorek dopisuje... No i po za tym zostało mi 6 dni;-)
14 lipca 2017 20:40 / 2 osobom podoba się ten post
Witam szanowne ziomalkiJoasiu tobie 6 dni a mi 5 tygodni zaczyna od dzis,Miłego wieczorku
14 lipca 2017 20:43 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witam szanowne ziomalki:-)Joasiu tobie 6 dni a mi 5 tygodni zaczyna od dzis,Miłego wieczorku:buziaki2::buziaki2:

Ja co prawda nie Twoja ziomalka ale witam! A ty chyba jeszcze na urlopie czy się mylę?
14 lipca 2017 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Ja co prawda nie Twoja ziomalka ale witam! :-)A ty chyba jeszcze na urlopie czy się mylę?

Nie juz od dzis w pracy u mnie urlop szybki i krutki
14 lipca 2017 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Nie juz od dzis w pracy u mnie urlop szybki i krutki:yo:

Witaj Mamuelko kochana.
14 lipca 2017 21:07 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Witaj Mamuelko kochana. :buziaki1:

Witaj Ona_Lisa Miło mi słoneczko
14 lipca 2017 21:09 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witaj Ona_Lisa:buziaki1: Miło mi słoneczko:serce:

 
15 lipca 2017 09:06 / 3 osobom podoba się ten post
Witaj Mamuelko oj twój urlop bardzo króciutki;-) Pozdrawiam zachodniopomorzanki i życzę miłego i spokojnego dnia
15 lipca 2017 09:30 / 2 osobom podoba się ten post
Cześć Mamuelko, widzę żeś Ty szybki Bil, taki expresowy urlop? Ja to chyba nie zdążyłabym przewrócić się z jednego boku na drugi, a Ty jeszcze jak czytałam jakiś wypad zaliczyłaś.
Cześć dziewczyny, udanej soboty.
Tobie Joasiu tylko pozazdrościć , tych 5 dni,kiedy ja tak będę miała? Policzyłam, że za 10 tygodni, czyli 2 razy tyle ile Mamuelce Ale zdecydowałam się na to bo wiem ,że tu jest do wytrzymania tyle.
15 lipca 2017 16:29 / 2 osobom podoba się ten post
okszka

Cześć Mamuelko, widzę żeś Ty szybki Bil, taki expresowy urlop? Ja to chyba nie zdążyłabym przewrócić się z jednego boku na drugi, a Ty jeszcze jak czytałam jakiś wypad zaliczyłaś.
Cześć dziewczyny, udanej soboty.
Tobie Joasiu tylko pozazdrościć :radosc1:, tych 5 dni,kiedy ja tak będę miała? Policzyłam, że za 10 tygodni, czyli 2 razy tyle ile Mamuelce :placze1: Ale zdecydowałam się na to bo wiem ,że tu jest do wytrzymania tyle.

Tak szybki bil ze mnie wiem wiem!Ano spełniam po mału swoje marzenia chec zobaczyc piekne nasze zabytki regiony,historie itp,teraz byłam ,i moze uda sie jesenia tez pojechac gdzies zobacze na razie nie planuje!Wiesz Okszka ja wolny strzelec dzieci małe nie płacza wiec tez jestem w innej sytuacji byc mozeMiłego popołudnia no i Witaski kochani
16 lipca 2017 07:58 / 2 osobom podoba się ten post
Witam kobietki w moja ostatnią niedzielę tutaj Pozdrawiam cieplutko i zycze miłego bezstresowego dnia;-)