Zachodniopomorskie 4

31 lipca 2017 10:12 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj już nie zaspałam i witam się o porannej porze, miłego dzionka
01 sierpnia 2017 08:36 / 1 osobie podoba się ten post
Kolejny miesiączek pora zacząć. Witajcie kobitki, miłego i spokojnego dzionka
02 sierpnia 2017 05:19
Witajcie dziewczyny z zachodniopomorskiego i nie tylko. Udanej i spokojnej środy życzę
04 sierpnia 2017 10:50
Dzień doberek. Spokojnego i szybkoupływającego dnia pracy.
04 sierpnia 2017 10:54 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Mamuelko, ziomalko, gdzieś Ty się schowała? Ni widu ni słychu od kilku dni (chyba, że coś przeoczyłam). Taka zapracowana, czy cuś? Daj znak, że wszystko OK, to nie będę zawracała głowy.
04 sierpnia 2017 19:19 / 2 osobom podoba się ten post
okszka

Mamuelko, ziomalko, gdzieś Ty się schowała? Ni widu ni słychu od kilku dni (chyba, że coś przeoczyłam). Taka zapracowana, czy cuś? Daj znak, że wszystko OK, to nie będę zawracała głowy.

Mamueli się Windows w lapku "wysypał" . Może da radę system wgrać w Niemczech, a jak nie to bedzie mogła to zrobić dopiero w Polsce.
04 sierpnia 2017 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mamueli się Windows w lapku "wysypał" . Może da radę system wgrać w Niemczech, a jak nie to bedzie mogła to zrobić dopiero w Polsce.

Przekaż proszę pozdrowienia dla Mamuelki.
05 sierpnia 2017 21:33 / 2 osobom podoba się ten post
Rano nie powiedziałam dzień dobry, to teraz mówię dobranoc zachodniopomorskie.
Dzięki Tina za wiadomość o Mamuelce, bo już się martwiłam.
06 sierpnia 2017 09:40 / 3 osobom podoba się ten post
Witaski Dzieki uprzejmosci sasiadow  ,oczywiscie polakow! Mam od nich laptopa co prawda klawiatura niemiecka i nie do konca oki no bo staruszek ale jak ja sie ciesze ze chociaz troszkke moge,sobie swoje,wiadomosci itp przegladac na telefonie to lipa Milutkiej niedzieli::
06 sierpnia 2017 09:45 / 3 osobom podoba się ten post
okszka

Rano nie powiedziałam dzień dobry, to teraz mówię dobranoc zachodniopomorskie.
Dzięki Tina za wiadomość o Mamuelce, bo już się martwiłam.

Dziekuje Okszka za troske to bardzo mile jestes kochana,Tinie za cierpliwosc,i podpowiedzi .Jak zwykle jest  wspaniala w swoich podpowiedziach informacjach i wiedzy komputrrowej a ja niestety narozrabialam to cierpie teraz!!No niestety z moim lapkie musze poczekac az wruce do polski!!
06 sierpnia 2017 09:47 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witaski :-)Dzieki uprzejmosci sasiadow  ,oczywiscie polakow! Mam od nich laptopa co prawda klawiatura niemiecka i nie do konca oki no bo staruszek ale jak ja sie ciesze ze chociaz troszkke moge,sobie swoje,wiadomosci itp przegladac na telefonie to lipa :yo:Milutkiej niedzieli:::buziaki2:

Witam dziewczynki, spokojnej niedzieli. Witaj Mamuelko miło widzieć i "słyszeć" Ciebie.
06 sierpnia 2017 12:10 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Dziekuje Okszka za troske to bardzo mile jestes kochana,Tinie za cierpliwosc,i podpowiedzi .Jak zwykle jest  wspaniala w swoich podpowiedziach informacjach i wiedzy komputrrowej a ja niestety narozrabialam to cierpie teraz!!No niestety z moim lapkie musze poczekac az wruce do polski!!

Każdemu może się zdarzyć. Jak się wgrywają mniej istotne i mniejsze rozmiarowo aktualizacje to często nic się nie dzieje jak się przerwie proces, ale jeśli plik jest duży i własnie się nadpisuje to kaplica.
Jak już w Polsce zrobisz porządek z komputerem to wyłacz automatyczne aktualizacje , bo możesz sama podejrzeć w Windows Update, co trzeba uzupełnic i duże pliki wgrywać pojedynczo. Unikniesz wtedy zawieszeń komputera. Zresztą jak zaniesiesz do serwisu, to tam jak zapytasz w razie wątpliwosci to odpowiedzą.
Witam się dziś zasmarkana, dopadła mnie jakaś infekcja. Dzień dobry.
06 sierpnia 2017 14:21 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Każdemu może się zdarzyć. Jak się wgrywają mniej istotne i mniejsze rozmiarowo aktualizacje to często nic się nie dzieje jak się przerwie proces, ale jeśli plik jest duży i własnie się nadpisuje to kaplica.
Jak już w Polsce zrobisz porządek z komputerem to wyłacz automatyczne aktualizacje , bo możesz sama podejrzeć w Windows Update, co trzeba uzupełnic i duże pliki wgrywać pojedynczo. Unikniesz wtedy zawieszeń komputera. Zresztą jak zaniesiesz do serwisu, to tam jak zapytasz w razie wątpliwosci to odpowiedzą.
Witam się dziś zasmarkana, dopadła mnie jakaś infekcja. Dzień dobry.

Oki dziekuje Tina100% 
07 sierpnia 2017 18:05 / 1 osobie podoba się ten post
Cześć kobitki. Niech ten początek tygodnia będzie spokojny i udany, pamiętajcie: nie przepracowujcie się.
08 sierpnia 2017 09:34 / 1 osobie podoba się ten post
Witaski Wczoraj zaspalam ! no i przez caly dzen nie moglam sie zorganizowac!! Dzis wszystko w normie wiec sie melduje !Milego dzionka kobietkiMuzyczka zeby dzien minol tanecznym krokiem