Zachodniopomorskie 4

19 sierpnia 2017 09:41 / 2 osobom podoba się ten post
Witam,po zawirowaniach zdrowotnych,jestem już po ciemnej stronie mocy,hi,hi,będę do 30 września,trzymajcie kciuki żeby się udało.
19 sierpnia 2017 09:52 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie kobietki OOO mamusia2 sie pojawiła Mam nadzieję że u Ciebie już wszystko w porządku ....Ja jestem tutaj do 14 września więc trochę bedziemy razem ciągnąć ten wózek Pozdrawiam z deszczowego Krefeldu i zyczę miłego, bezstresowego i spokojnego dnia
19 sierpnia 2017 11:15 / 2 osobom podoba się ten post
Joasia

Witajcie kobietki :-) OOO mamusia2 sie pojawiła :-) Mam nadzieję że u Ciebie już wszystko w porządku ....Ja jestem tutaj do 14 września więc trochę bedziemy razem ciągnąć ten wózek :-) Pozdrawiam z deszczowego Krefeldu i zyczę miłego, bezstresowego i spokojnego dnia

Tak można powiedzieć nie do końca ale dam radę,jestem u dziadka krzykacza,ale wiedziałam na co się pisze,hi,hi,tylko znowu mała mieścina iznowu sama,ale byle do 30 września,trzymamy się razem.
19 sierpnia 2017 12:56 / 1 osobie podoba się ten post
Hejka dziewczyny. Spokojnej sobotki. Ja też do końca września na wygnaniu.
19 sierpnia 2017 15:15 / 1 osobie podoba się ten post
Witajcie.
Ja już jutro w niedzielę opuszczam Monachium na 6 tygodni.Chciałbym tu wrócić
19 sierpnia 2017 15:47 / 2 osobom podoba się ten post
FRED

Witajcie.
Ja już jutro w niedzielę opuszczam Monachium na 6 tygodni.Chciałbym tu wrócić :agent:

I dopiero teraz się nam pokazałeś?Oj,Fred,nieładnie:) W dodatku z Koszalina jesteś:)Koło mnie blisko:)Wracam w poł. września do domu,więc tą razą się chyba nie spotkamy ,ale w przyszłości b.chętnie:)
20 sierpnia 2017 09:56 / 3 osobom podoba się ten post
Witam zachodniopomorskie w niedzielny ranekUff jeszcze 3 takie niedziele i do domu pozdrawiam cieplutko i zycze wszystkim miłego, bezstresowego dnia
20 sierpnia 2017 18:27 / 4 osobom podoba się ten post
 
lenistwa ciąg dalszy , nawet pisać mi sie nie chce, miłego....
20 sierpnia 2017 20:10 / 4 osobom podoba się ten post
okszka

 
lenistwa ciąg dalszy , nawet pisać mi sie nie chce, miłego....

No i Ty chcesz plusa dostać ??? Za takie "coś"  
21 sierpnia 2017 06:41 / 1 osobie podoba się ten post
Cześć dziołchy. Tak ponuro, że zastanawiam się czy to już jesień? Spokojnego i miłego zarobkowania, a co dla niektórych urlopowania
21 sierpnia 2017 06:41 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No i Ty chcesz plusa dostać ??? Za takie "coś" :lol1: 

Może jak się poprzymilam  i poprzytulam  , ale dzisiaj już sie poprawiłam i ładnie napisałam
21 sierpnia 2017 08:55 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie kobitki u mnie za oknem słonko ale jak długo poświeci to się okarze;-)a tak wogóle to zostało mi 23 dni do wyjazdu
24 sierpnia 2017 09:08 / 1 osobie podoba się ten post
Cześć dziewczyny, w taki ponury dzień to tylko słoneczka i ciepełka można życzyć.
24 sierpnia 2017 10:21 / 2 osobom podoba się ten post
Witajcie kobietki... Okszka u mnie za oknem też ponuro i stella tez nie za ciekawa więc codziennie z niecierpliwością czekam az wieczór nadejdzie.... Pozdrawiam cieplutko i życze miłego spokojnego dnia...
25 sierpnia 2017 08:55 / 2 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w piątkowy ranek...Pozdrawiam serdecznie i miłego bezstresowego dnia życzę