Mazowieckie 2

21 marca 2017 08:41 / 5 osobom podoba się ten post
Jako że dotarłam z Krynicy do domu witam mazowszan w Polsce i Demenzlandi.
21 marca 2017 08:53 / 4 osobom podoba się ten post
Nie wierzę,mazowieckie doczekało sie drugiej części....
Skoro już tu jestem pozdrawiam Mazowsze i tubylców.
21 marca 2017 12:01 / 4 osobom podoba się ten post
To ja też śpieszę sie odznaczyć w tym topiku, ja też jestem Mazowszanka - z urodzenia i adresu w PL, żeby nie było, że woda Mazowszanka.. Pozdrawiam
21 marca 2017 17:42 / 4 osobom podoba się ten post
Ja też Mazowszanka z urodzenia...pochodzenia i zamieszkania...
Pozdrawiam wszystkich wspolziomkow....
21 marca 2017 20:14 / 1 osobie podoba się ten post
Ja też ! Urodzona itd......
21 marca 2017 20:15
ewa59

Ja też Mazowszanka z urodzenia...pochodzenia i zamieszkania...
Pozdrawiam wszystkich wspolziomkow....:-)

Gdzieś zgubiłam tego posta o kupnie domu,więc tu.Przypomniało mi się jeszcze.Popatrz w swoim sadzie po licytacjach komorniczych.Sąsiad tak kupił dom,za który pierwotnie właściciel chciał 270 tys a na licytacji poszedł za 185. Do Licytacji trzeba z gotówka starować i wadium wpłacić,ale można prawdziwą perełkę trafić.Ogłoszenia sa i w sądzie i w internecie,oraz prasie lokalnej.
04 kwietnia 2017 22:12 / 4 osobom podoba się ten post
Lubię plany robić.Kto będzie w Polsce w pierwszej połowie czerwca.? Ela,Kasia ,Ewa,Zosia,Agnieszka?Moźe ktoś jeszcze?Doda może Ty.??
04 kwietnia 2017 22:22 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Lubię plany robić.Kto będzie w Polsce w pierwszej połowie czerwca.? Ela,Kasia ,Ewa,Zosia,Agnieszka?Moźe ktoś jeszcze?Doda może Ty.??

Ja będę   
A co ? Robimy imprę......???
04 kwietnia 2017 22:23 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Lubię plany robić.Kto będzie w Polsce w pierwszej połowie czerwca.? Ela,Kasia ,Ewa,Zosia,Agnieszka?Moźe ktoś jeszcze?Doda może Ty.??

2-go czerwca wracam do De. Może by tak pod koniec maja dalo coś się zorganizowac?
04 kwietnia 2017 22:32 / 2 osobom podoba się ten post
Ja będę maj, czerwiec i lipiec. Tereska, kto to jest Agnieszka? A Kalinak też nasza ziomalka. Geronimo, a Ty?
Edit To Ivanilia, tak? 
04 kwietnia 2017 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

2-go czerwca wracam do De. Może by tak pod koniec maja dalo coś się zorganizowac?

31 maja zjeżdżam do domu. Tak czy siak następne spotkanie można zorganizować przed BN tak jak w zeszłym roku.
Wy imprezowaliscie a ja charowalam w pocie czoła w DE.......Oj jak ja Wam wtedy zazdrościlam.......
04 kwietnia 2017 22:35 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

31 maja zjeżdżam do domu. Tak czy siak następne spotkanie można zorganizować przed BN tak jak w zeszłym roku.
Wy imprezowaliscie a ja charowalam w pocie czoła w DE.......Oj jak ja Wam wtedy zazdrościlam.......:-)

Teraz ja będę charować. Wypada moja kolej w BN. 
04 kwietnia 2017 22:37 / 2 osobom podoba się ten post
Ja teraz zjechałam do domu na 8 tygodni. DO Demenzlandu wracam na koniec maja i pozostanę do końca lipca.
04 kwietnia 2017 22:40 / 1 osobie podoba się ten post
Ellax2

Teraz ja będę charować. Wypada moja kolej w BN. :kropla potu:

Elunia.....Ktoś musi pracować żeby imprezować mógł ktoś.....
Nie bój żaby......W czerwcu potanczymy na stołach.......
04 kwietnia 2017 22:42
Zofija

Ja teraz zjechałam do domu na 8 tygodni. DO Demenzlandu wracam na koniec maja i pozostanę do końca lipca.

A BN gdzie będziesz Zosiu.....???