Moje urodziny i imieniny 4

12 stycznia 2018 22:45 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Znalezione obrazy dla zapytania drinki kubańskie

Jest coś na wynos ?
12 stycznia 2018 22:51 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Jest coś na wynos ?

Znalezione obrazy dla zapytania jak zapakować alkoholPewnie
12 stycznia 2018 22:55 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Znalezione obrazy dla zapytania jak zapakować alkoholPewnie:-)

Przygotowałas się perfekto . A ja to chciałam coś babci przynieść , żeby jutro  znowu mnie wypuściła 
12 stycznia 2018 22:59 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Przygotowałas się perfekto :upup:. A ja to chciałam coś babci przynieść , żeby jutro  znowu mnie wypuściła :chowa sie:

Jak dla babci , to zabierz jeszcze:Znalezione obrazy dla zapytania zestaw dla babci
12 stycznia 2018 23:03 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Jak dla babci , to zabierz jeszcze:Znalezione obrazy dla zapytania zestaw dla babci

Czyli, że niedziela też będzie wolna  Teraz szybciutko trzeba poprawiać urodę  Dziekuję  i jeszcze jeden i jeszcze raz, sto lat sto lat niech żyje nam.... Hawana  
12 stycznia 2018 23:10 / 4 osobom podoba się ten post
margaritka59

Przygotowałas się perfekto :upup:. A ja to chciałam coś babci przynieść , żeby jutro  znowu mnie wypuściła :chowa sie:

Wiesz co Gosia ...Ty to masz tupet ! ...Najadłaś się ...nawaliłaś ( za przeproszeniem ) jak autobus ...za darmochę i jeszcze dla babci ...na wynos ???...A paszła z ręcami od darmowego .....I wpuść taką w zajebiaszczo kulturalne towarzystwo ....Nie dość , że obeźre to na wynos chce jeszcze ....a Hawanowy pies to co ...ze smakiem ma się obejść ?! Zlituj się nad źwierzątkiem a nie tylko o swojej babci myślisz...a pies z Tobą tańcował
12 stycznia 2018 23:12 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wiesz co Gosia ...Ty to masz tupet ! ...Najadłaś się ...nawaliłaś ( za przeproszeniem ) jak autobus ...za darmochę i jeszcze dla babci ...na wynos ???...A paszła z ręcami od darmowego .....I wpuść taką w zajebiaszczo kulturalne towarzystwo ....Nie dość , że obeźre to na wynos chce jeszcze ....a Hawanowy pies to co ...ze smakiem ma się obejść ?! Zlituj się nad źwierzątkiem a nie tylko o swojej babci myślisz...a pies z Tobą tańcował :smiech2:

Pies ogrodnika? Czy moze jakis mundurowy?
12 stycznia 2018 23:16 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wiesz co Gosia ...Ty to masz tupet ! ...Najadłaś się ...nawaliłaś ( za przeproszeniem ) jak autobus ...za darmochę i jeszcze dla babci ...na wynos ???...A paszła z ręcami od darmowego .....I wpuść taką w zajebiaszczo kulturalne towarzystwo ....Nie dość , że obeźre to na wynos chce jeszcze ....a Hawanowy pies to co ...ze smakiem ma się obejść ?! Zlituj się nad źwierzątkiem a nie tylko o swojej babci myślisz...a pies z Tobą tańcował :smiech2:

Pies ...chyba nie tańcował ? A tańcował ?
12 stycznia 2018 23:18 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Pies ogrodnika? Czy moze jakis mundurowy?

Nie wiem ...nie mam pojęcia . Poleciałam se powiedzeniem ...znanym . Może być tak jak piszesz ...i to takie dwa w jednym . Ty to masz kiepełę ...droga Jubilatko ...pelnoletnia wreszcie ....Mi już nie polewaj ....czacha zaraz zacznie mi dymić ...i mglić mnie zaczyna . Musi Margaretka mi pożałowała ...a może zadepnęłam ...cholera wie ?!
12 stycznia 2018 23:20 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie wiem ...nie mam pojęcia . Poleciałam se powiedzeniem ...znanym . Może być tak jak piszesz ...i to takie dwa w jednym . Ty to masz kiepełę ...droga Jubilatko ...pelnoletnia wreszcie ....Mi już nie polewaj ....czacha zaraz zacznie mi dymić ...i mglić mnie zaczyna . Musi Margaretka mi pożałowała ...a może zadepnęłam ...cholera wie ?!

Pewnikiem tych dolomitowych nie donioslas gdzie trzeba. 
Ale mam jeszcze strzemiennego:Znalezione obrazy dla zapytania kielichy
12 stycznia 2018 23:24 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Pewnikiem tych dolomitowych nie donioslas gdzie trzeba. 
Ale mam jeszcze strzemiennego:Znalezione obrazy dla zapytania kielichy

Noo...strzemiennego nie odmówię ...grzech by był ....ale tylko jednego ..góra trzy . Więcej nie dam rady...nie mogie ..nooo...
12 stycznia 2018 23:33 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

No to tradycyjnie, z polska gosinnoscia:-)Znalezione obrazy dla zapytania półki z alkoholem
Znalezione obrazy dla zapytania półki z alkoholem

100 lat Hawanko! 
Zostało coś jeszcze dla spóźnialskich?
13 stycznia 2018 06:17 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wiesz co Gosia ...Ty to masz tupet ! ...Najadłaś się ...nawaliłaś ( za przeproszeniem ) jak autobus ...za darmochę i jeszcze dla babci ...na wynos ???...A paszła z ręcami od darmowego .....I wpuść taką w zajebiaszczo kulturalne towarzystwo ....Nie dość , że obeźre to na wynos chce jeszcze ....a Hawanowy pies to co ...ze smakiem ma się obejść ?! Zlituj się nad źwierzątkiem a nie tylko o swojej babci myślisz...a pies z Tobą tańcował :smiech2:

13 stycznia 2018 15:31 / 2 osobom podoba się ten post
Kurde, jak fajna imprezka to mnie nie było ,biednemu to zawsze wiatr w oczy ,a bogaty, nie dość,że wódeczności różnistej popróbował , wykwintnym żarełkiem zakąsił,to jeszcze w kieszeń na wynos dostał.....a tak na marginesie , styczeń to bardzo imprezowy miesiąc i to nie jest ostatnie słowo." A kto się w styczniu urodził,powstań,powstań...."
13 stycznia 2018 16:38 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

100 lat Hawanko! :kwiatek dla ciebie:
Zostało coś jeszcze dla spóźnialskich?

Oczywiscie Swietuje w tym roku az do lutego
Co podac?