Praca u rodziny czy w domu opieki?

03 listopada 2019 10:54 / 2 osobom podoba się ten post
Pada deszcz, odpuściłam sobie kilka dni w szukaniu ofert pracy . Dzisiaj zaczynam od nowa, mam taki zaufany portal i tam po grzebię . Wolę mieć jednego podopiecznego niż kilku , więc przedkładam pracę w domach prywatnych nad pracę w dpmu opieki . Chociaż ostatnia moja praca to dom opieki był, to wiecej już tak nie trafię . To był wyjatek 
03 listopada 2019 11:05 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

Zaakceptowałam Cię, więc możesz napisać do mnie. Wielkiego rozeznania nie mam, bo odkąd tu trafiłam, to już nie myszkuje po opiniach i innych źródłach info. Oczywiście trzeba pytać, czytać i szukać, aż się trafi na dobrą firmę i dobre miejsce. Ja, jak pisałam na razie zatrzymałam się w moim obecnym miejscu i na razie nie chcę nic zmieniać.

o do kosztów zakwaterowania, to te powinny leżeć po stronie agencji lub Heimu przyjmującego pracownika.

Dziękuję za odpowiedź. Właśnie w tej agencji jest jakiś problem z mieszkaniem, proszą aby zabrać pieniądze na mieszkanie i opłacać samemu. Niby mają płacić diety w wysokości 40 e dziennie na poczet wydatków. Naszczęście odezwała się inna agencja z Berlina. Mam spotkanie w poniedziałek. Zobaczę jakie oni oferują warunki.
07 listopada 2019 19:33 / 1 osobie podoba się ten post
Jestem już po rozmowie z agencją w Berlinie. Kolejna porażka. Mieszkanie mają owszem, ale dojazd do pracy w jedną stronę to prawie 2 godziny i cztery przesiadki! Opcjonalnie mogę sobie sama szukać bliżej pracy kwatery i wtedy podnieśliby odrobinę stawkę. A w rozmowie telefonicznej zapewniali, że brak auta to nie problem, bo Berlin jest dobrze skomunikowany. Mam jeszcze kontakt z trzecią agencją, jak narazie wydają się być ok, oferują bezpłatne zakwaterowanie plus 16 e diety za przepracowany dzień. Do tego odzywają się same Heimy i zapraszają na rozmowy. Nie wiem czy lepiej pracować na początku przez agencję czy bezpośrednio...
07 listopada 2019 19:43
Witam CB...Pixi.
Bardzo proszę o kontakt na ten Hajm i agencję .
Też szukam, ale słabo ....
Latem nawiązałam kontakt, jednak nie mogłam zrezygnować ze zlecenia...
); ?>
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.