Śląskie

18 marca 2012 12:50
Nie martw sie.Czesto mamy przed soba strome schody,ale gdy wlozymy troche wysilku aby je pokonac,nagle wszystko zaczyna sie samo ukladac.Jestem tego przykladem.
 
Ciąg dalszy musze usunąć. Regulamin proszę przeczytać dla dobra nas wszystkich - moderator
18 marca 2012 14:26
Nie próbowalam z tą firmą,a z jakiej firmy jeździsz(o ile to nie tajemnica)Jeżeli chodzi ote strome schody to w mojm życi jest ich tak wiele że właściwie to nie pamiętam czy miałam kiedyś z górki.Pozdrawiam
18 marca 2012 15:11
Edzia -glowa do gory.Jak jest jakies dno to zawsze mozna sie odbic.Ja tez kiedys zwatpilamczy sie uda i kiedy uwazalam temat za zamkniety,dostalam oferte.I od tej pory idzie dobrze.Nie mozesz zwatpic w siebie i zrezygnowac.Na pewno sie uda A w tym czasie kiedy czekasz,szlifuj do oporu jezyk.

To zaprocentuje w przyszlosci.Jeszcze raz powodzenia! Kiedys te schody przeciez sie skoncza i

bedzie tylko z gorki-:))))
18 marca 2012 16:07
Wspolpracuje z kilkoma firmami,wcale tego przed nimi nie ukrywajac.Otrzymujac od nich oferty,wybieram te,ktora mi najbardziej odpowiada.O dziwo,nikt sie na mnie o to nie obrazil.Nie chce byc niewolnikiem jednej firmy,a mam po prostu do tego prawo.Z wymieniona powyzej,mam jednak staz w sumie najdluzszy.
18 marca 2012 21:27
Dzięki za słowa otuchy ,nie mam zamiaru się poddawać,przez całe moje życie nigdy się nie poddawalam to i teraz tego nie zrobię.
20 marca 2012 09:59
To ja tez sie pochwale ze jestem z Gliwic:)

Tak jak Fryderyka ! :)
22 marca 2012 18:43
czesc, jestem z okolic Katowic - dołączyłam dziś do WAS
22 marca 2012 18:44
EdziaLZ said:
Witam!!!
Czy są na forum opiekunki z woj.śląskiego,ja jestem z okolic Katowic.Pozdrawiam



hej , jestem z okolic Katowic, wlasnie sie zalogowałam na portalu
22 marca 2012 20:36
Witam! opiekunka szukajaca pracy z woj.slaskiego(okolice Cz-wy)
23 marca 2012 19:08
Witam wszystkie koleżanki,doczekałam się i 30.03 wyjezdźam do Buchbach cieszę się i mam lęki czy poradzę sobie.Pozdrawiam
23 marca 2012 19:13
EdziaLZ said:
Witam wszystkie koleżanki,doczekałam się i 30.03 wyjezdźam do Buchbach cieszę się i mam lęki czy poradzę sobie.Pozdrawiam

Powodzenia poradzisz sobie na pewno ,jaką firmę reprezentujesz i jak poszedl ci język niemiecki.
23 marca 2012 19:22
Dzięki jadę z Europa Care Inwestmen,język zdalam dobrze,a gdzie teraz jesteś Krysiu?
23 marca 2012 20:26
EdziaLZ said:
Dzięki jadę z Europa Care Inwestmen,język zdalam dobrze,a gdzie teraz jesteś Krysiu?

Ja jestem w Polsce ,pracuję i pomału dojrzewam do wyjazdu ,uczę sie niemieckiego.pytania miałaś trudne???
23 marca 2012 21:08
Edzia,no i widzisz na kazdego przyjdzie pora.Bedzie dobrze.No i masz nasze forum.nie jestes sama.Powodzenia !
24 marca 2012 04:39
Pytania miałam nie takie trudne powiedziałabym że standartowe,przedstawić sie powiedzieć coś o rodzinie i ptyania o opiece,co prawda to nie był mój pierwszy egzamin,ale jak to się mówi trzeba się nie poddawać i próbować do skutku,jak już umiesz trochę niemieckiego to próbuj ,ja tak robiłam i za każdym razem wiedziałam więcej czego mam się jeszcze nauczyc.Pozdrawiam.