Piękne oczy masz, jak o nie dbasz?

16 sierpnia 2017 23:21 / 2 osobom podoba się ten post
Fotka mi się coś dodać nie chce:(Wzrok mi się od 2 lat tak szybko zaczął pogarszać ,ze okulary zrobione całkiem niedawno już są chyba za słabe:(Żeby się ratować i jednocześnie przetestować czy w ogóle działa,kupiłam sobie preparat na poprawę kondycji oczu firmy Doppel herz AUGEN VITAL KAPSELN z luteiną
i Zeaxantyną. Szukałam preparatu z dużą zawartością luteiny i jednocześnie ,żeby tabletki były nieduże ,bo niektóre są ogromne a ja mam z tym problemu,ze względu na wrodzoną wadę budowy przełyku.Cena jak w PL,sztuk 30 ,1 x dziennie.Akurat skończę zażywać w ostatni dzień przed powrotem do domu.Zobaczmy czy skutek pozytywny jakiś będzie.Szlag mnie trafia z powodu tych moich oczu bo już wieczorami nie mogę jak kiedyś czytać godzinami:(Mimo,ze w okularach a i tak oczy mi się szybko męczą:(Wartałoby ograniczyć kompa,ale na wyjeździe?:(Se ne da
Oczy to właściwie taki zapomniany "kawałek" człowieka,no bo przecież zawsze są....I na co dzień w ogóle się nie zwraca uwagi ,ze powinno się dbać także o nie,tak samo jak o cerę czy ładne stopy.
Dbacie o swoje oczka?
17 sierpnia 2017 01:26 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Fotka mi się coś dodać nie chce:(Wzrok mi się od 2 lat tak szybko zaczął pogarszać ,ze okulary zrobione całkiem niedawno już są chyba za słabe:(Żeby się ratować i jednocześnie przetestować czy w ogóle działa,kupiłam sobie preparat na poprawę kondycji oczu firmy Doppel herz AUGEN VITAL KAPSELN z luteiną
i Zeaxantyną. Szukałam preparatu z dużą zawartością luteiny i jednocześnie ,żeby tabletki były nieduże ,bo niektóre są ogromne a ja mam z tym problemu,ze względu na wrodzoną wadę budowy przełyku.Cena jak w PL,sztuk 30 ,1 x dziennie.Akurat skończę zażywać w ostatni dzień przed powrotem do domu.Zobaczmy czy skutek pozytywny jakiś będzie.Szlag mnie trafia z powodu tych moich oczu bo już wieczorami nie mogę jak kiedyś czytać godzinami:(Mimo,ze w okularach a i tak oczy mi się szybko męczą:(Wartałoby ograniczyć kompa,ale na wyjeździe?:(Se ne da
Oczy to właściwie taki zapomniany "kawałek" człowieka,no bo przecież zawsze są....I na co dzień w ogóle się nie zwraca uwagi ,ze powinno się dbać także o nie,tak samo jak o cerę czy ładne stopy.
Dbacie o swoje oczka?

Kasia?????
Ile dostałaś ??????
Za te piękne czarne oczęta? 
17 sierpnia 2017 07:50 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Kasia?????
Ile dostałaś ??????
Za te piękne czarne oczęta? :buziaki:

Czego ile?Nie kumam:(
17 sierpnia 2017 11:48 / 3 osobom podoba się ten post
Ino klade od czasu do czasu plastry  ogorka na zamkniete powieki,mam tyz krople visin na suchosc spojowek to wsio. Se tak mysle,ze trza jesc zdrowo warzywa i owoce to tam tyz jest wszystko dla oczu,dla przykladu marchewka do jedzenia jest zalecana. Tyz chodze do okulisty raz w roku.
17 sierpnia 2017 12:21 / 5 osobom podoba się ten post
EwaR65

Ino klade od czasu do czasu plastry  ogorka na zamkniete powieki,mam tyz krople visin na suchosc spojowek to wsio. Se tak mysle,ze trza jesc zdrowo warzywa i owoce to tam tyz jest wszystko dla oczu,dla przykladu marchewka do jedzenia jest zalecana. Tyz chodze do okulisty raz w roku.

Też staram się dbać o oczy ....maznę se trochę i już .
17 sierpnia 2017 20:07 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Też staram się dbać o oczy ....maznę se trochę i już .

Tobie idzie o krem,czy o kredke i tusz do rzes?? Albo wsio?? No tak tyz mozna ale to bardziej dla urody A co trza sie pieknym czuc,ja tam za duzo sie nie mazne bo mnie sie nie kce. Jak musza z domu wyjsc to tak ale inaczej se chodze bez mazania,ino krem nakladam.
17 sierpnia 2017 20:08 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Tobie idzie o krem,czy o kredke i tusz do rzes?? Albo wsio?? No tak tyz mozna ale to bardziej dla urody :piekna: A co trza sie pieknym czuc,ja tam za duzo sie nie mazne bo mnie sie nie kce. Jak musza z domu wyjsc to tak ale inaczej se chodze bez mazania,ino krem nakladam.

Przecież se jaja zrobiłam
17 sierpnia 2017 20:14 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Przecież se jaja zrobiłam :smiech2:

Wisz ty co!!!  Ja juz nie lapie kiedy jajo a kiedy powaznie, ta robota mnie zmeczyla.
17 sierpnia 2017 20:16 / 3 osobom podoba się ten post
Powinnam nawilżać oczy ale przeważnie zapominam o kroplach. A to bardzo źle
17 sierpnia 2017 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Powinnam nawilżać oczy ale przeważnie zapominam o kroplach. A to bardzo źle :-(

No właśnie gadam z moją ciotką poznańską o oczach i zbieram joby za niesystematyczne nawilżanie,ha ha ha 
17 sierpnia 2017 20:57 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

No właśnie gadam z moją ciotką poznańską o oczach i zbieram joby za niesystematyczne nawilżanie,ha ha ha 

Noszę soczewki więc czy chcę czy nie muszę nawilżać oczy. Kupuję w De płyn z kwasem hialuronowym,fakt nawilża dobrze ale czy poprawia wzrok to nie sądzę. 
Chyba w pewnym wieku nie da się żadnymi suplementami poprawic kondycji wzroku,ewentualnie można zapobiegać jaskrze.
18 sierpnia 2017 13:31 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Czego ile?Nie kumam:(

Kasiu. .....to był żart. 
Odnośnie tych reklam na forum. 
18 sierpnia 2017 13:35
Oczy to i skóra wokół.
Poleca ktoś jakiś dobry krem pod oczy?
18 sierpnia 2017 13:49 / 5 osobom podoba się ten post
basiaim

Oczy to i skóra wokół.
Poleca ktoś jakiś dobry krem pod oczy?

Ja ten polecam. Używam prawie rok. Jedyny krem, po którym nie mam łzawiących i czerwonych oczu, a wypróbowałam naprawdę dużo. I to takich z górnej półki i niby dla alergików. 

https://www.medpex.de/anti-age/dermasence-eye-cream-p3133836?q=&pn=1&fs=100.0&fp=1&fop=4





19 sierpnia 2017 19:14
basiaim

Oczy to i skóra wokół.
Poleca ktoś jakiś dobry krem pod oczy?

Nie używam kremu pod oczy, kiedyś używałam i mi się zmarszczki mimiczne zrobiły. Skóra wokół  oczu jest bardzo delikatna, lepiej jej nie obciążać kremami.