Piękne oczy masz, jak o nie dbasz?

19 sierpnia 2017 20:37 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Nie używam kremu pod oczy, kiedyś używałam i mi się zmarszczki mimiczne zrobiły. Skóra wokół  oczu jest bardzo delikatna, lepiej jej nie obciążać kremami.
:tanczy:

Mam ino krem do twarzy i wokolo oczu se smaruje bo te kremy pod oczy powoduja,ze mnie oczy lzawia i dalam sobie spokoj. Przez to kilka razy wyladowalam u okulisty bo nie moglam dac rady
19 sierpnia 2017 22:14 / 6 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Nie używam kremu pod oczy, kiedyś używałam i mi się zmarszczki mimiczne zrobiły. Skóra wokół  oczu jest bardzo delikatna, lepiej jej nie obciążać kremami.
:tanczy:

U mnie było dokładnie odwrotnie. Kiedy nie używałam kremu, to i zmarchy były, a teraz w 3/4 poznikały, czyli moje "podoczy" zdecydowanie potrzebowały dobrego nawilżenia. Tylko nie wiem, co bardziej pomogło. Krem czy olej arganowy, który stosuję na noc. Pewnie "obadwa" się uzupełniają.

No a mimiczne zmarszczki to chyba raczej nie od kremu, ale ekspert ze mnie żaden. Takie tylko dywagacje moje. 
19 sierpnia 2017 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
Binor

U mnie było dokładnie odwrotnie. Kiedy nie używałam kremu, to i zmarchy były, a teraz w 3/4 poznikały, czyli moje "podoczy" zdecydowanie potrzebowały dobrego nawilżenia. Tylko nie wiem, co bardziej pomogło. Krem czy olej arganowy, który stosuję na noc. Pewnie "obadwa":-) się uzupełniają.

No a mimiczne zmarszczki to chyba raczej nie od kremu, ale ekspert ze mnie żaden:-). Takie tylko dywagacje moje. :aniolki:

Cyt.  mimiczne zmarszczki to chyba raczej nie od kremu

Masz rację.

A uczucie obciążenia to raczej źle dobrany, za ciężki krem.

Skóra wokół oczu jest właśnie bardzo delikatna, cienka. Trzeba ją nawilżać, by nie zwiotczała.
19 sierpnia 2017 22:22
basiaim

Cyt.  mimiczne zmarszczki to chyba raczej nie od kremu

Masz rację.

A uczucie obciążenia to raczej źle dobrany, za ciężki krem.

Skóra wokół oczu jest właśnie bardzo delikatna, cienka. Trzeba ją nawilżać, by nie zwiotczała.

Dokładnie. Ja zaczęłam kilka lat za późno, ale z efektów jestem zadowolona.
19 sierpnia 2017 23:03 / 1 osobie podoba się ten post
Jutro odpiszę, dzisiaj mi się nie chce ,,
20 sierpnia 2017 07:11 / 1 osobie podoba się ten post
Binor

U mnie było dokładnie odwrotnie. Kiedy nie używałam kremu, to i zmarchy były, a teraz w 3/4 poznikały, czyli moje "podoczy" zdecydowanie potrzebowały dobrego nawilżenia. Tylko nie wiem, co bardziej pomogło. Krem czy olej arganowy, który stosuję na noc. Pewnie "obadwa":-) się uzupełniają.

No a mimiczne zmarszczki to chyba raczej nie od kremu, ale ekspert ze mnie żaden:-). Takie tylko dywagacje moje. :aniolki:

Po kremie miałam delikatne zmarszczki, naturalny czy mimiczne nie wiem? ha, ha .
Olejek Arganowy jest bardzo dobry, to prawda. Ja od dawna nie używam kremu pod oczy i jest Ok.  Olejku również, ponieważ mam alergię
na orzechy , a argan to też orzech podobno,,,,,,i tyle.
28 sierpnia 2017 09:36 / 2 osobom podoba się ten post
Melduję,że wzięłam dziś 12 tabsa na oczka i od jakichś 3-4 dni widzę różnicę.Nie wiem czy to sugestia czy faktycznie działa,ale jakby lepiej widzę ,tzn.jak siadam do kompa bez okularów to oczy mi się tak szybko nie męczą i po jakimś czasie dopiero sobie przypominam,że trzeba by je założyć na nos:)Do czytania ,inne szkła ,ponieważ czytam wieczorem w łóżku/wiem,wiem,ze niezdrowo.ale od zawsze tak czytam/zakładam od razu więc tu różnicy nie wychwyciłam jeszcze.Ale dowiedziałam się,że 15mg luteiny w składzie to mało,powinno być min.20-25mg. Muszę takich mocniejszych poszukać.
28 sierpnia 2017 17:34
kasia63

Melduję,że wzięłam dziś 12 tabsa na oczka i od jakichś 3-4 dni widzę różnicę.Nie wiem czy to sugestia czy faktycznie działa,ale jakby lepiej widzę ,tzn.jak siadam do kompa bez okularów to oczy mi się tak szybko nie męczą i po jakimś czasie dopiero sobie przypominam,że trzeba by je założyć na nos:)Do czytania ,inne szkła ,ponieważ czytam wieczorem w łóżku/wiem,wiem,ze niezdrowo.ale od zawsze tak czytam/zakładam od razu więc tu różnicy nie wychwyciłam jeszcze.Ale dowiedziałam się,że 15mg luteiny w składzie to mało,powinno być min.20-25mg. Muszę takich mocniejszych poszukać.

Kasiu, możesz napisać nazwę tych tabletek? dziękuję
28 sierpnia 2017 18:09 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Kasiu, możesz napisać nazwę tych tabletek? dziękuję :-)

AUGEN VITAL KAPSEL mit Lutein und Zeaxanthin AKTIV,firmy Doopelherz,30 szt.ok.5 euro czyli mniej więcej jak w PL.
28 sierpnia 2017 18:14 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

AUGEN VITAL KAPSEL mit Lutein und Zeaxanthin AKTIV,firmy Doopelherz,30 szt.ok.5 euro czyli mniej więcej jak w PL.

tez spruboje
28 sierpnia 2017 18:18 / 1 osobie podoba się ten post
lolowa

tez spruboje

Spróbuj kochanie ..spróbuj
28 sierpnia 2017 19:54
kasia63

AUGEN VITAL KAPSEL mit Lutein und Zeaxanthin AKTIV,firmy Doopelherz,30 szt.ok.5 euro czyli mniej więcej jak w PL.

Dziękuję
28 sierpnia 2017 20:15 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Spróbuj kochanie ..spróbuj :smiech3:

Baśka nie uczyli Cię w szkole albo w innym miejscu, że brzydko jest się wyśmiewać z innych ludzi. 
28 sierpnia 2017 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Baśka nie uczyli Cię w szkole albo w innym miejscu, że brzydko jest się wyśmiewać z innych ludzi. 

Uczyli ...ale wyrosłam .
28 sierpnia 2017 21:42 / 2 osobom podoba się ten post
Łobuzie jeden, ha, ha