Aparaty telefoniczne

22 sierpnia 2017 17:04 / 1 osobie podoba się ten post
Mam zamiar nabyć nowego smartfona.Jakie macie i co polecacie.?Aktualnie mam Polski ,byle jaki telefon.Bateria nawet doby nie trzyma.Mam go nie całe dwa lata i podróży z Polski do De bateria nie wytrzymuje .
22 sierpnia 2017 17:10 / 5 osobom podoba się ten post
Ja mam od dłuższego czasu zawsze Dual SIM.
Teraz mam LG K10 2017. Wszystko byłoby ok, gdyby bateria dłużej trzymała. Ale może dlatego,że ja bardzo dużo korzystam zwłaszcza z komunikatorów.
Nie polecam natomiast Mirosoft Lumia 535 (też dual) na Windows- zawieszał się, nie działały niektóre aplikacje.
22 sierpnia 2017 17:55 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Ja mam od dłuższego czasu zawsze Dual SIM.
Teraz mam LG K10 2017. Wszystko byłoby ok, gdyby bateria dłużej trzymała. Ale może dlatego,że ja bardzo dużo korzystam zwłaszcza z komunikatorów.
Nie polecam natomiast Mirosoft Lumia 535 (też dual) na Windows- zawieszał się, nie działały niektóre aplikacje.

Ja mam Prestigio tel.bateria pół dnia tylko trzyma.Samsungi ponoć są dobre
22 sierpnia 2017 17:59 / 4 osobom podoba się ten post
nadzieja

Ja mam Prestigio tel.bateria pół dnia tylko trzyma.Samsungi ponoć są dobre

No właśnie dzisiaj pani dzwoniła z T mobile i oferowała mi Samsunga Galaxy J 3. Nie wiem co zacz ,bo sprawdzałam to modeli jest ileś tam,a jaki mi konkretnie proponowała to muszę się dowiedzieć.Cena też w miarę.
22 sierpnia 2017 18:06 / 2 osobom podoba się ten post
Super jest Samsung Galaxy jak się nie mylę to 6.JA mam tel. w plusie na kartę umowa przeważnie na dwa lata.przy wymianie zazwyczaj płacę grosze
22 sierpnia 2017 18:29 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

No właśnie dzisiaj pani dzwoniła z T mobile i oferowała mi Samsunga Galaxy J 3. Nie wiem co zacz ,bo sprawdzałam to modeli jest ileś tam,a jaki mi konkretnie proponowała to muszę się dowiedzieć.Cena też w miarę.

Nie wiem jaki mam model Samsunga ale jestem zadowolona. Bateria długo trzyma.
22 sierpnia 2017 18:33 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Nie wiem jaki mam model Samsunga ale jestem zadowolona. Bateria długo trzyma.

Samsungi są najlepsze
22 sierpnia 2017 19:04 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Nie wiem jaki mam model Samsunga ale jestem zadowolona. Bateria długo trzyma.

No żesz .Nic nie jest na telefonie napisane co zacz?
22 sierpnia 2017 19:11 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

No żesz .Nic nie jest na telefonie napisane co zacz?

Tereska, ja mam stary model Galaxy Core Prime wersja SM-G361F. Mam go dwa lata i jeśli chodzi o baterię i moje możliwości to jest super.
Nie wiem czy jeszcze ten model produkują. Ale Samsungi są dobre.
22 sierpnia 2017 19:14 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Mam zamiar nabyć nowego smartfona.Jakie macie i co polecacie.?Aktualnie mam Polski ,byle jaki telefon.Bateria nawet doby nie trzyma.Mam go nie całe dwa lata i podróży z Polski do De bateria nie wytrzymuje .

Kup sobie Powerbank.Doładujesz nim baterię w telefonie.
22 sierpnia 2017 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Ja mam od dłuższego czasu zawsze Dual SIM.
Teraz mam LG K10 2017. Wszystko byłoby ok, gdyby bateria dłużej trzymała. Ale może dlatego,że ja bardzo dużo korzystam zwłaszcza z komunikatorów.
Nie polecam natomiast Mirosoft Lumia 535 (też dual) na Windows- zawieszał się, nie działały niektóre aplikacje.

tak to prawda, ja ją mam i zawiesza się i wcale nie stary
22 sierpnia 2017 19:32 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

No żesz .Nic nie jest na telefonie napisane co zacz?

Tereniu ja też mam Samsunga Galaxy J 3, to mój drugi model z Samsungów, jestem zadowolona,a jeśli chodzi o trzymanie baterii,to zapomnijcie o tym ,że będzie trzymać tydzień ,jak dawne telefony.To są w tej chwili małe komputery z ciekłokrystalicznym ekranem, a jak jeszcze siedzimy w internecie to energię zżera piorunem,tak jak napisała H.PowerBank załatwia sprawę
22 sierpnia 2017 19:35 / 3 osobom podoba się ten post
Samsung Galaxy Core LTE sm-g386f.Taki czeka na mnie w domu.Chyba to nie jest Dual,ale jak to mówią darowanemu"koniu" w zęby się nie zagląda:)Aby działał:)
22 sierpnia 2017 19:38 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Tereniu ja też mam Samsunga Galaxy J 3, to mój drugi model z Samsungów, jestem zadowolona,a jeśli chodzi o trzymanie baterii,to zapomnijcie o tym ,że będzie trzymać tydzień ,jak dawne telefony.To są w tej chwili małe komputery z ciekłokrystalicznym ekranem, a jak jeszcze siedzimy w internecie to energię zżera piorunem,tak jak napisała H.PowerBank załatwia sprawę

Zgadza się ,ale doba to chyba nie aż tak długo.Jadąc do De.wyłaczam telefon ,żeby mieć kontakt z rodziną przed dotarciem na miejsce.Powerbank mam ,ale chyba nie najwyższych lotów .Jedno pełne ładownie .Za dużo tych gadżetów człek wozi ze sobą.
22 sierpnia 2017 19:41 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Zgadza się ,ale doba to chyba nie aż tak długo.Jadąc do De.wyłaczam telefon ,żeby mieć kontakt z rodziną przed dotarciem na miejsce.Powerbank mam ,ale chyba nie najwyższych lotów .Jedno pełne ładownie .Za dużo tych gadżetów człek wozi ze sobą.

Bez siedzenia w sieci ,dobę i trochę wytrzymuje na luzaku