Aparaty telefoniczne

22 sierpnia 2017 19:43 / 6 osobom podoba się ten post
teresadd

Zgadza się ,ale doba to chyba nie aż tak długo.Jadąc do De.wyłaczam telefon ,żeby mieć kontakt z rodziną przed dotarciem na miejsce.Powerbank mam ,ale chyba nie najwyższych lotów .Jedno pełne ładownie .Za dużo tych gadżetów człek wozi ze sobą.

Jak myśmy żyli bez tej całej elektroniki?????I dożyli do dziś?:):):)Normalnie jakiś survivalowy Nobel zbiorczy naszemu pokoleniu się należy:)
22 sierpnia 2017 19:54 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

Jak myśmy żyli bez tej całej elektroniki?????I dożyli do dziś?:):):)Normalnie jakiś survivalowy Nobel zbiorczy naszemu pokoleniu się należy:)

Kupując elektronikę zdaję się na małżona.Lepiej się zna od naszych dzieci.Więc jakakolwiek oferta abonamentu z telefonem ,to nie odrazu.Zawsze pada stwierdzenie ,że jak dla mnie ,to może być ,byle za dużo nowinek nie było.Nie znam się na tym,jak małpa trochę coś tam kumam i tyle.
22 sierpnia 2017 19:58 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Zgadza się ,ale doba to chyba nie aż tak długo.Jadąc do De.wyłaczam telefon ,żeby mieć kontakt z rodziną przed dotarciem na miejsce.Powerbank mam ,ale chyba nie najwyższych lotów .Jedno pełne ładownie .Za dużo tych gadżetów człek wozi ze sobą.

Internet duzo ciagnie to moze byc powodem albo se baterie zmien ja musialam zmienic i dalej jade na tym samym modelu.
23 sierpnia 2017 00:31 / 4 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór ;).

Polecam Xiaomi Redmi 3S (Dual SIM). Wszystkie Xiaomi mają znakomite baterie, inne parametry też (w tym cenę, tym bardziej, że kupowałam przez internet). Zdjęcia mogłyby być deko lepsze, ale dla mnie nie jest to tak istotne, jak niezawodna bateria.

Miałam Lumię 535 i wiele razy miałam ochotę walnąć nią o ścianę :D. Przed upływem gwarancji zdążyłam ją oddać do naprawy, ale tak się zniechęciłam, że patrzeć na nią nie mogę.

Dobranoc :).
23 sierpnia 2017 08:10 / 2 osobom podoba się ten post
salazar

Dobry wieczór ;).

Polecam Xiaomi Redmi 3S (Dual SIM). Wszystkie Xiaomi mają znakomite baterie, inne parametry też (w tym cenę, tym bardziej, że kupowałam przez internet). Zdjęcia mogłyby być deko lepsze, ale dla mnie nie jest to tak istotne, jak niezawodna bateria.

Miałam Lumię 535 i wiele razy miałam ochotę walnąć nią o ścianę :D. Przed upływem gwarancji zdążyłam ją oddać do naprawy, ale tak się zniechęciłam, że patrzeć na nią nie mogę.

Dobranoc :).

mnie też w....ia 
23 sierpnia 2017 09:42 / 4 osobom podoba się ten post
Dodam cos od siebie . Mam nowego iPhona Apple SE , full wypas cacuszko ......... tak by sie mogło wydawać . Kupiłam bo z tableta (tez jabłuszko ) byłam zadowolona. Niestety słynne Apple w przypadku tego modelu nie jest doskonale. Bateria nie wyjmowana, o mocy normalnej jak inne Samsungi, wejście do ładowarki nietypowe ,a wiec ładowanie tylko oryginalnym kablem, aparat tez nie szaleje z pixelami . No i oprogramowanie iOS - dość skomplikowane,zakładanie specjalnego konta,logowania ,hasła itp Wiele rzeczy w tym oprogramowaniu zbytecznych . Jako bajer i ułatwienie ---- czytnik linii papilarnych. Dziś wybrałabym Huawei ,Sony albo Samsunga na Androidzie. Najlepsze aparaty mają Samsungi, głośniki tez dobre.Ale z kolei najnowszy Samsung G. S8 z szybką po całości , ma ta wadę ze jest cały oszklony i łatwo ulega stłuczeniu.Moj model jest z tych mniejszych ,bo znudzily mi sie juz te wielkie telewizory ,ale ......  jednak wieksze sa praktyczniejsze .Z SE to jakbym cofnęła sie o epokę :/  Tyle ode mnie
04 października 2017 14:15 / 2 osobom podoba się ten post
Ja polecam Samsung Galaxy j5. Sama posiadam i jestem zadowolona. A jesli chodzi o baterie to tak jak koleżanka wyżej polecam powerbank
04 października 2017 18:06 / 2 osobom podoba się ten post
Ja z kolei lubię Samsungi, ale tylko z serii S. A to dlatego, że mają funkcję screen mirroring, z której często korzystam. Pozwala ona na bezprzewodowe podłączenie telefonu do telewizora i oglądanie treści z telefonu na telewizorze. Niby jest smart tv i można bezpośrednio z telewizora obejrzeć coś z youtube, ale szybciej mi idzie to z telefonu zrobić.
04 października 2017 18:21 / 1 osobie podoba się ten post
Od trzech tygodni mam Lenovo K6 .Ma wszystko co potrzebuję,na bajerach się nie znam więc dla mnie jest ok.
04 października 2017 19:14 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Od trzech tygodni mam Lenovo K6 .Ma wszystko co potrzebuję,na bajerach się nie znam więc dla mnie jest ok.

Solidna firma :D Mocniejszy od samsunga.