Sentencje na dzień dzisiejszy 5

26 marca 2018 21:31 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

A jak nie pije:dwa piwa:? Mam nietolerancje laktozy:-) kozie probowalam ale bee. Latte M moge pic, tak nie

Jakie by nie było , grunt, że białe i zdrowe 
26 marca 2018 22:47 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie wiem,czy pamietasz ale kiedys byla taka reklama pij mleko bedziesz duzy. Nie pamietam kto to wtedy reklamowal,jakies gwiazdy sportu. To jest prawda,ze tera duzo dzieci ma nietolerancje ale to jest spowodowane tymi wszystkimi zanieczyszeniami. Kiedys czlowiek pil mleko i rosl jak dab a tera co!!! Sami alergicy. Nie mam jeszcze wnuka ale mam nadzieje,ze bedzie zdrowo chowany,na zadnych sztucznych specyfikach. Moja cora najpierw kce kupic mieszkanie,pozniej sie chajtac,pozniej dziecko. No nie mam na nia wplywu,niech robi co kce ale bym juz kciala wnuka albo wnuczke Trza czekac. Teraz mlodzi maja swoje priorytety,niech i tak bedzie.
26 marca 2018 23:33 / 2 osobom podoba się ten post
26 marca 2018 23:36 / 1 osobie podoba się ten post
27 marca 2018 08:16 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Nie wiem,czy pamietasz ale kiedys byla taka reklama pij mleko bedziesz duzy. Nie pamietam kto to wtedy reklamowal,jakies gwiazdy sportu. To jest prawda,ze tera duzo dzieci ma nietolerancje ale to jest spowodowane tymi wszystkimi zanieczyszeniami. Kiedys czlowiek pil mleko i rosl jak dab a tera co!!! Sami alergicy. Nie mam jeszcze wnuka ale mam nadzieje,ze bedzie zdrowo chowany,na zadnych sztucznych specyfikach. Moja cora najpierw kce kupic mieszkanie,pozniej sie chajtac,pozniej dziecko. No nie mam na nia wplywu,niech robi co kce ale bym juz kciala wnuka albo wnuczke :nerwowy: Trza czekac. Teraz mlodzi maja swoje priorytety,niech i tak bedzie.

Jakby nie patrzeć to po mleku bzdur sie nie wypisuje . A na wnuczka trzeba cierpliwie czekać. 
27 marca 2018 21:32 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jakby nie patrzeć to po mleku bzdur sie nie wypisuje . A na wnuczka trzeba cierpliwie czekać. 

Ano racja,trza cierpliwosci
27 marca 2018 21:39 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Ano racja,trza cierpliwosci :odpoczynek_kominek:

A jak się już doczekasz to też trzeba- tak mówią. No ale ponoć babcie tej cierpliwosci mają więcej.
29 marca 2018 22:51 / 5 osobom podoba się ten post
29 marca 2018 23:08 / 5 osobom podoba się ten post
To jest tyz ladne
31 marca 2018 23:05 / 2 osobom podoba się ten post
31 marca 2018 23:05
31 marca 2018 23:06 / 1 osobie podoba się ten post
01 kwietnia 2018 00:06 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Pffffff .....   nie działa        Ni ma. Ani marzeń ani figury , tylko się zmęczyłam .    
01 kwietnia 2018 09:07 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Pffffff .....   nie działa :fastfood:    :-)   Ni ma. Ani marzeń ani figury , tylko się zmęczyłam . :kropla potu:   :lol3:

Moze gonisz nie te co trzeba? Trzeba zmienic kierunek?
01 kwietnia 2018 22:50 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Pffffff .....   nie działa :fastfood:    :-)   Ni ma. Ani marzeń ani figury , tylko się zmęczyłam . :kropla potu:   :lol3:

Najlepiej biegac za psem hahaha teraz moj przyjaciel musi biegac,a co niech tyz ma zajecie a nie po robocie tapczan i telewizor a tak sie porusza.