Sentencje na dzień dzisiejszy 5

15 sierpnia 2018 16:15 / 2 osobom podoba się ten post
Lubie jego cytaty
15 sierpnia 2018 16:19 / 1 osobie podoba się ten post
A to znalazlam jak chodzilam po stronie z ogrodnictwem,lubie ogladac roze i ogrody,ludzie co maja domostwa z ogrodem moga cuda sadzic,sie wtedy zyje jak w raju
15 sierpnia 2018 16:22 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

A to znalazlam jak chodzilam po stronie z ogrodnictwem,lubie ogladac roze i ogrody,ludzie co maja domostwa z ogrodem moga cuda sadzic,sie wtedy zyje jak w raju

Wiem coś o tym. Od jakiegoś czasu zajmuję się dbaniem o pewien ogród przydomowy i w opinii wielu osób ten ogród zaczął oddychać pełną piersią. 
15 sierpnia 2018 16:40
opiekun.5

Wiem coś o tym. Od jakiegoś czasu zajmuję się dbaniem o pewien ogród przydomowy i w opinii wielu osób ten ogród zaczął oddychać pełną piersią. :-)

Pacz no,to dobre zajecie i pochwaly sluszne bos ty od dawien dawna fotografowal nature,moje ulubione rozne to tyz masz serce do tego
15 sierpnia 2018 17:25 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

A to znalazlam jak chodzilam po stronie z ogrodnictwem,lubie ogladac roze i ogrody,ludzie co maja domostwa z ogrodem moga cuda sadzic,sie wtedy zyje jak w raju

Ładna sentencja, będę miała ogród po remoncie domu. 
16 sierpnia 2018 15:45 / 1 osobie podoba się ten post
Nawiazujac do sprzatania niemiecka chata posprzatana, moja dama zadowolona.
16 sierpnia 2018 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
A dam jeszcze jeden piekny cytat ino czlowiek o nim zapomina
09 grudnia 2018 16:46
No trza przyznac, ze zlotych mysli tu niedostatek, macie cos na dobry dzien
09 grudnia 2018 16:50
A to z moja roza ulubiona,czerwona na szczescie
08 stycznia 2019 08:37 / 1 osobie podoba się ten post
"Tylko głupiec nie ma wątpliwości".
Karel Capek
08 stycznia 2019 13:04 / 2 osobom podoba się ten post
Nieważne jak silna jest kobieta, ona wciąż będzie czekać na człowieka silniejszego niż ona sama. 
 
Nasze namiętności często stają się naszymi nieszczęściami. 
 
Marzenie senne pojawia się tylko jako nawiązanie do tych spraw, które dostarczały nam pokarmu myślowego w ciągu dnia. 
 
Ja dziś Paniom życzę , żeby przestało się Paniom śnić, a zaczęło przytrafiać.      / 3 ostatnie Z. Freud / ktory jest tak ciekawy, jak trudny 
08 stycznia 2019 13:08 / 1 osobie podoba się ten post
To dałaś czadu wow podoba mi się!!!
15 marca 2019 09:40 / 2 osobom podoba się ten post
Taka mnie dziś melancholia dopadła może dlatego że brakuje mi słońca i ciepełka i pewnie dlatego ,że taka pdp.mi się trafiła nie żebym marudziła absolutnie bo spokojna,leciutka ,często się usmiecha tylko patrząc na nią wiele pytań rodzi się w głowie ,wiele refleksji...Mamy wielkie domy a małe rodziny... wiele lekarstw a mało zdrowia ..mówimy dużo ,mniej kochamy ,często nienawidzimy...kupujemy dużo ale mniej się cieszymy, wiele spraw odkładamy no później ...na kiedyś...A może lepiej coś zmienić? dla każdego to ,,coś'' jest bardzo indywidualne .Czas tak szybko płynie dopiero świętowaliśmy Nowy Rok a już Wielkanoc za pasem.Na prawdę trzeba się cieszyć z każdej chwili bo jest wyjątkowa jak my......miłego dnia wszystkim
24 marca 2019 16:35 / 1 osobie podoba się ten post
                                                                          
24 marca 2019 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
świeta racja konwalia