Sentencje na dzień dzisiejszy 5

30 maja 2022 13:54 / 3 osobom podoba się ten post
01 czerwca 2022 08:47 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Zgadza się! 
28 czerwca 2022 15:14 / 2 osobom podoba się ten post
28 czerwca 2022 15:57 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dobre...
28 czerwca 2022 16:30 / 1 osobie podoba się ten post
Tu byłabym ostrożna . Jeżeli ludzie wspominają dobrze wszystkie rzeczy jakie się zrobiło, to znaczy, że to twój pogrzeb 
28 czerwca 2022 16:47 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Tu byłabym ostrożna . Jeżeli ludzie wspominają dobrze wszystkie rzeczy jakie się zrobiło, to znaczy, że to twój pogrzeb :zaklopotanie:

No co  Ty, weź przestań...
Ani do nieba, ani do piekła mi jeszcze nie śpieszno 
28 czerwca 2022 17:01 / 1 osobie podoba się ten post
Nosz i w żadnym wypadku nie życzę. Szanuję ludzi starszych, bo oni już popełnili błędy, które ja dopiero planuję 
28 czerwca 2022 17:07 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nosz i w żadnym wypadku nie życzę. Szanuję ludzi starszych, bo oni już popełnili błędy, które ja dopiero planuję :lol1:

Jeśli masz ochotę  jakiś przyśpieszony kurs popełniania błędów popełnić, chętnie przykładami posłużę
Zdarzyło mi się, nie powiem, trochę fajnych, ale i nie fajnych błędów popełnić 
Dzisiaj cieszę się, że mi się przytrafiły
28 czerwca 2022 17:19 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jeśli masz ochotę  jakiś przyśpieszony kurs popełniania błędów popełnić, chętnie przykładami posłużę:lol1:
Zdarzyło mi się, nie powiem, trochę fajnych, ale i nie fajnych błędów popełnić :smiech3:
Dzisiaj cieszę się, że mi się przytrafiły:smiech3:

Kupić mieszkanie, czy zatankować do pełna? To jest dylemat naszych czasów i tu trzeba uważac , żeby błędu niefajnego nie popełnić. 
A fajne  trzeba degustować, nie tak na szybko 
28 czerwca 2022 17:26 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kupić mieszkanie, czy zatankować do pełna? To jest dylemat naszych czasów i tu trzeba uważac , żeby błędu niefajnego nie popełnić. 
A fajne  trzeba degustować, nie tak na szybko :-)

I tu muszę przyznać Tobie rację?. O tej degustacji fajnych błędów myślę 
28 czerwca 2022 19:08 / 3 osobom podoba się ten post
W życiu wszystko może się zdarzyć, ale z wiekiem coraz rzadziej 
28 czerwca 2022 19:35 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

W życiu wszystko może się zdarzyć, ale z wiekiem coraz rzadziej :bezradny:

Czy to taka mądrość, którą się z nami dzielisz, czy droczysz się, czy koniecznie musisz dos...,dogadać, chciałam powiedzieć, starszej kuliżance??
28 czerwca 2022 19:38 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Czy to taka mądrość, którą się z nami dzielisz, czy droczysz się, czy koniecznie musisz dos...,dogadać, chciałam powiedzieć, starszej kuliżance??:smiech3:

28 czerwca 2022 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kupić mieszkanie, czy zatankować do pełna? To jest dylemat naszych czasów i tu trzeba uważac , żeby błędu niefajnego nie popełnić. 
A fajne  trzeba degustować, nie tak na szybko :-)

Trochę śmieszne, trochę straszne 
28 czerwca 2022 20:39 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Czy to taka mądrość, którą się z nami dzielisz, czy droczysz się, czy koniecznie musisz dos...,dogadać, chciałam powiedzieć, starszej kuliżance??:smiech3:

Koniecznie to chciałabym czynić zło, ale jestem zbyt skromna ..............i finito