Dowcipy i anegdoty 6

30 marca 2020 20:17 / 5 osobom podoba się ten post
Malgoszg

31 marca 2020 07:02 / 3 osobom podoba się ten post
31 marca 2020 09:26 / 3 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Ja właśnie nie mam termometru ale kukurydzy też nie mam, muszę lecieć kupić
31 marca 2020 09:27 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Dobre 
31 marca 2020 10:58 / 2 osobom podoba się ten post
31 marca 2020 21:18 / 3 osobom podoba się ten post
01 kwietnia 2020 08:16 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Super! :D Czyźbyś przytyła? :D
01 kwietnia 2020 08:55 / 3 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Super! :D Czyźbyś przytyła? :D

No co Ty Ona tylko tłuszczyk ZGROMADZIŁA 
01 kwietnia 2020 10:02 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Super! :D Czyźbyś przytyła? :D

W tak okrutnym czasie ignoruję wagę  
01 kwietnia 2020 10:35 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

W tak okrutnym czasie ignoruję wagę :lol1: 

Zapasy na trudne czasy
01 kwietnia 2020 10:37 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No co Ty Ona tylko tłuszczyk ZGROMADZIŁA:-) 

Pamiętać należy o zakazie gromadzenia tylko pojedynczy tłuszczyk dozwolony 
01 kwietnia 2020 12:46 / 7 osobom podoba się ten post
Bądźcie ostrożni, bo ludzie wariują z powodu zamknięcia w domach! ???
Właśnie rozmawiałam o tym z kuchenką mikrofalową i tosterem podczas porannej kawy☕ i wszyscy zgodziliśmy się, że wszystko idzie w złym kierunku. Nic nie mówiłam pralce, ponieważ wszystko przekręci, a już na pewno nie lodówce, bo jest zimna i zachowuje dystans. W końcu żelazko mnie uspokoiło, mówiąc, że wszystko będzie dobrze, żadna sytuacja nie jest taka zła i wszystko da się wyprostować.???????
01 kwietnia 2020 13:06 / 8 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Bądźcie ostrożni, bo ludzie wariują z powodu zamknięcia w domach! ???
Właśnie rozmawiałam o tym z kuchenką mikrofalową i tosterem podczas porannej kawy☕ i wszyscy zgodziliśmy się, że wszystko idzie w złym kierunku. Nic nie mówiłam pralce, ponieważ wszystko przekręci, a już na pewno nie lodówce, bo jest zimna i zachowuje dystans. W końcu żelazko mnie uspokoiło, mówiąc, że wszystko będzie dobrze, żadna sytuacja nie jest taka zła i wszystko da się wyprostować.???????

Dobrze to wymyśliłaś Malgosz, ja też muszę sobie pogadać z tymi sprzętami co dają ciepło,tym bardziej że utknęłam w tych Niemczech .Miałam telefon z firmy że zmienniczka zachorowała i że mogę zostać do 10 lub 15 kwietnia bo w tych dniach jadą ich busy zgodziłam się na 10 kwietnia ale teraz tak pomyślałam że może zostać do tego 15 kwietnia,przynajmniej załapię się na premię świąteczną,a może i tu coś dają co o tym myślicie
 
01 kwietnia 2020 13:41 / 5 osobom podoba się ten post
nincia

Dobrze to wymyśliłaś Malgosz,:smiech2: ja też muszę sobie pogadać z tymi sprzętami co dają ciepło,tym bardziej że utknęłam w tych Niemczech .Miałam telefon z firmy że zmienniczka zachorowała i że mogę zostać do 10 lub 15 kwietnia bo w tych dniach jadą ich busy zgodziłam się na 10 kwietnia ale teraz tak pomyślałam że może zostać do tego 15 kwietnia,przynajmniej załapię się na premię świąteczną,a może i tu coś dają:-) co o tym myślicie:aniolki:
 

A jakie masz wyjście. ? Jeśli wrócisz teraz to czeka Cię kwarantanna. Jeśli sama mieszkasz to pół biedy bo tylko Ty masz kwarantannę. Jeśli nie wszyscy macie kwarantannę. Wrócisz teraz to j tajswueta samotne i uwięziona w domu jesteś. Wrócisz pizniej to może nie będzie już takich reżimów. Tego nikt nie przewidzi. Ja zostaję dłużej właśnie że względu że sama bym siedziała min te 2 tygodnie a i dodatkowo pros się kogoś o zakupy. Sytuacja głupią. 
01 kwietnia 2020 13:46 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Dobrze to wymyśliłaś Malgosz,:smiech2: ja też muszę sobie pogadać z tymi sprzętami co dają ciepło,tym bardziej że utknęłam w tych Niemczech .Miałam telefon z firmy że zmienniczka zachorowała i że mogę zostać do 10 lub 15 kwietnia bo w tych dniach jadą ich busy zgodziłam się na 10 kwietnia ale teraz tak pomyślałam że może zostać do tego 15 kwietnia,przynajmniej załapię się na premię świąteczną,a może i tu coś dają:-) co o tym myślicie:aniolki:
 

Sieććć