Dowcipy i anegdoty 6

06 kwietnia 2020 10:22 / 4 osobom podoba się ten post
A wiecie co ja dziś zrobiłam? parzyłam herbatę i urwał mi się ten sznureczek ,wzięłam drugą torebkę to samo dopiero 3-cia była dobra , a te dwie naprawiłam wzięłam igłę i nawlekłam ,przekłułam w nowym miejscu i jest ok, szkoda zmarnować. Może mi już coś do głowy uderza  żartuję nie jest ze mną tak źle jeszcze funkcjonuję jako tako
06 kwietnia 2020 10:29 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Zamówiłam trochę mniejszy sprzęt :-) 

Czyli ruchu Ci nie zabraknie :) 
06 kwietnia 2020 10:49 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

A wiecie co ja dziś zrobiłam? parzyłam herbatę i urwał mi się ten sznureczek ,wzięłam drugą torebkę to samo dopiero 3-cia była dobra :-), a te dwie naprawiłam wzięłam igłę i nawlekłam ,przekłułam w nowym miejscu i jest ok, szkoda zmarnować. Może mi już coś do głowy uderza :smiech: żartuję nie jest ze mną tak źle jeszcze funkcjonuję jako tako:buziaki2:

Ja zawsze ten sznureczek obwiązuję na uszku kubeczka czy garnuszka i nigdy saszetka z herbatą nie wpadnie do kubka z wrzątkiem
06 kwietnia 2020 11:04 / 2 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Czyli ruchu Ci nie zabraknie :) 

No chyba nie. Muszę coś wykombinować, bo się z krzesłem/fotelem zrosnę  
06 kwietnia 2020 11:24 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ja zawsze ten sznureczek obwiązuję na uszku kubeczka czy garnuszka i nigdy saszetka z herbatą nie wpadnie do kubka z wrzątkiem:super:

Ale ja jeszcze nie zalałam wodą i urwało się  było suche,przerwało się i tyle  ale naprawiłem   
06 kwietnia 2020 12:54 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Ale ja jeszcze nie zalałam wodą i urwało się:-)  było suche,przerwało się i tyle :tak: ale naprawiłem :hihi:  :super:

Brawo Ty
06 kwietnia 2020 12:56 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

No chyba nie. Muszę coś wykombinować, bo się z krzesłem/fotelem zrosnę :lol2: :hihi:

 
Ale zapomniałem, place zabaw i siłownie też są zamknięte
06 kwietnia 2020 15:28 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

:hustawka::cwicze::jazda na rowerze: :smiech3:
Ale zapomniałem, place zabaw i siłownie też są zamknięte

No właśnie Luke  Mam nadzieję, że karnet na basen mi odnowią i mi nie przepadnie. 
06 kwietnia 2020 19:53 / 5 osobom podoba się ten post
06 kwietnia 2020 20:31 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Czy to odległość w metrach do sklepu, czy ilość rolek na półkach w danym sklepie? 
07 kwietnia 2020 07:26 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Czy to odległość w metrach do sklepu, czy ilość rolek na półkach w danym sklepie? :gwizdanie::smiech3:
:-)

Ilość ludzi w kolejce żart
07 kwietnia 2020 08:03 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

No chyba nie. Muszę coś wykombinować, bo się z krzesłem/fotelem zrosnę :lol2: :hihi:

W razie czego wiesz jak się pielęgnuje odleżyny 
07 kwietnia 2020 08:24 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

No chyba nie. Muszę coś wykombinować, bo się z krzesłem/fotelem zrosnę :lol2: :hihi:

To prawda, a teraz taka ładna pogoda się zrobiła.. A trzeba w domu siedzieć.. 
07 kwietnia 2020 11:11 / 3 osobom podoba się ten post
poczekam do zimy
07 kwietnia 2020 11:32 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:zaskoczenie1:poczekam do zimy:hihi:

A ja mam iść do urologa i też powinienem odbyć z nim wideokonferencję?