Dobranocki 7

04 kwietnia 2018 23:03 / 1 osobie podoba się ten post
Dobranoc opiekunkowo i zycze dobrych snow 
05 kwietnia 2018 22:35
Dobranoc.
05 kwietnia 2018 22:38 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Napisz jaka kupa była. O ile będzie :lol3:

Dziadzio zdążył na wc, teraz mogę spać spokojnie. 
06 kwietnia 2018 07:16 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Dziadzio zdążył na wc, teraz mogę spać spokojnie. 

No i dobrze. Odrobina humoru w naszej pracy jest niezbędna . Czasem żart pomaga nam w tym opiekuńczym zyciu . 
06 kwietnia 2018 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc ,  wyśpijcie się .
06 kwietnia 2018 23:05 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

No i dobrze. Odrobina humoru w naszej pracy jest niezbędna . Czasem żart pomaga nam w tym opiekuńczym zyciu . 

Kiedyś nie mogłam znieść tego zapachu. Przyzwyczajenie robi swoje. Humor pomaga, jutro napiszę kilka dowcipów. Wc umyte, dziadzio śpi więc wracam do łóżka. Dobranoc.
06 kwietnia 2018 23:26 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Kiedyś nie mogłam znieść tego zapachu. Przyzwyczajenie robi swoje. Humor pomaga, jutro napiszę kilka dowcipów. Wc umyte, dziadzio śpi więc wracam do łóżka. Dobranoc.

Pamper i kupa to dla niektorych codziennosc ale ja sie smieje dla zartu,nie ze sie z kogos smieje,tyz zmieniam. Dziecku sie zmienialo,nikt za to nie placil,a tu jeszcze sie zarabia lepiej jak w Polsce. Zaraz wyciagne temat z dowcipami,lubie dowcipy,tyz dodaje. Dobranoc spokojne opiekunkowo
06 kwietnia 2018 23:28 / 2 osobom podoba się ten post
Babeczka

Dobranoc ,  wyśpijcie się .:-)

Jak bedziesz jadla tyle czipsow to bedziesz miala wielmozna jak armate To zart
07 kwietnia 2018 23:06 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Kiedyś nie mogłam znieść tego zapachu. Przyzwyczajenie robi swoje. Humor pomaga, jutro napiszę kilka dowcipów. Wc umyte, dziadzio śpi więc wracam do łóżka. Dobranoc.

Ela a ty gdzie??? Wracaj do nas Dobranoc opiekunkowo,ide w bety
08 kwietnia 2018 21:48 / 2 osobom podoba się ten post
Odmeldowuje sie juz. Glowa mi peka strasznie. Trzeba isc w bety i uspokoic mysli. Dobranoc opiekunkowo. Spokojnej nocy i kolorowych snow. Dobranoc. 
08 kwietnia 2018 22:00 / 1 osobie podoba się ten post
Dobranoc.
08 kwietnia 2018 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Ela a ty gdzie??? Wracaj do nas :buziaki: Dobranoc opiekunkowo,ide w bety :dobranoc1:

Miałam awarię Internetu. Jutro wpiszę dowcipy, dzisiaj muszę iść spać. Już późno.
08 kwietnia 2018 23:26 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Miałam awarię Internetu. Jutro wpiszę dowcipy, dzisiaj muszę iść spać. Już późno.

Uff to dobrze bo widzisz jak malo ludzi pisze,przyda sie zeby pisac to i bedzie co czytac i milo bedzie razem na obczyznie. Dobranoc opiekunkowo,zycze pieknych snow
09 kwietnia 2018 21:48
Dobrej Nocy moi znajomi z Op24
09 kwietnia 2018 22:03
Dobranoc .