Dobranocki 7

11 października 2017 21:42 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc....spokojnej nocki....
11 października 2017 23:09 / 2 osobom podoba się ten post
Do jutra, dobranoc :]
12 października 2017 22:14 / 6 osobom podoba się ten post
Chyba "dobrej nocy" wolno jeszcze na tym forum napisać??????

Zatem spokojnej nocy Wszystkim.
12 października 2017 22:51 / 5 osobom podoba się ten post
Dobranoc. Spokojnej nocki.
12 października 2017 23:32 / 2 osobom podoba się ten post
Dziękuję za miły wieczór, dobranoc :]
12 października 2017 23:35 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Dziękuję za miły wieczór, dobranoc :]

Szkoda, że nie zamieniliśmy słówka , ale dziekuję, miło było . Dobranoc.
13 października 2017 22:13 / 8 osobom podoba się ten post
Idę spać smutna.Dzień był pełen emocji,ale cały czas mam przed sobą obraz Mamusi,praktycznie niewidzącej,z początkami Parkinsona.Gdy byłam na ostatnim urlopie była jeszcze w dobrym humorze,wspominałyśmy,śmiałyśmy się...Dzisiaj tego nie było.Telewizor włączony,ale go nie oglada,bo już właściwie nie widzi,skarżyła się na gasnący wzrok.Mogłam Ją tylko przytulic i powiedzieć,jak bardzo Ją kocham.Odchodzac,przytuliła mnie i powiedziała,że kocha nas wszystkie-a raczej nie należy do wylewnych osób.Było mi ciężko odjechać.Buczałam siedząc na przystanku.Czy jeszcze Ja zobaczę,czy Ona zobaczy moją twarz?Ma dobrą opiekę,ale lekarz powiedział,że już nie można pomóc,zmiany miażdżycowe w oczach są nieodwracalne i bedą się pogłębiać.Pojadę znów za kilka dni.Przykro,ze tak kończę z Wami Dobranocki.Spokojnej nocy.
13 października 2017 22:23 / 7 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Idę spać smutna.Dzień był pełen emocji,ale cały czas mam przed sobą obraz Mamusi,praktycznie niewidzącej,z początkami Parkinsona.Gdy byłam na ostatnim urlopie była jeszcze w dobrym humorze,wspominałyśmy,śmiałyśmy się...Dzisiaj tego nie było.Telewizor włączony,ale go nie oglada,bo już właściwie nie widzi,skarżyła się na gasnący wzrok.Mogłam Ją tylko przytulic i powiedzieć,jak bardzo Ją kocham.Odchodzac,przytuliła mnie i powiedziała,że kocha nas wszystkie-a raczej nie należy do wylewnych osób.Było mi ciężko odjechać.Buczałam siedząc na przystanku.Czy jeszcze Ja zobaczę,czy Ona zobaczy moją twarz?Ma dobrą opiekę,ale lekarz powiedział,że już nie można pomóc,zmiany miażdżycowe w oczach są nieodwracalne i bedą się pogłębiać.Pojadę znów za kilka dni.Przykro,ze tak kończę z Wami Dobranocki.Spokojnej nocy.

Beatko nie wiem co pisać.Ja swoją mamę widziałam na początku września.Byłam tam tydzień.Był mój syn ze swoimi dziećmi.6 tygodniowy Mikołaj też był.Za trzy tygodnie mama umarła.Zdążyła nas wszystkich zobaczyć,nikt tej wizyty nie planował.Tak wyszło.A do mamy jest prawie 600 km.
Bądź ze swoją mamą w miarę możliwości często.One tak szybko odchodzą.
13 października 2017 22:49 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc. Spokojnej nocy.
13 października 2017 23:24 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc :]
14 października 2017 22:23 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc
14 października 2017 22:24 / 1 osobie podoba się ten post
Dobranoc. Do jutra.
15 października 2017 00:26 / 1 osobie podoba się ten post
Net to zjadacz czasu.Zgrozo ty moja ,pies juz nawet śpi a ja tu wciąż grasuję:(Spadam,pa pa ,do juterka:)
15 października 2017 22:19 / 1 osobie podoba się ten post
Dobranoc....spokojnej nocki
15 października 2017 22:25
Dobranoc ...ziewa mnie się okrutnie.