Dobranocki 7

31 maja 2019 23:33 / 3 osobom podoba się ten post
Oj , po nocy za słówka łapiesz
Miałam na myśli ,że już ludzie zaczynają się żegnać-mówić sobie DOBRANOC .
A dzisiaj to  ogólny jakiś bałagan się zrobił-w powitajkach-nie powitajki, w co na obiad-nie o jedzeniu, na koniec ja nie tam gdzie trzeba. 
Ale dobrze, że trzymasz rękę na pulsie .Już czuję się przywołania przywołana do porządku!
Ordnung muß sein 
Dobranoc Konwalio
 
01 czerwca 2019 00:16 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Oj , po nocy za słówka łapiesz:-)
Miałam na myśli ,że już ludzie zaczynają się żegnać-mówić sobie DOBRANOC .
A dzisiaj to  ogólny jakiś bałagan się zrobił-w powitajkach-nie powitajki, w co na obiad-nie o jedzeniu, na koniec ja nie tam gdzie trzeba. 
Ale dobrze, że trzymasz rękę na pulsie .Już czuję się przywołania przywołana do porządku!
Ordnung muß sein :-)
Dobranoc Konwalio:dobranoc:
 

E tam nie trzymam wcale, też często pisze nie tam gdzie trzeba Chciałam Ci tylko napisać że wiele tu topikowe o których zapominamy, czasem ktoś dogłębnie poszuka i wyszpera.Dobranoc Gusiu romantyczna duszyczko
01 czerwca 2019 21:54 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc Opiekunkowo Spokojnej nocy Wam życzę
01 czerwca 2019 21:59 / 2 osobom podoba się ten post

Dobranoc, spokojnej nocy 
01 czerwca 2019 22:19 / 2 osobom podoba się ten post
No wiecie co wszyscy się zmyli i jak tu nie jeść.Dobranoc
01 czerwca 2019 22:28 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No wiecie co wszyscy się zmyli :bezradny:i jak tu nie jeść.Dobranoc:chowa sie:

Myślę, że się nie zmyli, tylko pewnie rozleniwili i albo im się nie chce pisać, albo w lodówkach czy szlakach buszują 
01 czerwca 2019 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Myślę, że się nie zmyli, tylko pewnie rozleniwili i albo im się nie chce pisać, albo w lodówkach czy szlakach buszują :-)

Gusiu biegnę z tej lodówki zaintrygowana nieco na jakich szlakach buszują ???Ups serek mi upadł z wrażenia 
01 czerwca 2019 22:39 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Myślę, że się nie zmyli, tylko pewnie rozleniwili i albo im się nie chce pisać, albo w lodówkach czy szlakach buszują :-)

Gusia  tu malo kto zagląda i pora póżna, tak na uszko spytam  my takie lwice z jednej firmy a masz może rude włosy ?
01 czerwca 2019 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
Aaaaaa pewnie o szranki chodzi
01 czerwca 2019 22:43 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Gusia  tu malo kto zagląda i pora póżna, tak na uszko spytam :plotki: my takie lwice z jednej firmy a masz może rude włosy ?

Nie, blond 
To bardzo źle ?
01 czerwca 2019 22:45 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Aaaaaa pewnie o szranki chodzi :smiech3:

Noooo,miało być szafki, ale to przecież szranki 
01 czerwca 2019 22:47 / 2 osobom podoba się ten post
01 czerwca 2019 22:47 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie, blond :-(
To bardzo źle ?

Nie no skąd tak tylko spytałam z ciekawości Ja wiem że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ale ja tam już trafię za obżarstwo więc wiesz ....spoko 
01 czerwca 2019 22:49 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

:dobranoc1:

Ta kobieta tylko o Karaibach śni i o przystojnych piratach  Dobranoc
01 czerwca 2019 22:49 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie no skąd tak tylko spytałam :-)z ciekawości Ja wiem że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ale ja tam już trafię za obżarstwo więc wiesz ....:hihi:spoko 

Jakby tak wszyscy za obżarstwo mieli trafić do piekła, to gdzie inni grzesznicy by się pomieścili?