Dobranocki 7

20 lipca 2019 23:04 / 1 osobie podoba się ten post
Dobranoc
23 lipca 2019 22:51 / 2 osobom podoba się ten post
Niech mnie ktoś kopnie do wyraDobranoc wsjem
26 lipca 2019 21:30 / 2 osobom podoba się ten post
Wszystkim ludkom
26 lipca 2019 21:42 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Wszystkim ludkom

Po włosku to ja rozumiem tylko NEGRONI  
26 lipca 2019 22:15 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Po włosku to ja rozumiem tylko NEGRONI  :szampan:

Mówisz i masz no to pod Twoje imieniny
26 lipca 2019 22:19 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko Ty,Ty klamczuszku a na profilu dwójeczka przy Włoskim
27 lipca 2019 10:01 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Mleczko Ty,Ty klamczuszku a na profilu dwójeczka przy Włoskim:-)

Pracowałaś w SB ?, że tak profile prześwietlasz ? Skoro zauważyłaś, że mam dwie gwiazdki przy włoskim to ci napiszę ..... Pewien Włoch powiedział do mnie bella ragazza  i to mnie zainspirowało do nauki, bo nie wiedziałam, czego ode mnie chce. Bela ( pijana jak bela ) kojarzy mi się z podpistą kobietą i sie zdenerwowałam Mam prosty sposób nauki, moja koleżanka a nawet więcej, bo przyjaciółka biegla w mowie i pismie włoskim, rozmawia ze mną tylko po włosku . Jak sie spotkamy to gadamy i nie zmiłuj .
27 lipca 2019 11:13 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Pracowałaś w SB ?, że tak profile prześwietlasz ? Skoro zauważyłaś, że mam dwie gwiazdki przy włoskim to ci napiszę ..... Pewien Włoch powiedział do mnie bella ragazza :lol2: i to mnie zainspirowało do nauki, bo nie wiedziałam, czego ode mnie chce. Bela ( pijana jak bela ) kojarzy mi się z podpistą kobietą i sie zdenerwowałam:smiech3::smiech3: Mam prosty sposób nauki, moja koleżanka a nawet więcej, bo przyjaciółka biegla w mowie i pismie włoskim, rozmawia ze mną tylko po włosku . Jak sie spotkamy to gadamy i nie zmiłuj .:-):-):-)

Nie pracowałam SBi nie prześwietlam(czasem podpatruje niewinnie),ten język i kraj jest mi szczególnie bliski więc jak zobaczę jakąś gwiazdkę przy Włoskim to zaraz mi się micha cieszy ,choć sama sobie nie zagwiazdkowakam na swoim profilu (dałabym sobie 3)A  jak Ci Włoch powie bella ragazza to się tylko ciesz bo to komplement Włosi to temperamentny ,radosny naród to kawalarze dobrze ich znam.
27 lipca 2019 19:31 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Nie pracowałam SB:-)i nie prześwietlam(czasem podpatruje niewinnie),ten język i kraj jest mi szczególnie bliski :-)więc jak zobaczę jakąś gwiazdkę przy Włoskim to zaraz mi się micha cieszy ,choć sama sobie nie zagwiazdkowakam na swoim profilu (dałabym sobie 3):-)A  jak Ci Włoch powie bella ragazza to się tylko ciesz bo to komplement :-)Włosi to temperamentny ,radosny naród to kawalarze :-)dobrze ich znam.

Ja już wiem co mi powiedział . Tylko gdzie on jest, ten Włoch 
27 lipca 2019 22:24 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja już wiem co mi powiedział . Tylko gdzie on jest, ten Włoch :zawstydzony:

A no tego to ja nie wiem może bylaś za mało otwarta na większą ilość i komplementów
30 lipca 2019 23:22 / 2 osobom podoba się ten post
Po mniejszych lub większych trudach dnia, życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocy 
Dobranoc 
31 lipca 2019 19:40 / 3 osobom podoba się ten post
Tu Was pożegnam...jeszcze spacerek z pieską, z oną, haha i , bo jutro ostatni dzionek roboczy, w piątek siedzę TYLKO w domku :) Dobranoc Opiekunkowo...dla tych co w kraju, jak i dla tych, co na obczyźnie :) W sobotę do Was dołączę
31 lipca 2019 21:57 / 3 osobom podoba się ten post
Dobranoc..jadę busem ,,Duńczyk,, Rewelacja
31 lipca 2019 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc
Dobrej nocy Opiekunkowo
31 lipca 2019 22:21 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Dobranoc..jadę busem ,,Duńczyk,, Rewelacja

Namiary proszę po powrocie do domu